Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3964 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Praėjus parai po  naujosios Microsoft Windows 10 operacinės sistemos išleidimo, ją jau turi daugiau nei 14 milijonų vartotojų, pasak Microsoft. Paskaičiavus tai yra 583333 instaliacijos per valandą, 9722 per minutę ir 162 instaliacijos per sekundę.


Skaičiai galėjo būti ir didesni, bet Microsoft operacinė sistema vartotojus pasiekė palaipsniui. Taip siekiant, kad vartotojai nesusidurtu su parsisiuntimo problemomis.  Pirmieji vartotojai gavo tie kurie buvo iš anksto užsisakę atnaujinimą.


Vartotojai, kurie vis dar negavo pranešimo, kad yra galimybė atsinaujinti, gali tai padaryti rankiniu būdų šiame gide. Pasak šaltinio pirmasis Windows 10 atnaujinimas vartotojus pasieks rugpjūčio pradžioje.


Šaltinis: logo2-300x78.png


TechTarget.lt | Nr. 1 – IT naujienos, apžvalgos, diskusijos, telefonai

logo2-300x78.png

Totali nesamone... Ypac ta nemokama akcija metams... Jeigu pastebejot darant factory reseta, windowsai uzluzta ant 47% ir tada reikia perinstaliuoti. Taigi gerai pagalvojus. Tu gali turet legalius windowsus per 1 metus (jeigu pirkes win 7 ar win8) tik updeitinus is windowsu 7,8 i win 10. Ta tipo free akcija galioja tik metus. Taigi po 1metu sumastai persiinstalint windowsus, ir ka... Gauni crasha, susiinstalini senus windowsus ir updeitintis nebepaeis, o windows 10 aktivuot su product key win7 ar win 8 neleidzia..tad ta akcija beviltiska.

huh.jpg

Totali nesamone... Ypac ta nemokama akcija metams... Jeigu pastebejot darant factory reseta, windowsai uzluzta ant 47% ir tada reikia perinstaliuoti. Taigi gerai pagalvojus. Tu gali turet legalius windowsus per 1 metus (jeigu pirkes win 7 ar win8) tik updeitinus is windowsu 7,8 i win 10. Ta tipo free akcija galioja tik metus. Taigi po 1metu sumastai persiinstalint windowsus, ir ka... Gauni crasha, susiinstalini senus windowsus ir updeitintis nebepaeis, o windows 10 aktivuot su product key win7 ar win 8 neleidzia..tad ta akcija beviltiska.

Tam aktyvatoriai yra skirti.

QMkPpxPDYY0fu.gif


 


Išgerkim už tuos kurie dar džiaugiasi gyvenimu o ne internetu


Totali nesamone... Ypac ta nemokama akcija metams... Jeigu pastebejot darant factory reseta, windowsai uzluzta ant 47% ir tada reikia perinstaliuoti. Taigi gerai pagalvojus. Tu gali turet legalius windowsus per 1 metus (jeigu pirkes win 7 ar win8) tik updeitinus is windowsu 7,8 i win 10. Ta tipo free akcija galioja tik metus. Taigi po 1metu sumastai persiinstalint windowsus, ir ka... Gauni crasha, susiinstalini senus windowsus ir updeitintis nebepaeis, o windows 10 aktivuot su product key win7 ar win 8 neleidzia..tad ta akcija beviltiska.

Reddite zmones aktyvavo windows 10 su win8 ar win7 raktu. Ar sekmingai tai iseis padaryt priklauso kaip pries tai buvo aktyvuoti tie windowsai..

TechTarget.lt | Nr. 1 – IT naujienos, apžvalgos, diskusijos, telefonai

logo2-300x78.png

Totali nesamone... Ypac ta nemokama akcija metams... Jeigu pastebejot darant factory reseta, windowsai uzluzta ant 47% ir tada reikia perinstaliuoti. Taigi gerai pagalvojus. Tu gali turet legalius windowsus per 1 metus (jeigu pirkes win 7 ar win8) tik updeitinus is windowsu 7,8 i win 10. Ta tipo free akcija galioja tik metus. Taigi po 1metu sumastai persiinstalint windowsus, ir ka... Gauni crasha, susiinstalini senus windowsus ir updeitintis nebepaeis, o windows 10 aktivuot su product key win7 ar win 8 neleidzia..tad ta akcija beviltiska.

 

Ka tu cia nusisneki, metus laiko nemokamai galesi isirasyt, ir tiek, kas nespes - mokes. O cia jau turi dundukas but kad nespet. Kai aktyvuosi tuos win 10, automatiskai jau gausi ir key, kuri visuomet ir jau turesi. O kam grizt prie senu win, jei yra nauji tai irgi nesuprantu:)

Ka tu cia nusisneki, metus laiko nemokamai galesi isirasyt, ir tiek, kas nespes - mokes. O cia jau turi dundukas but kad nespet. Kai aktyvuosi tuos win 10, automatiskai jau gausi ir key, kuri visuomet ir jau turesi. O kam grizt prie senu win, jei yra nauji tai irgi nesuprantu:)

Tu matau nesupranti, gerai as updeitinu tuos windowsus, po 1metu sumastau persiinstalint arba pakeist pc, ir ka? and win 10 darant reseta uzcrashina, taigi turesi grizti prie senu windowsu ir ka? meginsi updeitint o jau 1metai bus praeja, todel neleist, tokie cia ir free chujne.

huh.jpg

Man niekas nekrashino niekur. Isirasiau ant legaliu windows 8.1 o jei crashina ant 47 procentu kazkam tai tiesiog koks bugas. Per metus manau sutvarkys. Atsisiusi windows upgrade tool kai noresi perasyt ir persirasysi. Tik aisku jauciu negalesi hardo formato daryt bet patys win visus senus failus sudeda i windows.old ir isiraso kaip nauja svari instaliacija. Arba geriausia hardo kopija pasidaryk isiinstaliaves ir saugok. Dovanotam arkliui i dantis neziurima. Kai nusipirksi galesi skustis kad ant 47 procentu crashina o dabar uz dyka gavai tai gal pakentekim ir pamatysim?

Man niekas nekrashino niekur. Isirasiau ant legaliu windows 8.1 o jei crashina ant 47 procentu kazkam tai tiesiog koks bugas. Per metus manau sutvarkys. Atsisiusi windows upgrade tool kai noresi perasyt ir persirasysi. Tik aisku jauciu negalesi hardo formato daryt bet patys win visus senus failus sudeda i windows.old ir isiraso kaip nauja svari instaliacija. Arba geriausia hardo kopija pasidaryk isiinstaliaves ir saugok. Dovanotam arkliui i dantis neziurima. Kai nusipirksi galesi skustis kad ant 47 procentu crashina o dabar uz dyka gavai tai gal pakentekim ir pamatysim?

crashina ne patys windows installas, o pats factory resetas, todel po 1metu sumastes persirasyt windowsus su tuo paciu product key,  nebepaeis, todel galima skaityt windows 10 nemokamai tik 1metus.

huh.jpg
  • Parašė po 2 savaičių...

Cortana (ne lietuviams), MS Edge, naujas GUI, DirectX 12 ir biškį sparčiau veikia.

Bairis tame kad tas Edge tas pats šš kaip iE :D ir krc per notepad pasirinkau kad atidarytu html faila netyčia per IE ant windows 10 :D ir atidarė IE nors kiek žinau Mircosoft turėjo pakeist IE į edge :D

****Do Apyrankės**** Fb:

Bairis tame kad tas Edge tas pats šš kaip iE :D ir krc per notepad pasirinkau kad atidarytu html faila netyčia per IE ant windows 10 :D ir atidarė IE nors kiek žinau Mircosoft turėjo pakeist IE į edge :D

IE vis tiek yra išlikęs, kad nesukeltų vartotojams problemų. Iš tiesų Edge veikia žymiai greičiau nei IE, o startuoja greičiau nei Firefox ar Chrome, bet puslapius krauna ne taip gerai...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3964 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...