Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3951 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

20-30 eurų nėra didelis mokestis į kelių metų ateitį. Pavyzdžiui mano naujo korpuso kaina 70~ eurų, kas tikrai nėra daug. Sakysi, kad permokėjau. Deja ne. Visados reikia mąstyti plačiau ir suprasti sąvoka "biudžetinis". Tai nereiškia, kad turi pirkti kas pigiausia, tiesiog turi pirkti tai kas turi geriausią kainos/kokybės santykį. Ir nereikia sakyt, kad kas geriausia, tai išvaizda. Yra kitų svarbių aspektų, t.y cable menagment, ar kur koks nors plastmasės gabalas netrukdo, t.y panašūs brokai, kurie tiesiog sukelia diskomfortą renkant buildą ir pnš. Air flow, bei tik tada ateina išvaizda. Nereikia sureikšminti, kad pirkti kas gražu yra nenaudinga. Neretai tas grožis turi ir kainą, o kainoje slypi kokybė. Tai ne šimtų eurų reikalas, o vos kelių vienetų. Aišku man tiesiog atrodo, kad čia slypi paprastas žmogaus charakteris ir nusistatymas, pesimizmas, taip kad nereiktų itin jautriai reaguoti. Ir šiaip, kad ir sakai, jog nėra skirtumo - netikiu jog pirktum tą gembirdą :)

Redaguota , nario .karloz

20-30 eurų nėra didelis mokestis į kelių metų ateitį. Pavyzdžiui mano naujo korpuso kaina 70~ eurų, kas tikrai nėra daug. Sakysi, kad permokėjau. Deja ne. Visados reikia mąstyti plačiau ir suprasti sąvoka "biudžetinis". Tai nereiškia, kad turi pirkti kas pigiausia, tiesiog turi pirkti tai kas turi geriausią kainos/kokybės santykį. Ir nereikia sakyt, kad kas geriausia, tai išvaizda. Yra kitų svarbių aspektų, t.y cable menagment, ar kur koks nors plastmasės gabalas netrukdo, t.y panašūs brokai, kurie tiesiog sukelia diskomfortą renkant buildą ir pnš. Air flow, bei tik tada ateina išvaizda. Nereikia sureikšminti, kad pirkti kas gražu yra nenaudinga. Neretai tas grožis turi ir kainą, o kainoje slypi kokybė. Tai ne šimtų eurų reikalas, o vos kelių vienetų. Aišku man tiesiog atrodo, kad čia slypi paprastas žmogaus charakteris ir nusistatymas, pesimizmas, taip kad nereiktų itin jautriai reaguoti. Ir šiaip, kad ir sakai, jog nėra skirtumo - netikiu jog pirktum tą gembirdą :)

 

70€ tau nėra dideli pinigai? :D atsipeikėk seni 5tadalis mano viso buildo, nu kai tave tėvai išliko ir remia tai tau liosiai tie 70€ gaut lengva, o man užsidirbt yra sunku.

 

 

70€ tau nėra dideli pinigai? :D atsipeikėk seni 5tadalis mano viso buildo, nu kai tave tėvai išliko ir remia tai tau liosiai tie 70€ gaut lengva, o man užsidirbt yra sunku.

Pats planuoju sau paimt toki korpusa. 60eur kaina biski kandziojasi.. dar kai zinau, kad tiek pat reikes paklot ir uz ausinima skysciu, bei ir uz overclock'inama motinine.. 

Brangu korpusa apsimoka imt tik i tikrai galinga PC.

ASUS PRIME Z370-P l i7 8700K 5Ghz l GIGABYTE GTX1080Ti 11GB l 16GB 2400Mhz RAM l 256GB SSD l 500GB SSD l 256GB m.2 l ASUS ROG SWIFT PG348Q G-Sync 3440x1440 Ultrawide

Playstation 3 Slim (Unlocked) 120GB / Playstation Vita Slim 128GB / New Nintendo 2DS XL 32GB / iPad Mini 4 128GB / MacBook Pro

 

wow, geriau jau 100eur pridesiu prie elektronikos komponentu, negu megausiuos graziais laidais, ir laikysiu pc ant stalo priesais snuki.

Senuose korpusuose beveik nėra Airflow. Todėl jie greit gali užkaisti, jeigu sudėsi šiek tiek galingesnes detales. Pvz pas mane iš viršaus,apačios ir iš kairiojo šono turi groteles, tai nei vasara, nei žiema nekaista. Žinoma jeigu neprisirenka dulkių. Prieš rašydamas kitą kartą pasidomėk ;)

76561198082478871.png

Su manim galite susisiekti discord'e (discord tag: nJoy.#1654) arba steam'e (https://steamcommunity.com/id/inspect1997)

Senuose korpusuose beveik nėra Airflow. Todėl jie greit gali užkaisti, jeigu sudėsi šiek tiek galingesnes detales. Pvz pas mane iš viršaus,apačios ir iš kairiojo šono turi groteles, tai nei vasara, nei žiema nekaista. Žinoma jeigu neprisirenka dulkių. Prieš rašydamas kitą kartą pasidomėk ;)

Turiu 10 metu senumo kompa, nieko dar neatsitiko su senu korpusu.. Stovi numestas ir nebenaudojamas

 

Pats planuoju sau paimt toki korpusa. 60eur kaina biski kandziojasi.. dar kai zinau, kad tiek pat reikes paklot ir uz ausinima skysciu, bei ir uz overclock'inama motinine.. 

Brangu korpusa apsimoka imt tik i tikrai galinga PC.

Jei pavadinsi (i5 4670K l EVGA GTX 980 l 8GB 1600 RAM l 1TB HDD l 256GB SSD l GamingMonitor GSync Ready ) gaingu pc, tai visi su tokiais sedetu :D

huh.jpg

 

 

Jei pavadinsi (i5 4670K l EVGA GTX 980 l 8GB 1600 RAM l 1TB HDD l 256GB SSD l GamingMonitor GSync Ready ) gaingu pc, tai visi su tokiais sedetu :D

O koks tavo manymu cia PC?

ASUS PRIME Z370-P l i7 8700K 5Ghz l GIGABYTE GTX1080Ti 11GB l 16GB 2400Mhz RAM l 256GB SSD l 500GB SSD l 256GB m.2 l ASUS ROG SWIFT PG348Q G-Sync 3440x1440 Ultrawide

Playstation 3 Slim (Unlocked) 120GB / Playstation Vita Slim 128GB / New Nintendo 2DS XL 32GB / iPad Mini 4 128GB / MacBook Pro

 

 

Mano manymu siuo metu kazkur middle gaming class, visgi geriau negu biuro koks.

Butent taip pavadinciau build'a is i5 (non K) ir GTX 960. 

Nu bet pas tave ir poreikiai.. :) 

ASUS PRIME Z370-P l i7 8700K 5Ghz l GIGABYTE GTX1080Ti 11GB l 16GB 2400Mhz RAM l 256GB SSD l 500GB SSD l 256GB m.2 l ASUS ROG SWIFT PG348Q G-Sync 3440x1440 Ultrawide

Playstation 3 Slim (Unlocked) 120GB / Playstation Vita Slim 128GB / New Nintendo 2DS XL 32GB / iPad Mini 4 128GB / MacBook Pro

 

Turiu 10 metu senumo kompa, nieko dar neatsitiko su senu korpusu.. Stovi numestas ir nebenaudojamas

Tu gal juokauji ar tu rimtai toks trenktas? Seniems kompams nereikėjo tokių korpusų kaip naujiems dabartiniams.

76561198082478871.png

Su manim galite susisiekti discord'e (discord tag: nJoy.#1654) arba steam'e (https://steamcommunity.com/id/inspect1997)

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3951 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...