Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3960 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Moderatoriaus pašalinimas  

61 balsai

  1. 1. Ar reikėtų pašalinti moderatorių- Саша Белый?



Recommended Posts

Yra nustatytas įspėjimų/veiksmų skaičius kurį privalo surinkt kiekvienas moderatorius, todėl.

Nu tas  tai jo.

Ir ten jo temoje, dėl tų spalvų, parašiau, kažkokią ten nesamonę, davė įspėjimą, ir da ph buvo, bet po 5 min, vėl įspėjimas, kad tipo piktanaudžiauju reputacija, tai wtf?

Ir į skype parašai, ir atrašo, nu va pailsėk mėnesiuką, tai labai sutraumoją.

JŪSŲ REKLAMOS VIETA UŽ FORUMO €


Esu aktyvūs, rašantis daug pranešimų.


 

(redaguota)

 

  • Moderatorius turėtų rašyti lietuviškai..
  • Moderatorius turėtų būti visiems pavyzdys.
  • Pats nusišnekėdamas ką nors parašo, atsakai jam - įspėjimas.
  • Naudojasi moderatoriaus statusu.
  • TINGINYS
  • Dauguma jo įspėjimų, yra praktiškai, neteisingi
  • Mano nuomonė, jis pirko tą mod.

 

Duodu garantą, kad jis sukurtų temą "Lietuvos bimmer fanai", ir parašytum, kad šūds - įspėjimas. 

 

 

  • Forume yra 100% daugiau žmonių, kurie galėtų perrimti jo postą. 

 

1. Citation needed.

2. Ka ne taip daro?

3. Ziurint kaip jam atsakai. Jeigu zmogus nusisnekejo tai gal nepulk jo ir normaliai issakyk savo nuomone arba jam paaiskink?

4. Gavo - naudojasi. Ka jis dar privalo su juo daryt?

5. Pateik sarasa priezasciu, kodel jis tinginys.

6. Tusti zodziai.

7. Ir kas is to, kad pirko? Cia tik tinklapiui geriau, nes materialine parama suteikia.

"Duodu garantą, kad jis sukurtų temą "Lietuvos bimmer fanai", ir parašytum, kad šūds - įspėjimas."

Tai zinoma. Tu izeidi jo projekta - cia pirmas dalykas. Antras dalykas - tu vartoji "nesvaru" zodi.

"Forume yra 100% daugiau žmonių, kurie galėtų perrimti jo postą."

Pavyzdziui - toks kaip tu, ar ne? Garantuoju, kad tas Sasha Belyj bus ignoruojamas ir smeiziamas jau pirma diena kai gausi mod teises.

Redaguota , nario xOzer

Pvž kaip čia:

http://www.supergames.lt/topic/234798-padekit-isrinkti-spalva/#entry1692399

Kiek tokių temų? - Dafiga. Bet įspėjimų maža. Ir jeigu nebūtų jis modas, būtų atrašęs, kad Pi*k ar pnš.


Po to, čia koks bazaras. http://www.supergames.lt/topic/235092-daug-%C4%8Dia-toki%C5%B3-i%C5%A1-zonos-d/#entry1694965


kodėl čia įspėjimų nėra?

JŪSŲ REKLAMOS VIETA UŽ FORUMO €


Esu aktyvūs, rašantis daug pranešimų.


 

(redaguota)

Pvž kaip čia:

http://www.supergames.lt/topic/234798-padekit-isrinkti-spalva/#entry1692399

Kiek tokių temų? - Dafiga. Bet įspėjimų maža. Ir jeigu nebūtų jis modas, būtų atrašęs, kad Pi*k ar pnš.

dieve tu ir prisipi**um prie manes jai ikelčiau krč pornucha ir sakyčiau,, katra žiuret geriau, katras video suteiktu man orgazma :DD " nu bet rjmt prie tokiu Š kabinetis tai ka aš žinau.

Redaguota , nario Rawson^G'
(redaguota)

dieve tu ir prisipi**um prie manes jai ikelčiau krč pornucha ir sakyčiau,, katra žiuret geriau, katras video suteiktu man orgazma :DD " nu bet rjmt prie tokiu Š kabinetis tai ka aš žinau.

Nu matai, esi geras naras. Ir sakau blemba, prisipisinėti, o pats prisipisinėją.

O prie kitų narių nesikabinėjų dėl temų ar ko, kurk ką nori.

Redaguota , nario Lazar

JŪSŲ REKLAMOS VIETA UŽ FORUMO €


Esu aktyvūs, rašantis daug pranešimų.


 

Pvž kaip čia:

http://www.supergames.lt/topic/234798-padekit-isrinkti-spalva/#entry1692399

Kiek tokių temų? - Dafiga. Bet įspėjimų maža. Ir jeigu nebūtų jis modas, būtų atrašęs, kad Pi*k ar pnš.

Po to, čia koks bazaras. http://www.supergames.lt/topic/235092-daug-%C4%8Dia-toki%C5%B3-i%C5%A1-zonos-d/#entry1694965

kodėl čia įspėjimų nėra?

Kas blogai su pirma, tavo pateikta, tema? Jis negali paklaust kokia spalva gali derintis?

O tu bent matei antroje temoje, kad ant moderatoriaus buvo stumiama? Ar tu sita fakta ignoruoji? 

Nezinau, visi tavo irodymai verti NIEKO.

Kas blogai su pirma, tavo pateikta, tema? Jis negali paklaust kokia spalva gali derintis?

O tu bent matei antroje temoje, kad ant moderatoriaus buvo stumiama? Ar tu sita fakta ignoruoji? 

Nezinau, visi tavo irodymai verti NIEKO.

....

Nu matot? Prašot pvz, ir vėl jūs ta patį,

Kur įspėjimai? A?

JŪSŲ REKLAMOS VIETA UŽ FORUMO €


Esu aktyvūs, rašantis daug pranešimų.


 

....

Nu matot? Prašot pvz, ir vėl jūs ta patį,

Kur įspėjimai? A?

As nesuprantu apie kokius tu ispejimus kalbi. Tu pateikei dvi (tik) temas ir jose as nematau nieko neigiamo. Tu gal malonesi i mano paaiskinimus atsakyti savo paaiskinimais? Ir galu gale, jeigu jis tave taip nervuoja, nemanai, kad laikas tiesiog nustot prie jo lysti ir pradet ignoruot? Kodel jis kitiems nieko blogo nepadare, o tik tau vis kazkas uzkliuna? Gal kazkas su tavim netaip? Pradek nuo saves?

bet prie to pačio prisidedi.

:DDD aš išreiškiau savo nuomonė apie jį, visi niekam niekada neįtiks. Kam įtiko, tai amazing. Kam ne, ką padarysi.

Sėkmės.

Stai ir baigesi visi tavo irodymai. Drama queen.

Tu vpš neįdomus, kur reiškiesi, nk gero neparodai.

Kaip ir sakiau, beprasmišką čia su gal ir su vaikais gal ir ne, ginčytis, Lietuviai, gi, ko norėt.

JŪSŲ REKLAMOS VIETA UŽ FORUMO €


Esu aktyvūs, rašantis daug pranešimų.


 

:DDD aš išreiškiau savo nuomonė apie jį, visi niekam niekada neįtiks. Kam įtiko, tai amazing. Kam ne, ką padarysi.

Sėkmės.

Tu vpš neįdomus, kur reiškiesi, nk gero neparodai.

Kaip ir sakiau, beprasmišką čia su gal ir su vaikais gal ir ne, ginčytis, Lietuviai, gi, ko norėt.

"Tu vpš neįdomus, kur reiškiesi, nk gero neparodai."

Ka man rodyt, savo papus?

Tai jau ir vaikai ir Lietuva kalta? Cia dabar nauja meme viska spresti pagal asmens amziu?

As nesuprantu apie kokius tu ispejimus kalbi. Tu pateikei dvi (tik) temas ir jose as nematau nieko neigiamo. Tu gal malonesi i mano paaiskinimus atsakyti savo paaiskinimais? Ir galu gale, jeigu jis tave taip nervuoja, nemanai, kad laikas tiesiog nustot prie jo lysti ir pradet ignoruot? Kodel jis kitiems nieko blogo nepadare, o tik tau vis kazkas uzkliuna? Gal kazkas su tavim netaip? Pradek nuo saves?

  1. Kaip aš jį ignoruosiu, kad jis čia modas?
  2. Pasižiūrėk balsavimus už išmetimą, ir pamatysi, kad aš ne vienas. 

JŪSŲ REKLAMOS VIETA UŽ FORUMO €


Esu aktyvūs, rašantis daug pranešimų.


 

(redaguota)

"Tu vpš neįdomus, kur reiškiesi, nk gero neparodai."

Ka man rodyt, savo papus?

Tai jau ir vaikai ir Lietuva kalta? Cia dabar nauja meme viska spresti pagal asmens amziu?

Ne lietuva, o lietuviai, išvažiuok į užsienį, ir paklausk apie juos, tada sužinosi, kaip ir aš gėdą turėjau už kitus

Ir sakiau, gal ir vaikai, gal ir ne, tu pirma paskaityk tada pradėk

P.S :Dhttp://prntscr.com/88n3ei

Redaguota , nario Lazar

JŪSŲ REKLAMOS VIETA UŽ FORUMO €


Esu aktyvūs, rašantis daug pranešimų.


 

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3960 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...