Peršokti į turinį

Android 6.0 Marshmallow


Omny

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3053 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, dauguma turėjo jau girdėti kažką apie naujajį Android kurį patvirtino Google, bet gal ir nevisi tai žino arba nesidomi šia sistema. Tekstas bus angliškas, nes labiau bent aš jį suprantu angliškai, o ir Angų kalbą tikrai dauguma mokat tai didelių sunkumu manau nebus, bet manau, kad ir išversiu kada, bet šį kartą teks tenkintis tuom ką matysit. Tekstas nėra mano tai galit sakyti ką norit, bet Aš tik dalinuosi ir tai nėra mano nuopelniai jie priklauso tam kas rašė ir analizavo tai.

Visko nežadu čia kaip ten sakoma copy paste ir baigta, bet tik dalį teksto čia įklijuosiu, o kas norės plačiau paskaityti ir pasidomėti apie tai galės padaryti ir patys, ne dėl to, kad tyngiu ar dar ką, bet ta teksta sudaro ne tik krūvos raidžių, bet yra paveiksliuku, kad įdomiau būtų.

 

 

Google has now confirmed that Android M is Android 6.0 Marshmallow. The third and final version of the Android M developer preview has also just been released, alongside the Android 6.0 SDK. Read on for everything you need to know about Android 6.0 Marshmallow and the Android M developer preview 3.

 

Android 6.0 Marshmallow

The Google Developers blog post didn't mention many specifics for the Android 6.0 Marshmallow release, so details are still relatively sparse. It did say that the final Android 6.0 Marshmallow release date would be "later this fall", but we kind of already knew that.

 

It did give us more information on Android 6.0 Marshmallow features, though, in the shape of a changelog for API level 23. There aren't many changes in the Android M developer preview 3. As the blog post states: "Compared to the previous developer preview update, you will find this final API update fairly incremental."

The two most significant changes are user-facing app permission controls – what most are calling granular app permissions – and the change to API level 23, which introduces stock fingerprint scanner support for Android 6.0 security.

 

Here's the short version from Google:

Android platform change:

Final Permissions User Interface – we updated the permissions user interface and enhanced some of the permissions' behavior.

 

API change:

Updates to the Fingerprint API – which enables better error reporting, better fingerprint enrollment experience, plus enumeration support for greater reliability.

 

 

Toliau kaip ir minėjau pasidomėti apie tai galit patys, nes čia dalis teksto iš šio puslapio tai nėra reklama. https://www.androidpit.com/android-m-release-date-news-features-name

 

Daugiau apie šį dalyką tai galit skaityti šiuose puslapiuose kas irgi nėra jokia reklama. Bet galiu pasakyti paskaitęs matau beveik visur ta pati gal kažkiek ir daugiau parašyta, bet atvirai skaitau tik androidpit.com

https://www.androidpit.com/android-m-phone-update-news

http://www.pocket-lint.com/news/134946-android-6-0-marshmallow-when-is-it-coming-to-my-phone

 

 

Ką tikrai norėčiau pasakyti, kad dabar bus tokie komentarai, kad puse skusta puse lupta, bet tiesiog neturiu tam laiko apie vertima kalbu, nes naudotis google vertėju tai yra beviltišką, nes nesamonęs verčia, o didelio tikslo nematau kai moku angliškai manau ir Jūsų dauguma mokat ir nebus sunkumu.

 

Gero vakaro. :song:

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Laukiu laukiu, turėčiau vienas iš pirmuju išbandyti su savo nexusu :)

Priklauso nuo to kuri nexus turi. Jei turi naujesni tai jau seniai galejai isbandyt. Gi jau trecias dev buildas isejo. Deja zmona neduoda savo nexus 5 man uzflashint o ant nexus 7 2013 deja sisyk neisleido dev build, tik ant nexus 9

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Priklauso nuo to kuri nexus turi. Jei turi naujesni tai jau seniai galejai isbandyt. Gi jau trecias dev buildas isejo. Deja zmona neduoda savo nexus 5 man uzflashint o ant nexus 7 2013 deja sisyk neisleido dev build, tik ant nexus 9

Nexus 5, leidžia siųstis, bet aš lauksiu releaso kai visi nexus 5 gaus, paskui dar garantija negalios

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 4 mėnesių...

Here are the claimed dates:

Samsung Galaxy Note 5 – December 2015

Samsung Galaxy S6 Edge+ – December 2015

Samsung Galaxy S6 – January 2016

Samsung Galaxy S6 Edge – January 2016

Samsung Galaxy Note 4 – February 2016

Samsung Galaxy Note Edge – February 2016

Samsung Galaxy S5 – N/A – 'waiting approval'

Samsung Galaxy Alpha – N/A – 'waiting approval

Tiesa gruodzio updeitqi pagal si grafika dar nepasirode.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ant populiarių aparatų jau turėjo portinti pati bendruomenė, jei to nepadaro gamintojai. Aš jau kelias savaites naudojuosi šia versija ant 4 metų senumo Samsung Galaxy S2 ;)

Tai portino bet tame esmė kiek žinau kad dar in progress tas Marshmallow ant Sony įrenginių. Lyg ir gruodį turėjo išeit bet neišėjo tikiuosi šiemet sulauksiu..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Marshmallow neiseina kaip numatyta ir del google veiksmu. Jie palyginus nesenai isleido 6.0.1 patch'a su gana daug uzlopytu skyliu. Tai manau tel gamintojai isleisdami Marshmallow turejo is naujo perziureti ka buvo padare su 6.0 ir perdaryti viska su 6.0.1

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3053 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...