Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3990 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, rasau per telefona tad gali buti klaidu, bei rasau nelietuviskai. Zodziu atsisiunciau programa driver booster2, ji praskenavo, pasirinkau kad atnaujintu ten draiverius kuriuos reikia ir viskas kaip ok. Persikrove kompas, atsidare tokia lentele, pavadinimo neatsimenu, bet ji atsiranda kai ka nors prijungi naujo tarkim pele ikisi ir ji atsidaro ten idiegia kazka ka reikia ir veikia, siuo pavizdziu pele. Na tai toje lenteleje buvo daug tu uzrasu prie ju pasisuko tas ratukas varnele uzsidejo bet kiek maciau prie LAN ar panasiai, pilno pavadinimo nepamaciau x buvo. Na tada vel persikrove pc ir kaip ir viskas puiku tik ziuriu kad nebegaudo interneto, jis pas mane belaidis wi-fi nuo modemo pareina. Per telefona veikia bet kompe bandziau ivairiais budais ieskoti neaptinka... gal tai del to kad ten neisirase kas reikia kai x parode ar ka bet nezinau ka daryti... gudresni pasireikskit cia.

Padėjau? Patiko postas, tema?
Nepagailėk +rep

Nebūtina.

 

Spaudi šituos:

windows-r-key.png

 

Tada matai šitą:

windowsrun.png

 

Rašai DXDIAG

 

 

 

Randi savo pc pavadinimą:

 

Ir: Tavo pc modelis wifi/lan drivers (į google paieška)

Tu supranti ta PC pavadinima rasys pagrinde tik loptopuose? Kadangi pas zmogu tikriausiai stacionarus kurie savo pavadinimo neturi tiktai daliu pavadinimus ir gamintojo. Bet pilno kaip Asus K84E ir panasiai, jie neturi.

QMkPpxPDYY0fu.gif


 


Išgerkim už tuos kurie dar džiaugiasi gyvenimu o ne internetu


Deja pas mane laptopas :P  Bei nutiko taip, kad kol siunčiausi atnaujinimus draiveriu per telefoną, dar nusprendžiau pabandyti restorinti į dar ankstesnį laiką, čia manau žioplai padariau, nes restorinau į šiandien 11:00 valandą, o pabandžiau į 22d. ir atsistatė, veikia viskas. Dėkoju kas bandėte padėti :)

Padėjau? Patiko postas, tema?
Nepagailėk +rep

Deja pas mane laptopas :P  Bei nutiko taip, kad kol siunčiausi atnaujinimus draiveriu per telefoną, dar nusprendžiau pabandyti restorinti į dar ankstesnį laiką, čia manau žioplai padariau, nes restorinau į šiandien 11:00 valandą, o pabandžiau į 22d. ir atsistatė, veikia viskas. Dėkoju kas bandėte padėti :)

Ir geriau gyvenime nenaudok programu kurios updatina driver'ius automatiskai. Geriau per google pagal kompiuterio pavadinima ieskok ir viskas.

QMkPpxPDYY0fu.gif


 


Išgerkim už tuos kurie dar džiaugiasi gyvenimu o ne internetu


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3990 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...