Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

legtuvai.com - naujas, unikalus world of tanx serwas


Projektuotojas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3177 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Šarūnai, blemba gi žinau, kad čia prikolus drebi, prajuokino, bet už tai tik per šikna gausi bizūno

koks sarune xddd akis ispaluk net mano vardo nezino daustas kaskoks esi

Ei lenks, man atrods, kad sū klaida nyką pasirašei, gal turetū būti projegtuotojas?

ne, lik ir normalei paraseu nu nzn

Redaguota , nario .lukonic`
Narys įspėtas. Forume reikia nesikeikti, gerbti kitus forumo narius bei administraciją ir jų nuomonę, neįžeidinėti ir negrasinti, savo nuomonę pateikti aiškiai, suprantamai ir civilizuotai.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Matos kad čia visi rašantys daunai randat prie ko prikibt prie rašysenos ir t.t koks jums skirtumas vpš ar žmogus lenkas ar kas ? Tegul būna jis kad ir Kinietis... Dalbajobai jūs tipiški lietuviai. Ahujelinat per laida čia visi o realybei nieko nepadarytumėt. 

Redaguota , nario .lukonic`
Narys įspėtas. Forume reikia nesikeikti, gerbti kitus forumo narius bei administraciją ir jų nuomonę, neįžeidinėti ir negrasinti, savo nuomonę pateikti aiškiai, suprantamai ir civilizuotai.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Matos kad čia visi rašantys daunai randat prie ko prikibt prie rašysenos ir t.t koks jums skirtumas vpš ar žmogus lenkas ar kas ? Tegul būna jis kad ir Kinietis... Dalbajobai jūs tipiški lietuviai. Ahujelinat per laida čia visi o realybei nieko nepadarytumėt. 

vooo! respekts! dedu dideli +rep! apie serwa susirinkom pasnieket o ne apie mano rastinguma ir nerastinguma peace :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

vooo! respekts! dedu dideli +rep! apie serwa susirinkom pasnieket o ne apie mano rastinguma ir nerastinguma peace :)

tai susirinkom apie serva pasneket ir visi sutaria kad jis paskutinis sudas ir tu tada pradejei izeidinet kitus nuo to ir prasidejo

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Matos kad čia visi rašantys daunai randat prie ko prikibt prie rašysenos ir t.t koks jums skirtumas vpš ar žmogus lenkas ar kas ? Tegul būna jis kad ir Kinietis... Dalbajobai jūs tipiški lietuviai. Ahujelinat per laida čia visi o realybei nieko nepadarytumėt.

ok pliz nemusik musu mes nenolejom to zmiogUlaus pavadinti lenkoncu atsiplasau labai gal tas zmiogius atleis, mes tikrei uzeisimea i jio nuostiabu selveri. mes nie rasišta,i mes geri zmones,
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Matos kad čia visi rašantys daunai randat prie ko prikibt prie rašysenos ir t.t koks jums skirtumas vpš ar žmogus lenkas ar kas ? Tegul būna jis kad ir Kinietis... Dalbajobai jūs tipiški lietuviai. Ahujelinat per laida čia visi o realybei nieko nepadarytumėt. 

 

Rusas patylėk :) Scameri tu nevykęs.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jeigu jau reklamuoji kažkokį tai "ale" pluginą kuris yra tikrai ne WoT'o o Tanki Online,kurį žaidžia  TIK vaikai.Tavo raštingumas tiesiog fantastiškas,išlaikytum valstybinį egzaminą turbūt aukščiausiu balu iš visų.Jeigu mėgsti labai pasidrėbti,tai patariu nykti iš čia,nes kažkas čia sakė kad mes tipiniai dalbajobai? agirdž bahūras,tu Lenkas,Ukrainietis? netu Lietuvis,reiškias tu irgi esi tipinis dalbajobas,taip kad pririšk savo burną ir tyliai sėdėk.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Matos kad čia visi rašantys daunai randat prie ko prikibt prie rašysenos ir t.t koks jums skirtumas vpš ar žmogus lenkas ar kas ? Tegul būna jis kad ir Kinietis... Dalbajobai jūs tipiški lietuviai. Ahujelinat per laida čia visi o realybei nieko nepadarytumėt. 

Kaip tau bukaproti nedašunta, kad jis rašo vėjus?

1) World of Tanks serverių net nėra.

2) Tokios svetainės nėra.

3) Tokio, kaip plugin su lėktuvais ten net nėra.

4) Nuotrauka užmesta Tanki Online žaidimo, o ne World of Tanks.

5) Temos kūrėjui trūksta trečdalio smegenų..

 

Peace

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kaip tau bukaproti nedašunta, kad jis rašo vėjus?

1) World of Tanks serverių net nėra.

2) Tokios svetainės nėra.

3) Tokio, kaip plugin su lėktuvais ten net nėra.

4) Nuotrauka užmesta Tanki Online žaidimo, o ne World of Tanks.

5) Temos kūrėjui trūksta trečdalio smegenų..

 

Peace

 

Jam trūksta daugiau nei trečdalio,jeigu ne visų smegenų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

ok klausikit jus ka ce patis pradejot ape mano rastinguma rasit kat typo nemoku rasiti gal paziurekit y sawe kjp jus atrodot kai tai rasot??? galwojet manes neskaudina? gal neturiu galimibiu ismokti lietuviskai rasiti, gal as is kitos salies? komentokit tik apie serwery prashau, nes jau daknysot negiwai ape mano rasiba rasisi piece

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

ok klausikit jus ka ce patis pradejot ape mano rastinguma rasit kat typo nemoku rasiti gal paziurekit y sawe kjp jus atrodot kai tai rasot??? galwojet manes neskaudina? gal neturiu galimibiu ismokti lietuviskai rasiti, gal as is kitos salies? komentokit tik apie serwery prashau, nes jau daknysot negiwai ape mano rasiba rasisi piece

tam yra mokykla žmogau,ten visko išmoko,ir dar dovanų duoda gabalėlį smegenų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3177 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...