Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Aš vėl čia :)


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3148 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki! Kiekvienas galime padaryti daugybę klaidų, paslįsti, neišeitis buvau ir aš. Daug laiko praėjo, nuo šio forumo lankymosi, daug kam prišikęs buvau, daug šūdo esu pridaręs, bet, pagaliau supratau, kad nebėra tolko slapstytis, daryti nesamones, pavedinėti žmones, apsimetinėti, tuo kuom nesu, ko nemoku, visada buvo labai malonu, čia pabūti, kol visi nesuprasdavo, kad po kiekvienu accauntu buvau aš, ilgai save, prigaudinėdavau, kad elgiuosi, kaip paskutinis debilas, nevisavertis žmogus, apgaudinėdamas juos ir norėdamas naudos sau, dauguma, gali ir suprasti tai, kaip paprastą pasišaipymą, bet aš noriu sugrįžti su taika ir pamiršti visus tuos durnus nutikimus, visus accountus, mano IP adresu, paprašysiu, kad ištrintu, nebenoriu pykčių ir nesutarimų, tad atsiprašau visų už pridarytas nesamones(nors tai tik ir internetas), bet nebenoriu gadintis reputacijos, kai prieš akis visas gyvenimas. Nebenoriu būti skaudinamas ir nenoriu, kad iš manęs tyčiotųsi visi, noriu darniai nugyventi savo laiką forume!

 

Ačiū, kad suprantate mane. :)

Redaguota , nario MARKAS!
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3148 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...