Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3954 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Tas psu tai tikrai overkillas. Psu efektyvumas buna geriausias ant 50% apkrovos, o tas pc max ima 200w. Tai 500w turetu but per akis.

 

Be to kodel pradejai b85 mamkes det?

Dedu 600W, nes tik 5€ brangesnis, o ateity pravers, na bet dėl efektyvumo tai jo, greičiausiai neapsimoka, reikės pasidomėti. O dėl motininės nesinori siūlyti pačio pigiausio varianto, o šis B85 yra palyginus pigus.

600w apsimoka det tik tuo atveju, jeigu zadi naudota gpu pirkt. O ziurint i ateity greitai ir 400w uzteks pvz. gtx 980 500w uztenka, o gtx 780 reikejo 600w.

 

esminis skirtumas tarp b85 ir h81 yra usb3 priekyje, o visos kitos papildomos jungtys yra praktiskai bevertes, nebent nori 4 ssd pasijungt arba 32gb ram.


95bba85afba219e1251909976481d434314.pngtik vietoj i3 isimesk g3258 ir kainuos apie 450 eur

Per daug sureiksminai tuos fps dropus, jeigu tas pentium butu blogas, tai net nesiulyciau. Dauguma zaidimu yra gpu based t.y. sparta nepriklauso nuo procesoriaus. Su tokiu biudzetu galetum nusipirkt i3 ir gtx 750 ti, bet visumoj pentium ir gtx 960 butu geriau.

 

Pasiziurek pats kaip pentium susitvarko su gta v

74235.png

Na bet supranti kad tas G3258 gali bottleneck'int (kad ir nestirpiai) ta GTX 960 žaidimuose. Tai aš jau geriau siūlyčiau jam pasitaupyt ir pasiimt i3 su GTX 960 arba i3 su GTX 750 Ti.

(redaguota)

A tu supranti, kad jau praejo tie laikai kai budavo kazkokie bottleneck? Siais laikais nors ir pentium su gtx titan pajungtum vistiek kazkokia nauda butu, o anksciau budavo tiesiog riba ties kuria daugiau fps su situo procesorium nebeistrauksi. Jeigu netiki tai pridedu gtx 770 benchmark. (galingesne uz gtx 960)

 

74245.png

Sakau, kad jausis nestiprus bottleneck'as. Bet žaidimuose kaip GTA V gali jis pasijusti bet ant World Of Tanks ar Diablo 3 (bent kiek skaičiau) panašių dalykų nebūtų. Jeigu jis nori žaisti GTA V tikrai gerai tai geriau i3 pasiimt. Tiesiog jei jis žais žaidimus kurie daugiau CPU naudoja tai tas bottleneck'as jausis. Apibendrinus tai geriau jau kaip sakiau imti i3 kad tikrai būtų galima justi tikra žaidimą.

Redaguota , nario darrel. antrasis

Galit numest pamoka kaip susitvert pc ? Nes greit tureciau pirkt ta kur tautedoras parode, nes nelabai susikausau ka jus cia rasot :?

Tai ir imk Tautedoras build'ą. Bet aišku jeigu eurų negaila geriau vietoj GTX 750 vaizdo plokštės galėtum GTX 960 pasiimt bet tada manau reiketu monitoriaus atsisakyt.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3954 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...