Peršokti į turinį
Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

vTMG.LT - Startas rytoj 19:00 - Atrankos i moderatorius , prižiūrėtojus


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3222 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Dabar pasakyk tu.Tu neini tikrai per kitus projektus? Pasiūlytume į projektą ir ateitai jeigu gautai uždarbį.Taigi nesmerk, nes paskui gali tekt gailėtis, kad negali ateiti į projektą.Ir tu nedirbi kopijom? :D Dirbai tokiuose šuduose, kurių gm buvo eilinis frag.lt be msql.Nu žodžiu pirma pats nelakstyk per projektus, o paskui kažką daryk.

Nusileisk ant žemės. Apie ką tu kalbi pats suvoki ?

 

Mes dabar ne apie mane kalbamt, o apie šitą paskutinį Š.., Ne.. tikrai pas tokių neičiau, nes yra kelios priežasties

 

1. Aš tingiu

2. Man neįdomu

3. Jūs šūdserveris.

 

Nebuvau gyvenime jokiam projekte kur kažkoks pagal tave modifikacija yra frag.lt, todėl neieškok kaltų čia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man rodos ir vėl bus vlkg.lt tik su nauju pavadinimu :D

Nebus.

 

Nusileisk ant žemės. Apie ką tu kalbi pats suvoki ?

 

Mes dabar ne apie mane kalbamt, o apie šitą paskutinį Š.., Ne.. tikrai pas tokių neičiau, nes yra kelios priežasties

 

1. Aš tingiu

2. Man neįdomu

3. Jūs šūdserveris.

 

Nebuvau gyvenime jokiam projekte kur kažkoks pagal tave modifikacija yra frag.lt, todėl neieškok kaltų čia.

Ar tikrai nebuvai? Gal neatsimeni, kad gėda?Dar net premijų vakaro tau nepavyko padaryt.;) P.s baigiam čia freepostint . :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tikrai ne sarg kopija, ateikit į startą ir pažiūrėkite

beto naujas dizainas jau įdėtas bei pasiektas forumo rekordas

Tikrai ne sarg kopija ??? http://imgur.com/opqSsny,UGNu6GX,gYkp5Bh,A9k7lWE,e4cVuDa,OSEaaLw,9PLgCQ5,oTb1wOC,Ydq3zvU,kIABqEp

dėja bet sarg kopija šitas modas buvo editinamas samg.lt  bet jie ir naudojo sarg.lt kopiją

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tikrai ne sarg kopija ??? http://imgur.com/opqSsny,UGNu6GX,gYkp5Bh,A9k7lWE,e4cVuDa,OSEaaLw,9PLgCQ5,oTb1wOC,Ydq3zvU,kIABqEp

dėja bet sarg kopija šitas modas buvo editinamas samg.lt  bet jie ir naudojo sarg.lt kopiją

Tu supranti jeigu ne sarg kopija tai tada SAVG kopija. Bendrai kitaip pasakius kelios modifikacijos sukištos į vieną šūdserverį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3222 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...