Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3954 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

https://www.1a.lt/order/shopping_cart?content=JcbBAYBACAOwlaS0QHX%2FvTzxlYS76o6nbH0aBR0DF7nJLPLPdG5oYSP2bAaKkxc%3D

Klavetura dar dasidejau

O dabartinis procas geresnis uz i5? Man atrodo geresnis bet nlb susigaudau ;D

P.s. Amd tai krosnis tai nenoriu

Karloz dq dbr grysiu is bulgarijos ir nusipirksiu

O laidai bus prijunkt monitoriu?kad nereiktu paskui atskirai pirkt ir dar laukt :D

Aišku kad prastesnis, nes i3 turi tik Dual-Core o i5 Quad-Core nors lygtais ne visi bet naujausi taip.

 

Bandysiu 24. Coliu rast

Zek o gta 5 ant medium su i3 paveztu?

Aišku kad pavežtu nes kiek žinau medium ir yra mažiausios GTA V grafikos tai galėsi netgi ant didesniu.

 Tavo biudžetas ne tas, kad galėtum domėtis SSD. Jeigu tu i5 įpirktum su gtx960, tada dar pinigų liktų, vat tada mąstytum apie SSD. Patariu imk buildą kur aš surinkau už 515 eur. Su juo galėsi drąsiai žaist žaidimus ant aukštų grafikų.

SSD siuo metu yra labai pigus, palyginus pries 2 metus, kai uz 128gb, mokejau 400lt... Geriau imt silpnesni pc ir ssd negu galingesni be ssd, del hdd nueisi i turgu ir nusipirksi 1tb uz 5eurus...

 

https://www.1a.lt/order/shopping_cart?content=JcbBAYBACAOwlaS0QHX%2FvTzxlYS76o6nbH0aBR0DF7nJLPLPdG5oYSP2bAaKkxc%3D

Klavetura dar dasidejau

O dabartinis procas geresnis uz i5? Man atrodo geresnis bet nlb susigaudau ;D

P.s. Amd tai krosnis tai nenoriu

Karloz dq dbr grysiu is bulgarijos ir nusipirksiu

O laidai bus prijunkt monitoriu?kad nereiktu paskui atskirai pirkt ir dar laukt :D

Nepatariu imt sito pc, del maitblokio, vaizdo plokstes. Su mano build, gta 5 and maxu full hd vilks avg 55fps~ . I monitoriu reikia hdmi laido

huh.jpg

SSD siuo metu yra labai pigus, palyginus pries 2 metus, kai uz 128gb, mokejau 400lt... Geriau imt silpnesni pc ir ssd negu galingesni be ssd, del hdd nueisi i turgu ir nusipirksi 1tb uz 5eurus...

 

Nepatariu imt sito pc, del maitblokio, vaizdo plokstes. Su mano build, gta 5 and maxu full hd vilks avg 55fps~ . I monitoriu reikia hdmi laido

Kad pas tave amd , o amd kiek zinau tikrai prastas, nes kaista.

Ups ten ne amd :D dabar tavo buisla ziurau

Nezinau as turiu labai sena monitoriu kuriam 7-8 metai.rodo gana grazei, o jo verte 5 eur .

As pasimsiu paprasta monitoriu ir man uzteks, nes pingu ir taip dar reikes uzsidirbt papildomai , nes islaidos nenumatyos ir t.t

Atrodo kad gražiai, bet jei pasiimtum su IPS ir kokių GSync tai čj verktum iš laimės kad tokį monitorių gavai.

 

Atrodo kad gražiai, bet jei pasiimtum su IPS ir kokių GSync tai čj verktum iš laimės kad tokį monitorių gavai.

 

Kad butu GSync ir IPS, reik ziauriai daug paklot, visas gaming PC jauciu tiek kainuotu.

Vien su Gsync sau vos susitaupiau kad paimt. :D 

ASUS PRIME Z370-P l i7 8700K 5Ghz l GIGABYTE GTX1080Ti 11GB l 16GB 2400Mhz RAM l 256GB SSD l 500GB SSD l 256GB m.2 l ASUS ROG SWIFT PG348Q G-Sync 3440x1440 Ultrawide

Playstation 3 Slim (Unlocked) 120GB / Playstation Vita Slim 128GB / New Nintendo 2DS XL 32GB / iPad Mini 4 128GB / MacBook Pro

 

Kokį ėmei? Tą aoc iš skytech?

Jo, AOC bet ne is skytech, o is kilobaito. Dviem ar kiek ten euru pigiau kilobaite :D

ASUS PRIME Z370-P l i7 8700K 5Ghz l GIGABYTE GTX1080Ti 11GB l 16GB 2400Mhz RAM l 256GB SSD l 500GB SSD l 256GB m.2 l ASUS ROG SWIFT PG348Q G-Sync 3440x1440 Ultrawide

Playstation 3 Slim (Unlocked) 120GB / Playstation Vita Slim 128GB / New Nintendo 2DS XL 32GB / iPad Mini 4 128GB / MacBook Pro

 

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3954 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...