Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Fifa 11 Apžvalga!


Žalias

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4581 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

fifa-11-logotop.jpg

“Lokit neloję, “PES” fanai, bet “Fifa” šiemet stulbinamai patobulėjo !”- šį komentarą išvystate Fifa 11 komentaruose (Linkomanijoje), Ir aš su šiuo komentaru visiškai sutinku!

Naująjame “Fifa” yra išlikęs „Be a Pro“ mod‘as, kuriame jūs galite pasirinkti jau egzistuojantį žaidėją, kuris žaidžia futbolą ir tikrovėje, arba susikurti žaidėją ir pritaikyti jam savo vardą, pavardę, ar taip ką nors juokingo, kas verčia šypsotis, kurti išvaizdą, žaidimo stilių, parinkti norimą poziciją, žaidžiant tobulinti jo įgūdžius ir mėgautis tuo, kad valdote tik savo žaidėją ir esate atsakingas tik už jį, žaidžiant „Be a Pro“ mod‘e, jūs valdysite tik jį, o jūsų komandos draugus valdys kompiuteris. Šis modas deja nėra tobulas. Yra erzinanti pliusų minusų sistema, kurioje sekamas tavo pasirodymo reitingas, kuris nustatomas už tai, kiek gerų perdavimų, taiklių spyrimų vartų link ir t.t. ir kiek nenusisekusių kamuolio atėmimo būdų, baudų, nepavykusių perdavimų ir t.t. Mane asmeniškai šis dalykas erzina ir yra nereikalingas. Varžybų pradžioje jūsų kompiuteris jums duoda tris užduotis kurias turite (nebūtinai) įvykdyti per varžybas (gauti varžybų reitingą nemažesnį už 7.0, įmuškite įvartį, paleiskite kamuolį vartų link bent 3 kartus ir t.t.), ir jos vis kartojasi ir nieko naujo dažniausiai nepamatysite…… Už varžybas ir įvykdytas užduotis jūs gaunate XP (taip…. netgi čia) už kurį jūs gerinate savo žaidėjo įgūdžius, ačiū dievui, bet level čia XP nekelia… ir lvl neegzistuoja.

Be „Be a Pro“ yra senas geras Tournament mod‘as, kuriame jūs pasirenkate norimą komandą ir su ja žaidžiate komandos šalies lygoje, nieko naujo.

Dar yra Manager mod‘as, kuriame jūs tampate komandos manageriu, kontroliuojate žaidėjų pirkimą ir pardavimą, ieškojimą ir t.t. per varžybas galite pasirinkti tik žiūrėti, kaip žaidžia jūsų komandą arba valdyti ją kaip ir Tournament mod‘e.

Kaip ir visuose sporto žaidimuose buvo, yra ir bus, mod‘as, kuriame jūs tiesiog pasirenkate dvi komandas, pasirenkate, kurią valdysite ir žaidžiate.

Dabar apie pačias varžybas.

Fifa 11 grafikos nėra tokios geros kaip PES 11, bet ir nėra blogos, jos pakankamai geros. Judesiai, reakcijos ir tokie dalykai yra labai tikroviški ir geri, žaidimas tikrai linksmas ir įdomus. Man ypač patinka tokie dalykai, kai užsimoji spirt ir per tą laika nuo tavęs numuša kamuolį, bet gynėjas lieka priekyje ir jo pilvas sugeria smūgi…. Yra į ką žiūrėti….. arba kai bekrisdamas gynėjas nuo tavęs nuspiria kamuolį, už jo užkliuvęs patsai nukrenti, ir ant tavęs užkliūna šalia bėgęs komandos draugas, vėlgi, yra į ką žiūrėti. Viskas yra tikroviška…. Man tiktais atsibosta komentatoriai, kurie šneka vis apie tą patį, aš pavyzdžiui esu didelis Chelsea komandos fanas, tai kai su jais žaidžiama jų namie „Stamford Bridge“ (tikiuosi teisingai užrašiau pavadinima), komentatoriai 90 % varžybų šnekės, kaip pasikeitė šis stadionas, nuo to laiko, kai čia žaidė vienas iš komentatorių (kurio pavardę pamiršau). Kartais pastebiu, kad į mano pražangas teisėjai reaguoja jautriau nei į kitus žaidėjus, arba kartais neduoda baudos kai aiškiai esi nustumiamas ar pan.

Fifa 11 yra tikrais geras žaidimas, su puikiomis animacijomis, laiką tirpinančiomis varžybomis ir įdomiais game mod‘ais. Šių metų Fifa yra tikrai vertas dėmesio.

fifa10milan1256330779.jpg

fifa-11-1st-pic.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 4 mėnesių...
turetu gera buti :) bet siaip pro evolution socer geriau -pes

bent jau man

Pritariu pes geresnis,bet ir reiks fifa palosti.

-- 11 Lie 2011, 18:37 --

turetu gera buti :) bet siaip pro evolution socer geriau -pes

bent jau man

Pritariu pes geresnis,bet ir reiks fifa palosti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

turetu gera buti :) bet siaip pro evolution socer geriau -pes

bent jau man

Pritariu pes geresnis,bet ir reiks fifa palosti.

-- 11 Lie 2011, 18:37 --

turetu gera buti :) bet siaip pro evolution socer geriau -pes

bent jau man

Pritariu pes geresnis,bet ir reiks fifa palosti.

Ant kaikurių consolių, tarkim ant PSP, turiu PES 2011, tai labai šaunus žaidimas, o FIFA 11, jau ne toks, PES ir grafikos geresnės ir panašiai, o va ant kompo, mačiau išleido lyg tai jau FIFA ir PES 2012, tai tikrai FIFA geresnis, na čia tik mano nuomonė. Žiūrint ant ko žaidi. Jei ant PC tai manau FIFA geriau, jei ant kokio PSP PES geriau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 mėnesių...
  • Parašė po 2 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4581 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...