Dunno

delko

Recommended Posts

Moderetoriai delko mano /top15 pamoka istrynete? jus morkos nesamones darot zodziu pieva.... galesit patys ir rasyti is naujo nes niekur kitur nerasit...

Krc ble katik buvau ir kitur pazeti nei vieno mano parasyto komentaro nera kas cia per forum..... jai trina jau tada hamai buciau geriau daves tokia pomoka...

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Jeigu kažkas ištrynė,reiškia taip rėikėjo.Turbūt ne ten buvai parašęs,gal perkėlė temą.Kitą kartą gerai pamastyk su galva prieš varant ant ko nors..

O dėl morkų atsiprašyk! [hamer.gif]

Dalintis šį pranešimą

Taigi buvo nulauze foruma kazkos "morka" o ne mes ;) Ir dominus vel kad nereiketu prarasti visos info grazino kiek imanoma. Ir nerekauk is karto cia! Jezau mat pamoka istryne. Nu mano irgi gfx pamoka istryne kuria dariau tikrai ilgiau nei tu bet buvau kruopelyte gudresnis ir issaugojau!

Dalintis šį pranešimą

Praradome kažkur apie savaitės duomenis. Kas buvot ką nors parašę per paskutinę savaite tie postai ir dingo. (septynios dienos atgal nuo vakar)

Išsitrynė ne jūsų vienų vargas. Man taip pat išsitrynė ir GFX skiltis ir t.t. Bet viską stengiuosi atstatyti, stenkitės ir jūs, nes nuo šiol viską išsaugosime kas dieną. ir sekančio tokio atvejo metu dings tik poros valandų, na gal pusė paros duomenys. ;)

Taigi nuo šiol galite būti ramūs.

Dalintis šį pranešimą

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

• eneba
  • eneba
  • eneba

• SuperGames programele
  • SuperGames programele