Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3974 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Ieškomi Keli,  arba vienas remėjas, kuriamam rimtam cs:go klanui, klanas dar neikurtas, ieškomi visokie žmonės, pagalbininkai, ir reikalingas paskutinis žmogus, svarbiausias( Remėjas), Remėjas turetu paremti klana kokia nors suma, o kas jam iš to ? gaus daugiau reklamos, už kekviena laimėta turnyra, remėjui atitenka 50% turnyre laimėtos sumos, skinų ar visa kt. Iš ClanMatch laimėtų resursų, puse jų atitenka remėjui, remėjas per savaitė turi paremti tarkim po 2 skinus kuriu vertė sudėjus būtų 30euru, galima dar labai daug derėtis, man nieko nerašykit rašykit į kontaktus kurie bus parašyti žemiau. Visa informacija apie klana bus suteikta skypeje.Esam jau nusižiurėje viena turnyra.

 

Mūsų rankai:

H0ksiz_:MG1

Morka: MG2

Windows:MG2

Drolas:LEM

PlayLT:DMG

Lester The Molester: MG2

 

 

Kontaktai:

Skype: Tonyrok2 arba Mentakas123

E-mail: [email protected]

 

Jai norit kanors įrodyt nieko nerašykit, jai norit į klana, taipogi rašykit i skype ;)

Sekmės

Pagarbiai H0ksiz_ Ir RokGid'as

 

 

KOMANDA JAU FULL

Redaguota , nario Arma_Ltu

04d17064acca233e6c5eab1c9fc6ce5d297.png


Rankai keliami iš nauju acc kuriuose dar net nepražaista nei 3sav, visi keliami nauji, o seni buve buvo mano LEM, ir kitu DMG


Is kur zinoti kad jus rimtas clanas ? Gal pinigus pasiimsit ir fsio...

Krc galvoji cia visi maži vaikai susirinke kad gautu skin ane ir neštu kudlas nuo remejo, nafik bloga reputacija darytis, kad oj gavau cia skin ir fsio aš kietas ?? nemanau, tikrai nežadu čia scammint remeju ar t.t, bandau kurt normalu klana, kuris registruosis i turnyrus, kurie vyks lan ir t.t

04d17064acca233e6c5eab1c9fc6ce5d297.png


(redaguota)

Savo klano rimtumą gali papasakoti tuomet, kai sužaisit pries kokį klaną ir pamatys žmonės žaidimą (nekalbu ten apie kažkokių pro klaną bet ir apie noob klaną nekalbu ). Kadangi video jokių nematėm, tai pagrįsk tą rimtumą, tik nerašyk kad buvom tokio ir tokio rank, dabar nauji rank ir kito š... Nes kai kurių rank pirmas buvo global, nekalbu apie jūsų, nors ne rank žaidžia, bet vistiek.

P.s. be to turi nurodyti kokia reikalinga investicija ir kur ji bus panaudota.

Redaguota , nario BaubasPoLova

Savo klano rimtumą gali papasakoti tuomet, kai sužaisit pries kokį klaną ir pamatys žmonės žaidimą (nekalbu ten apie kažkokių pro klaną bet ir apie noob klaną nekalbu ). Kadangi video jokių nematėm, tai pagrįsk tą rimtumą, tik nerašyk kad buvom tokio ir tokio rank, dabar nauji rank ir kito š... Nes kai kurių rank pirmas buvo global, nekalbu apie jūsų, nors ne rank žaidžia, bet vistiek.

P.s. be to turi nurodyti kokia reikalinga investicija ir kur ji bus panaudota.

Investicija bus tokia kokia remejas gali paremti, ne kiek mes užsimanom o kiek remejas pajegia paremti tarkim per savaite po 15euru paremt, ant nauju skinu, ir viso kt.

04d17064acca233e6c5eab1c9fc6ce5d297.png


Gerai tarkim jūs paremia, tas žmogus ir jūs pradedat competetive su kita komanda, ir jūs prapisat jis yra pirmoje vietoje, o jūs paskutiniai ir kaip jam reaguot, 30 euru į minusą nueina nesąmonės rašot visiškas, gal geriau pasikelkit tuos rank'us daugiau ..

taigi iškart nepulsim prieš Ge lošt, lošdami comeptitive, treniruodamiesi, pasikelsim rankus, igysim taiklumo ir viso kito, o jus iškart kad prapisim nesakau kad iškart imsim va ir pulsim lošt prieš GE pradėsi nuo kokiu GN1 ir kilsim po truputi ir apsistosim ties MGE, kai visi bus jau MGE ir bandysim jau prieš DMG ir t.t 

04d17064acca233e6c5eab1c9fc6ce5d297.png


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3974 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...