Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

IT forumo Dev Blog | SVARBI INFORMACIJA PASKELBTA


Iframe

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2877 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

barzdočiau, tu čia varai tikriausiai dėl to, kad nikeair nulaužė DC nežinau ar nulaužė jis ar gavo duomenis, bet koks skirtumas, o manau kaiptik tie "hackeriai" lengviau susitvarko su kitais "hackeriais" kurie įsilaužia į svetaines, ir jei nikeair sako, kad jis baigė tai ko tu toliau ant jo varai, neversk lapų atgal.

 

btw nikeair man labai patinka tavo avataro foto :D

Redaguota , nario Dr.Arnas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

barzdočiau, tu čia varai tikriausiai dėl to, kad nikeair nulaužė DC nežinau ar nulaužė jis ar gavo duomenis, bet koks skirtumas, o manau kaiptik tie "hackeriai" lengviau susitvarko su kitais "hackeriais" kurie įsilaužia į svetaines, ir jei nikeair sako, kad jis baigė tai ko tu toliau ant jo varai, neversk lapų atgal.

 

btw nikeair man labai patinka tavo avataro foto :D

Atrašysiu už NikeAir :D, ačiū.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

barzdočiau, tu čia varai tikriausiai dėl to, kad nikeair nulaužė DC nežinau ar nulaužė jis ar gavo duomenis, bet koks skirtumas, o manau kaiptik tie "hackeriai" lengviau susitvarko su kitais "hackeriais" kurie įsilaužia į svetaines, ir jei nikeair sako, kad jis baigė tai ko tu toliau ant jo varai, neversk lapų atgal.

 

btw nikeair man labai patinka tavo avataro foto :D

 

Jūs elkitės kaip jūs išmanot. Aš išsakiau savo nuomonę apie jį ir jo ta projektą ir man vienodai kas padaryta tas padaryta. Ir be to jis joks hackeris. Paprastais metodais nulaužė ta DC, kuriuos žino ir taip dauguma. Tačiau manau ateis laikas kai galės pamatyt jis kaip darbuojas šiek tiek rimtesni hackeriai :)

Redaguota , nario Barzda
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Va šitie trys mldc, turbūt bus vienas iš rimčiausių projektų Lietuvoje. Linkiu jums didelės sėkmes ir pasisekimo, beje jei turėsiu laiko ateisiu pas jus į projektą su savomis php, c++, js, xml pamokomis. Gal nenuvilsiu nieko, bet idėją dėl garsaus pavadinimo esu sugalvojęs tik reikia Jūsų pačių pritarimo. Bet kuriuo atveju visviena palinkėsiu sėkmės su projektu. Lauksiu starto!!!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jūs elkitės kaip jūs išmanot. Aš išsakiau savo nuomonę apie jį ir jo ta projektą ir man vienodai kas padaryta tas padaryta. Ir be to jis joks hackeris. Paprastais metodais nulaužė ta DC, kuriuos žino ir taip dauguma. Tačiau manau ateis laikas kai galės pamatyt jis kaip darbuojas šiek tiek rimtesni hackeriai :)

Gerai hackeriuk, pažiūrėsim kaip tu įsilauši labai net įdomu, žinok jei įsilauši leisim mes tau paplatint source kodą. ;]]

 

 

Va šitie trys mldc, turbūt bus vienas iš rimčiausių projektų Lietuvoje. Linkiu jums didelės sėkmes ir pasisekimo, beje jei turėsiu laiko ateisiu pas jus į projektą su savomis php, c++, js, xml pamokomis. Gal nenuvilsiu nieko, bet idėją dėl garsaus pavadinimo esu sugalvojęs tik reikia Jūsų pačių pritarimo. Bet kuriuo atveju visviena palinkėsiu sėkmės su projektu. Lauksiu starto!!!

Na gal ir nėra rimčiausias, bet sieksime to tikrai 100%. Ačiū.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2877 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...