Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

Parduodu labai gerą rs3+rs07 acc


daumantas23

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3179 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

tarpininkus is rsbot su 500 rep o tu def neked as imesiu skype chata kai norejai mane apscemint tau isvis banas turi but be kalbu


pačiam  paradox parodžiau foto kai def neked bandė su jo profiliu apgaut. Ir turiu atsiprašyt paradoxo (justo) kad taip juo nepasitikėjau,nes kai jis man į skype parašė aš galvojau, jog tai paprastas narys ir pasakiau pirmas neinu. Vėliau apsilankiau supergames.lt ir pamačiau kad justas turi daug rep todėl šiuo atveju eičiau pirmas, bet jo suma manęs netenkino, ji per maža.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

kainą manau galim suderinti, nes tik neseniai pamačiau kad milai eina po 1,2e !!!!!!!!! aš dar pats pirkau prieš kelis mėnesius po 2e ir taip kainos niekas neleidinėjo, todėl galvojau kaina ta pati. Dėl kainos tiesiog rašykit į pm, pasakysiu ar tinka, acc tikrai žiauriai geras,tad ir negalvokit ,kad kaina per aukšta


Atrodai nepatikimas. Esu kalbejes neini su niekuo net su paradox'u pirmas neitum.

Tu išvis bandei apsimesti paradoxu todėl dar džiaukis kad dar nebandau stengtis ir siųsti foto kad tave užbanintų. Kiek skaitau tai tave pagaudavo ir minus rep nuimdavo. Džiaukis kad dar bano negavai, todėl ne tavo reikalas jei neperki acc , man nereik scamerių 


Niekas tokio acc už 36e neparduos, paradox jį pirkdamas būtų pasipelnes dėl mano nežinojimų kainų :DD

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

kainą manau galim suderinti, nes tik neseniai pamačiau kad milai eina po 1,2e !!!!!!!!! aš dar pats pirkau prieš kelis mėnesius po 2e ir taip kainos niekas neleidinėjo, todėl galvojau kaina ta pati. Dėl kainos tiesiog rašykit į pm, pasakysiu ar tinka, acc tikrai žiauriai geras,tad ir negalvokit ,kad kaina per aukšta

Tu išvis bandei apsimesti paradoxu todėl dar džiaukis kad dar nebandau stengtis ir siųsti foto kad tave užbanintų. Kiek skaitau tai tave pagaudavo ir minus rep nuimdavo. Džiaukis kad dar bano negavai, todėl ne tavo reikalas jei neperki acc , man nereik scamerių 

Niekas tokio acc už 36e neparduos, paradox jį pirkdamas būtų pasipelnes dėl mano nežinojimų kainų :DD

Jis daugiau nei 30 euru nevertas Paziurek litais vaikeli, 30 euru 100+ litu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tu isvis durnas esi su tavim net neina susideret nieko net rep neturi ir dar siulo pirmam eiti tiesiog juokinga tu isvis geriau nejuokink su savo ip adresais is lempos sugalvoji ir dar sakai kad kaltas . Man atrodo tu man pirmam siulei eiti ir dar poto offeri keiti ir isvis manau esi gresmingas o acc siulo keistis galiu lazintis atsigrazintum per 2 dienas. Isvis nejuokink ir nerasyk nesamoniu. Tu bana turetum gaut uz smeizta


PARDUOTA

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3179 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...