Peršokti į turinį

Pasiūlykit serialą.


jzed

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3209 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Neradau tokios kategorijos tai rašysiu čia. Baigiau žiūrėt serialą "Dingę",gal kas žinot. Labai senai rodydavo per LRT televiziją. Peržiūrėjau 2 kartus. Nu žiauriai patiko man jis. Gal kažkas galit pasiūlyt kokį panašų ar įtraukiantį serialą?

:D Dingę dabar aš irgi jau žiūriu paskutinį sezoną ar 12 seriją kaip tik nesenai peržiūrėjau, bent man tai jis žiauriai įdomus serialas.

 

O šiaip gali pažiūrėti "Under The Dome" In LT: Po kupolu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

:D Dingę dabar aš irgi jau žiūriu paskutinį sezoną ar 12 seriją kaip tik nesenai peržiūrėjau, bent man tai jis žiauriai įdomus serialas.

O šiaip gali pažiūrėti "Under The Dome" In LT: Po kupolu.

Jooo,serialas nenormaliai geras. :3 Po kažkiek laiko būtinai ir 3-čią kartą peržiūrėsiu. :D

O už pasiūlytą serialą ačiū. Mačiau per tv rodo/rodė,bet kažkaip nematęs :D Reikės pasižiūrėt po anų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3209 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...