Peršokti į turinį

Galit sutverti build


Jonas13

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3175 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

https://www.1a.lt/order/shopping_cart?content=JcbBAYBACAOwlaS0QHX%2FvTzxlYS76o6nbH0aBR0DF7nJLPLPdG5oYSP2bAaKkxc%3D

Klavetura dar dasidejau

O dabartinis procas geresnis uz i5? Man atrodo geresnis bet nlb susigaudau ;D

P.s. Amd tai krosnis tai nenoriu

Karloz dq dbr grysiu is bulgarijos ir nusipirksiu

O laidai bus prijunkt monitoriu?kad nereiktu paskui atskirai pirkt ir dar laukt :D

Aišku kad prastesnis, nes i3 turi tik Dual-Core o i5 Quad-Core nors lygtais ne visi bet naujausi taip.

 

Bandysiu 24. Coliu rast

Zek o gta 5 ant medium su i3 paveztu?

Aišku kad pavežtu nes kiek žinau medium ir yra mažiausios GTA V grafikos tai galėsi netgi ant didesniu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 Tavo biudžetas ne tas, kad galėtum domėtis SSD. Jeigu tu i5 įpirktum su gtx960, tada dar pinigų liktų, vat tada mąstytum apie SSD. Patariu imk buildą kur aš surinkau už 515 eur. Su juo galėsi drąsiai žaist žaidimus ant aukštų grafikų.

SSD siuo metu yra labai pigus, palyginus pries 2 metus, kai uz 128gb, mokejau 400lt... Geriau imt silpnesni pc ir ssd negu galingesni be ssd, del hdd nueisi i turgu ir nusipirksi 1tb uz 5eurus...

 

https://www.1a.lt/order/shopping_cart?content=JcbBAYBACAOwlaS0QHX%2FvTzxlYS76o6nbH0aBR0DF7nJLPLPdG5oYSP2bAaKkxc%3D

Klavetura dar dasidejau

O dabartinis procas geresnis uz i5? Man atrodo geresnis bet nlb susigaudau ;D

P.s. Amd tai krosnis tai nenoriu

Karloz dq dbr grysiu is bulgarijos ir nusipirksiu

O laidai bus prijunkt monitoriu?kad nereiktu paskui atskirai pirkt ir dar laukt :D

Nepatariu imt sito pc, del maitblokio, vaizdo plokstes. Su mano build, gta 5 and maxu full hd vilks avg 55fps~ . I monitoriu reikia hdmi laido

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

SSD siuo metu yra labai pigus, palyginus pries 2 metus, kai uz 128gb, mokejau 400lt... Geriau imt silpnesni pc ir ssd negu galingesni be ssd, del hdd nueisi i turgu ir nusipirksi 1tb uz 5eurus...

 

Nepatariu imt sito pc, del maitblokio, vaizdo plokstes. Su mano build, gta 5 and maxu full hd vilks avg 55fps~ . I monitoriu reikia hdmi laido

Kad pas tave amd , o amd kiek zinau tikrai prastas, nes kaista.

Ups ten ne amd :D dabar tavo buisla ziurau

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nezinau kas tuose naujo.

Man reikia monitoriau kuris rodytu zaidima, o ne mandriausio :D

Negailėk pinigų ir paimk normalų 24 colių IPS monitorių, nes skirtumas yra juntamas.

Redaguota , nario Tautedorus
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nezinau as turiu labai sena monitoriu kuriam 7-8 metai.rodo gana grazei, o jo verte 5 eur .

As pasimsiu paprasta monitoriu ir man uzteks, nes pingu ir taip dar reikes uzsidirbt papildomai , nes islaidos nenumatyos ir t.t

Gi viskas builde yra, ir geras monitorius su IPS ir hdmi jungtimi.... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nezinau as turiu labai sena monitoriu kuriam 7-8 metai.rodo gana grazei, o jo verte 5 eur .

As pasimsiu paprasta monitoriu ir man uzteks, nes pingu ir taip dar reikes uzsidirbt papildomai , nes islaidos nenumatyos ir t.t

Atrodo kad gražiai, bet jei pasiimtum su IPS ir kokių GSync tai čj verktum iš laimės kad tokį monitorių gavai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3175 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...