Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3952 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Taigi sumąsčiau surinkti buildą kuo geresnį ir kuo pigesnį, bus naudojamas gamingui, programavimui ir t.t


Spaudžiau € prie € ir surinkau štai tokį "budget monstrą" : 


https://www.1a.lt/order/shopping_cart?content=szQyMzK1MrQ2NDAxsTADMyzMLYxADGNjCwtLMMPU1BAkAgA%3D


Ką manot?


 


P.S: Nedėjau garso, tinklo plokščių, HDD, DVD-Romo, monitoriaus ir korpuso, nes naudosiu senus. 


Redaguota , nario X1FioN

 

 

 

Taigi sumąsčiau surinkti buildą kuo geresnį ir kuo pigesnį, bus naudojamas gamingui, programavimui ir t.t

Spaudžiau € prie € ir surinkau štai tokį "budget monstrą" : 

https://www.1a.lt/order/shopping_cart?content=szQyMzK1MrQ2NDAxsTADMyzMLYxADGNjCwtLMMPU1BAkAgA%3D

Ką manot?

 

P.S: Nedėjau garso, tinklo plokščių, DVD-Romo, monitoriaus ir korpuso, nes naudosiu senus. 

 

geriau is skelbimu nusipirktum

huh.jpg

Šiaip garso, tinklo plokščių, DVD ir korpuso gali prireikti naujų. Sena garso plokštė gali nepasijungti, tinklo plokštė paspartintų pralaidumą ir irgi sena gali nesijungti, o DVD senas gali neskaityti naujesnių diskų ar neįrašys Blue Ray. O į seną korpusą visas tavo build gali tiesiog netilpti. Taip pat, procesoriaus šito net neverta dėtis, nieko jis nebepaveš.

76561198082478871.png

Su manim galite susisiekti discord'e (discord tag: nJoy.#1654) arba steam'e (https://steamcommunity.com/id/inspect1997)

Šiaip garso, tinklo plokščių, DVD ir korpuso gali prireikti naujų. Sena garso plokštė gali nepasijungti, tinklo plokštė paspartintų pralaidumą ir irgi sena gali nesijungti, o DVD senas gali neskaityti naujesnių diskų ar neįrašys Blue Ray. O į seną korpusą visas tavo build gali tiesiog netilpti. Taip pat, procesoriaus šito net neverta dėtis, nieko jis nebepaveš.

Paveš, dar ir kaip.

Šiaip garso, tinklo plokščių, DVD ir korpuso gali prireikti naujų. Sena garso plokštė gali nepasijungti, tinklo plokštė paspartintų pralaidumą ir irgi sena gali nesijungti, o DVD senas gali neskaityti naujesnių diskų ar neįrašys Blue Ray. O į seną korpusą visas tavo build gali tiesiog netilpti. Taip pat, procesoriaus šito net neverta dėtis, nieko jis nebepaveš.

Juokauji šitas procesorius nepaveš nieko???? :DDDDDDDD

 

 

 

(redaguota)

 

Ten OC'intas variantas, kuris daug stipresnis negu stock'inis. Bet nesuprantu, jūs skaitot kas rašoma internete? G3258 gali bottleneck'int GTX 960 paskui skusites kad FPS dropina.

 

Gonish: http://www.tomshardware.co.uk/answers/id-2598861/intel-g3258-anniversary-edition-bottleneck-gtx-960.html

O kas sake, kad perku pentiuma neoverclockinimui? :D

Redaguota , nario X1FioN

 

 

G3258 nebottlneck'ins GTX 960 visuose žaidimuose ir ten Anniversary Edition'as G3258 o ne toks kuri tu perki. Jeigu žaisi tokius žaidimus kaip Battlefield 3-4, GTA V tikrai sulauksi problemų. Tavo build'as sako kai ką kita dėl overclock'inimo kadangi nematau CPU cooler'io, normalios moitininės.

(redaguota)

 

G3258 nebottlneck'ins GTX 960 visuose žaidimuose ir ten Anniversary Edition'as G3258 o ne toks kuri tu perki. Jeigu žaisi tokius žaidimus kaip Battlefield 3-4, GTA V tikrai sulauksi problemų. Tavo build'as sako kai ką kita dėl overclock'inimo kadangi nematau CPU cooler'io, normalios moitininės.

 

Pasigooglines pataisiau: https://www.1a.lt/order/shopping_cart?content=szQyMzK1MrQ2NDAyNjUCM0xMLMzADAtzC7CIsampIYgBAA%3D%3D

Redaguota , nario X1FioN

 

 

(redaguota)

 

Gal geriau parodyk kokį korpusą turi :D

 

 

O tavo senam korpuse neuždus R9 280? Neebent tas korpusas buvo neblogas.

2008 metais pirktas is kilobaito, vasara maitblokis dusta tj cj reiks ir korpuso :D

 

Sita manau imsiu korpusa: http://www.1a.lt/corsair_carbide_series_100r_midtower_case_cc9011075ww

Redaguota , nario X1FioN

 

 

 

Taigi sumąsčiau surinkti buildą kuo geresnį ir kuo pigesnį, bus naudojamas gamingui, programavimui ir t.t

Spaudžiau € prie € ir surinkau štai tokį "budget monstrą" : 

https://www.1a.lt/order/shopping_cart?content=szQyMzK1MrQ2NDAxsTADMyzMLYxADGNjCwtLMMPU1BAkAgA%3D

Ką manot?

 

P.S: Nedėjau garso, tinklo plokščių, HDD, DVD-Romo, monitoriaus ir korpuso, nes naudosiu senus. 

 

Jei jau silpnesn proca imi, tai dek radeona tiktai.. geforcas be proco lavonas, o radeonas viska turi ko reik, tad ir proco mazai naudos.

Motinine garso plokste turi integruota palei viska tavo nauja, o uz korpusa neverta 50eur moket, geriau is turgaus ar pigesni imk... Mokesi papildomus 30eur vien uz panaudota metala, kuri laikysi po stalu.. Butinai isidek ssd bent 60gb

huh.jpg

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3952 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...