Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3961 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Aš kiek supratau, tai visi projekto pinigai eis pas tą rėmėją, o tuomet tas rėmėjas turės persiųsti tuos pinigus jam, irgi įdomiai išmąstyta :D Kiek žinau savo banko sąskaitą nuo 7 metų galima turėti, na bet čia nežinau nežinau. :D

Viskas eis skin'ais, tarkim likusių skin gausi 30 proc, jis įsivaizduoja, kad per dieną bus gaunama nuo 100 iki kažkokios sumos, pilnametis reikalingas jam tam, jog paskui atidaryti įmonę :D Realių pinigų čia negausit, tik csgo skins, o juos teks realiais paversti.

Viskas eis skin'ais, tarkim likusių skin gausi 30 proc, jis įsivaizduoja, kad per dieną bus gaunama nuo 100 iki kažkokios sumos, pilnametis reikalingas jam tam, jog paskui atidaryti įmonę :D Realių pinigų čia negausit, tik csgo skins, o juos teks realiais paversti.

Jūs nieko nežinote + žiūrėkite , jog tuoj būsite ir forume užbanintas. Administracija jau žino, kad be įrodymu smeižiate.

Jūs nieko nežinote + žiūrėkite , jog tuoj būsite ir forume užbanintas. Administracija jau žino, kad be įrodymu smeižiate.

administracija jau zino,.. bet tu ar supranti kad pats cia nieko nesukursi ? nesugebejai atsakyti net i paprasta klausyma kur bus panaudota ta juokinga 60 euru suma, nes turbut pats supratai kad su tokiomis investicijomis atrodai labai jau rimtas partneris. nepatarciau tureti reikalu su siuo zmogumi, kadangi jo taip vadinamas verslo planas yra neapgalvotas ir greitciausiai savo pinigus prarasit.

Jūs nieko nežinote + žiūrėkite , jog tuoj būsite ir forume užbanintas. Administracija jau žino, kad be įrodymu smeižiate.

O pranešei kad tavo planas nepavyks ? Tavo laimė kad nesusirašinėjom o kalbėjom, tada bananų tu gautum. Vaikas į forumą atėjo pakytraut ir dar grasina matai "bananais", savęs žiūrėkis, gi čia pelno apart "skin" nebus jokio :D tai kaip galiū žmogus nežinot ?

pirmiausia, visi kas rašote jog bot'as naudoja platinta, tai išsitrinkit pranešimus ir galvas

 

Jūs esate tiesiog atsilūpėliai, kurie nieko neišmano šioje sveroje, todėl aš jūs apšviesiu. Tas bot'as, turi daugybę saugumo spragų, kuriomis lengvai galima pasinaudoti.

 

Negirdėjote apie tokį dalyką, jog įmėjus per inspect element į webą buttoną 'Redeem prize' galima atsiimti prizą? Nes tas public botas (node.js) to neužfiksuoja, yra daugybę panašių saugumo spragų

 

normalus botas kainuoją nuo kelių šimtų eurų, tai tiek

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3961 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...