Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3957 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

O kam jį permontuot, jeigu ir su RHD USA leidžiama važinėt?

 

O čia tipo labai daug R34 kainuoja šiais laikais? Už 4k eurų galima paimt, tai čia nėra kažkas tokio.

Kas is to, kad leidziama, jeigu tau paciam bus nepatogu ir nesaugu? Taip, priprast galima, bet kam kankintis, kai yra geresne iseitis - turet LHD?

Priziuretas, techniskai ir vizualiai tvarkingas kainuoja nemazai. Plius, yra didelis skirtumas jei perki R34 paprastesni (GTT) ir R34 GT-R. Siu dvieju modeliu isvaizda beveik identiska, bet tai kas po kapotu skiriasi. Nepamirsk, kad R34 Skyline ganetinai retas ir pasenes automobilis. Tai reiskia, kad daliu beveik nerasi (net nauju) ir jas reikes specialiai uzsakynet (o dar ne visur jas gamina), maza to, kainos dideles bus.

  • Teigiamai 1
  • d0Se užrakino šią temą

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3957 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...