Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

RIOT POINT Parduotuvė 11eur 3800 Riot Points ( Uždaryta )


Šaras

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2817 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Bendravau skype, biški įtartintas pasirodė paprašiau tiesiog, kad pasidarytu sau juk tai nemokama jam ir greita, o jis atsakė ne.

Man negreita , man nereikia tu rp visi irodymai yra .kad padariau rp zmogui dar pats turiu rp ko tau reikia aš nesuprantu ? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

PayPal'u butu įmanoma atsiskaityt?

Ne :)

Kažkaip įdomiai čia viskas skamba, žinotum kaip viskas vygsta, čj turėtum begalę skinų bei visų kitų dalykų.

 

 

Pirkėjas atsirado po pusė mėnesio po paskutinio šarūno komentaro, parašė jog patikimas RP pardavėjas, o Šarūnas po lygiai 10 minučių atrašė: ... Nors dienų dienas nėra online. Atsitiktinumas? + "Pirkėjas teturi 2 atsiliepimus bei 12 Reputacijos taškų" kažin ar galima patikėti tuo.

 

 

Nepyk, jog įtarinėju, tačiau taip tik atrodo man.

 

Kažkaip įdomiai čia viskas skamba, žinotum kaip viskas vygsta, čj turėtum begalę skinų bei visų kitų dalykų.

 

 

Pirkėjas atsirado po pusė mėnesio po paskutinio šarūno komentaro, parašė jog patikimas RP pardavėjas, o Šarūnas po lygiai 10 minučių atrašė: ... Nors dienų dienas nėra online. Atsitiktinumas? + "Pirkėjas teturi 2 atsiliepimus bei 12 Reputacijos taškų" kažin ar galima patikėti tuo.

 

 

Nepyk, jog įtarinėju, tačiau taip tik atrodo man.

Pala pala manes nera dienu dienas online :D???? tu gal **** ? kiekviena diena prisijungiu sako dienu dienas nera :) manau pagalvok prieš rašydamas ir nebenusišnekek :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

jokių rp jis nedaro, perperka iš riot ir tiek.

Jokiu nedarau žiopli ? jau 3 žmonėm padariau vaike :) ir ką aš tau perperku ? nebenusišnekėk jeigu neturi ką rašyt tai nerašyk čia nereikia free postu

Redaguota , nario Šaras
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jokiu nedarau žiopli ? jau 3 žmonėm padariau vaike :) ir ką aš tau perperku ? nebenusišnekėk jeigu neturi ką rašyt tai nerašyk čia nereikia free postu

Visų pirma, esi praneštas.

Visų antra, pasimokyk rašyt.

Visų trečia, atsitiktiniai žmonės iš RIOT FREE Points negauna ir nėra jokių programų ar dar ko, jiems gauti. Tiesiog tu nusiperki už jų pinigus ir jiems persiunti. Loginis mąstymas už tavo atsakymą didesnis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Visų trečia, atsitiktiniai žmonės iš RIOT FREE Points negauna ir nėra jokių programų ar dar ko, jiems gauti. Tiesiog tu nusiperki už jų pinigus ir jiems persiunti. Loginis mąstymas už tavo atsakymą didesnis.  

 

 

:D :D :D nebejuokink žmoniu .... :D išvis kam tu čia rašai pavydi ? kad riot points darau ? manau čia ne tavo reikalas išvis vaike :)

ir kad rašau be nosiniu t.t tai mane čia reikia mokint rašyt  ? oj tokie žiopliai nervuoje mane :)

 

Ir jeigu tau čia reikia free postu tai eik kitur arba pm rašyk .

Redaguota , nario Šaras
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tu juk supranti, jog su savo "gražiais žmonių atsiliepimais" darai sau blogą įtaką? pažiūrėk, kol nebus normalaus patikimo bei žinomo žmogaus komentaro, jog patikimas, tol ir nebus pirkejų, kadangi tie tavo žmonės, kurie pirkinėja po 10 rep nieko neįtikina ar patikimas ar ne. Koks čia darymas to RP? magiškai atsiranda ane? pabūrsi "abrakadabra" ir atsiras. Nu krč. Sekmės toliau ieškant pirkėjų :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2817 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.


×
×
  • Sukurti naują...