Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

[ 07 ] Perku main'a.


safyra

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3200 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

hey.

 

reikia 07 account'o ,eisim per MM (tarpininka turbut rsb0t administratorius koks nors).

 

Taip ,kad reiktų minimum 100 combat levelio galiu sumokėt iki 40 eurų (pats esu anglijoje taip ,kad teks dirbti per paypal'ą,o lietuviškos kortelės neturiu) ,

kontaktai skype : ara.poxui

 

 

Reikia gerų statusų ,gali būti ,kad dar ir milų dasipirkčiau prie to pačio.

 

po kvailo vaikinuko komentarų iškart pasakysiu,jei pardavėjas turi daug reputacijos forume ar gerų atsiliepimų,drąsiai eisiu pirmas,kitu atviejų iš rsbot svetainės skolinsimės tarpininką,už kurį susimokėsime bendrai.

Redaguota , nario safyra
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Jei reikės kada nors rs milu to naujo rs :D turiu ten dahuje

susisiek : minecraft.infos

Nerekomenduočiau niekam,žmogus išsiblaškęs,nežino kas yra MM (tarpininkas),kai paaiškinau pradėjo aiškinti,kad pats esa turi daug reputacijos ,o už vieną mil'ą užsiprašė netgi 60euro centų,ir sakė pirmas neis,sugeba perskaityti temą vidurnaktį,ir dar pakomentuoti esa pardavinėjantis milijonus,o temos kuri atsirado vakar ,ir yra viena tema žemiau ,kur parašyta RS 07 kainos,nesugebėjo perskaityti,o dar vėliau mane vaiku išvadina,na ką padarysi šiuolaikinis jaunimas visur. :)

 

skype ištrauka ;

SPAM ALERT.

[01:38:20] *** The Gr8 Owl. nori pridėti jus į „Skype“
 
Sveiki » Tʜᴇ Jᴜsᴛᴀs [ DHA ] », norėčiau pridėti jus į kontaktų sąrašą. ***
[01:39:07] *** » Tʜᴇ Jᴜsᴛᴀs [ DHA ] » pasidalino kontaktiniais duomenimis su The Gr8 Owl.. ***
[01:39:08] » Tʜᴇ Jᴜsᴛᴀs [ DHA ] »: Hello
[01:39:11] The Gr8 Owl.: sup
[01:39:14] » Tʜᴇ Jᴜsᴛᴀs [ DHA ] »: How can i help u ?
[01:39:21] The Gr8 Owl.: yaya,it's safyra
[01:39:29] » Tʜᴇ Jᴜsᴛᴀs [ DHA ] »: ;D
[01:39:32] The Gr8 Owl.: labas ir tau
[01:39:36] The Gr8 Owl.: :D
[01:39:40] » Tʜᴇ Jᴜsᴛᴀs [ DHA ] »: Sveiki.
[01:39:48] The Gr8 Owl.: Kokia vieno milo kaina pas tave?
[01:39:59] » Tʜᴇ Jᴜsᴛᴀs [ DHA ] »: Neturiu nustatytos sūmos
[01:40:00] » Tʜᴇ Jᴜsᴛᴀs [ DHA ] »: xd
[01:40:18] » Tʜᴇ Jᴜsᴛᴀs [ DHA ] »: O kokios kainos ten vaikšto ?
[01:40:21] The Gr8 Owl.: a bbžn
[01:40:38] The Gr8 Owl.: nustatyk sumą,
[01:40:47] » Tʜᴇ Jᴜsᴛᴀs [ DHA ] »: 60 per m ?
[01:40:50] The Gr8 Owl.: nes man reiktų nusipirkti akauntą,poto apie milus pagalvoti
[01:40:53] The Gr8 Owl.: huh
[01:41:01] The Gr8 Owl.: 60eur cent?
[01:41:06] » Tʜᴇ Jᴜsᴛᴀs [ DHA ] »: taip
[01:41:15] The Gr8 Owl.: neįsivaizduoju ar čia daug ar mažai bet *Myliu SuperGames.lt*
[01:41:18] The Gr8 Owl.: pas mane svarai
[01:41:19] » Tʜᴇ Jᴜsᴛᴀs [ DHA ] »: :D
[01:41:22] » Tʜᴇ Jᴜsᴛᴀs [ DHA ] »: pas mane irgi
[01:41:24] » Tʜᴇ Jᴜsᴛᴀs [ DHA ] »: UK ?
[01:41:25] The Gr8 Owl.: tai bus koks 45stirlingo
[01:41:29] The Gr8 Owl.: anglija.
[01:41:35] » Tʜᴇ Jᴜsᴛᴀs [ DHA ] »: uk vis tiek :D
[01:41:38] The Gr8 Owl.: y
[01:41:46] The Gr8 Owl.: kiek milų turi?
[01:41:58] » Tʜᴇ Jᴜsᴛᴀs [ DHA ] »: na gal kokiu 25 dar xd
[01:42:28] » Tʜᴇ Jᴜsᴛᴀs [ DHA ] »: 27m
[01:42:28] » Tʜᴇ Jᴜsᴛᴀs [ DHA ] »: va
[01:42:31] The Gr8 Owl.: palaikyk kokį 15
[01:42:37] The Gr8 Owl.: eisim per mm,ar pirmas?
[01:42:40] The Gr8 Owl.: čj ,kad mm
[01:42:48] » Tʜᴇ Jᴜsᴛᴀs [ DHA ] »: neisivaizduoji kas tas mm..
[01:42:52] The Gr8 Owl.: tarpininkas
[01:42:56] » Tʜᴇ Jᴜsᴛᴀs [ DHA ] »: bet pirmas neisruošiu :D
[01:43:00] » Tʜᴇ Jᴜsᴛᴀs [ DHA ] »: o kas tarpininkaus ?
[01:43:18] The Gr8 Owl.: žmogus su reputacija,kuriam abu paduodam daiktus/pinigus
[01:43:28] The Gr8 Owl.: ir jis permeta abiem skirtingus daiktus
[01:43:35] The Gr8 Owl.: kad, nebūtų apgavysčių t.t
[01:43:36] » Tʜᴇ Jᴜsᴛᴀs [ DHA ] »: Reputacija kokiam forume ?
[01:43:39] The Gr8 Owl.: rsbot.lt
[01:43:51] » Tʜᴇ Jᴜsᴛᴀs [ DHA ] »: nu ka žn
[01:44:15] The Gr8 Owl.: na matau,per tarpininką eiti nesiruoši ,o pirmas neisi manau prekyba neįvyks
[01:44:19] The Gr8 Owl.: dėkui už laiką.
[01:44:19] » Tʜᴇ Jᴜsᴛᴀs [ DHA ] »: va irodimas
[01:44:20] » Tʜᴇ Jᴜsᴛᴀs [ DHA ] »: jei kas ;D
[01:44:42] » Tʜᴇ Jᴜsᴛᴀs [ DHA ] »: Na aš repūtacijos pats turiu forumuose ir panašiai.
[02:02:52] » Tʜᴇ Jᴜsᴛᴀs [ DHA ] »: kažkoks idomūs tu man
[02:03:19] The Gr8 Owl.: Kadangi tu vis dar kontaktų sąraše,argumentuosiu
[02:05:39] The Gr8 Owl.: idomūs tu manO, man įdomus esi tu. Sugebi perskaityti temą ,ir dar pakomentuoti ,kad pardavinėji RS milus,tiesiai po mano tema parašyta rs mil'ų kaina,argi nekeista žmogus turi 27m ir nežino kainos:? ,huh vėliau žmogau apsimeti ,kad nežinai kas yra Middle Man,argumentuodamas ,kad turi reputacijos netgi +5 ,kadangi supergames web'as man visiškai nerūpi ,pasakysiu vieną ir vienintelį kartą,ne ant šito IQ tau trypti .:)
[02:07:54] *** » Tʜᴇ Jᴜsᴛᴀs [ DHA ] » nori pridėti jus į „Skype“
 
Sveiki The Gr8 Owl., norėčiau pridėti jus į kontaktų sąrašą. ***
[02:07:56] » Tʜᴇ Jᴜsᴛᴀs [ DHA ] »: vaikas gi esi
[02:09:03] *** The Gr8 Owl. užblokavo » Tʜᴇ Jᴜsᴛᴀs [ DHA ] » ***

Redaguota , nario safyra
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nerekomenduočiau niekam,žmogus išsiblaškęs,nežino kas yra MM (tarpininkas),kai paaiškinau pradėjo aiškinti,kad pats esa turi daug reputacijos ,o už vieną mil'ą užsiprašė netgi 60euro centų,ir sakė pirmas neis,sugeba perskaityti temą vidurnaktį,ir dar pakomentuoti esa pardavinėjantis milijonus,o temos kuri atsirado vakar ,ir yra viena tema žemiau ,kur parašyta RS 07 kainos,nesugebėjo perskaityti,o dar vėliau mane vaiku išvadina,na ką padarysi šiuolaikinis jaunimas visur. :)

Nežinau ka tu primeti, MM nežinau tikrai atleisk vienodai man tas MM šviečia. Numesk pokalbius tegul visi pamato ,kad aš nesakiau ,kad turiu daug reputacijos o pasakiau ,kad aš turiu reputacijos šiame forūme o tu neturi va dėl to ir suabėjojau tavim. Minėjau ,kad nežaidžiau aš to RS ir kainų nežinau ir iškarto šoviau 60 e. centų.  O tu sakai '' nežinau aš tu kainu tai irgi nežinau tai *Myliu SuperGames.lt* '' dar prieš tai paklausiau kokiomis kainomis ten vaikšto tie milai pats pasakiai nežinai. Sakiau ,kad pirmas neisiu nebent tas tarpininkas irgi reputacijos turi kokiame nors forūme ,kad aš maždaug primesčiau jei kas susirasčiau. Aš pakomentavau šeip ,kad aš turiu tu rs milu ir aš nežaidžiu rs  nesakiau ,kad pardavinėju ,bet turiu nereikalingų ju. Na o dėl patikimūmo su juo rizikuojat patis :/

Redaguota , nario #Runcikas`
  • Neigiamai 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nežinau ka tu primeti, MM nežinau tikrai atleisk vienodai man tas MM šviečia. Numesk pokalbius tegul visi pamato ,kad aš nesakiau ,kad turiu daug reputacijos o pasakiau ,kad aš turiu reputacijos šiame forūme o tu neturi va dėl to ir suabėjojau tavim. Minėjau ,kad nežaidžiau aš to RS ir kainų nežinau ir iškarto šoviau 60 e. centų.  O tu sakai '' nežinau aš tu kainu tai irgi nežinau tai *Myliu SuperGames.lt* '' dar prieš tai paklausiau kokiomis kainomis ten vaikšto tie milai pats pasakiai nežinai. Sakiau ,kad pirmas neisiu nebent tas tarpininkas irgi reputacijos turi kokiame nors forūme ,kad aš maždaug primesčiau jei kas susirasčiau. Aš pakomentavau šeip ,kad aš turiu tu rs milu ir aš nežaidžiu rs  nesakiau ,kad pardavinėju ,bet turiu nereikalingų ju. Na o dėl patikimūmo su juo rizikuojat patis :/

klausyk vaiki,aš nebe mamos išlaikomas ir dėl keliolikos eurų savo vardo nesigadinčiau,nors ir to vardo niekas nežinot,bet mano pačio savigarba ,visiškai sudegintu mane. O, tarp kitko jei žmogus matau ,kad turi tikrai labai daug gerų atsiliepimų ir neatrodo vaikiškai,eisiu pirmas,kadangi tavo žemas intelektas neleidžia bent 30% smegenų mąstyti teigiamai,nebekomentuok tu čia daugiau,po mano tema,dėkui iš anksto.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

klausyk vaiki,aš nebe mamos išlaikomas ir dėl keliolikos eurų savo vardo nesigadinčiau,nors ir to vardo niekas nežinot,bet mano pačio savigarba ,visiškai sudegintu mane. O, tarp kitko jei žmogus matau ,kad turi tikrai labai daug gerų atsiliepimų ir neatrodo vaikiškai,eisiu pirmas,kadangi tavo žemas intelektas neleidžia bent 30% smegenų mąstyti teigiamai,nebekomentuok tu čia daugiau,po mano tema,dėkui iš anksto.

Dabar galėsi čia vėl atsišaudyti ten su savo ''kozeriukais'' NEPATIKIMAS ir tiek esi, išsigalvoji pasakas ir tiek. Keturiolikametis tikriausiai koks sėdi ir primeta laido riteri, o ,kad esi silpnų nervu na mes visi matom. Ka parašysi dabar man vienodai švies.

iki ;)

Redaguota , nario #Runcikas`
  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar galėsi čia vėl atsišaudyti ten su savo ''kozeriukais'' NEPATIKIMAS ir tiek esi, išsigalvoji pasakas ir tiek. Keturiolikametis tikriausiai koks sėdi ir primeta laido riteri, o ,kad esi silpnų nervu na mes visi matom. Ka parašysi dabar man vienodai švies.

iki ;)

Šiuo atvejų nepatikimas atrodai tu, dar tavo tas mąstymas kaip pats teigi 14 metų vaiko. Siūlau pasidomėti kas yra rsbot.lt ir kokios varkes ten eina.

O pirkėjui nerekomenduoju eiti pirmam šitam tinklapį, kadangi čia tik vienetai yra kurie tavęs neapgaus.

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3200 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...