Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4001 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki nesuprantu kame bėdos, žaidžiant silpnesius žaidimus kaip cs 1.6, cs go ar mc jokio lago viskas tvarkoj eina kaip reikalas, bet jei paleidžiu kažką tokio kaip APB reloaded ar Euro truck simulator 2 pradeda vintiliatorius užti kaip niekada stipriai pučia karštą orą jog manau įmanoma būtų ir kiaušinį ant garų išvirti ir pradeda tarpais laginti žaidimą įprastai žaidžiu 60-70 fps kol vintiliatorius tarpais nustoja užti ir kai vėl pradeda 10-15fps ir taip kartojasi kas 10 sekundžių panašiai... Windowsai nesenai perrašyti. Info:

 

48587527edb8b98d4d6355abb4075de7604.PNG

 

Jei reikia kokios kitos info praneškit :|

 

 

 

 

inteliai visada kaistą tik jie žaidimams geri :) Tiesiog geriausia nuimt plastmase po procu, pakišt cooling pad ir tiesiog pertept termo pasta, jei nepadeda tai tiesiog pirkt naują gerą kompą aušinama skyščiu. Nes tiesiog užsipisimas iš šūdo išradinėt kažką vertingo

Ankščiau nekaito, viskas ėjo kaip styga, termo pastą tikrinau dar yra, cooleris išvalytas prieš savaitę, o dėl naujo tai planuoju

 

 

 

 

Ankščiau nekaito, viskas ėjo kaip styga, termo pastą tikrinau dar yra, cooleris išvalytas prieš savaitę, o dėl naujo tai planuoju

Naujas daiktas po kiek laiko tampa šūdų , čia tas pats kaip naudoti prožektorių su naujom batareikom, ilgą laiką šviečia o vėliau jau silpnėja :) ir i3 procesoriai atgyvene ant žaidimu. + ne naujos kartos tai daug ką pasako. Būtų i7 naujos kartos tai net nepajustum lago.

(redaguota)

Naujas daiktas po kiek laiko tampa šūdų , čia tas pats kaip naudoti prožektorių su naujom batareikom, ilgą laiką šviečia o vėliau jau silpnėja :) ir i3 procesoriai atgyvene ant žaidimu. + ne naujos kartos tai daug ką pasako. Būtų i7 naujos kartos tai net nepajustum lago.

Duuuuude... Ne farcry 3 telošiu  :mellow: P.S. ir pc perku ne iš tėvų pinigų, o ir milijonus nevartau

Redaguota , nario DoWhy?

 

 

 

 

So what? ir ET2 srebia daug ypač multiplayer kai į miestą nuvarai. Pro miestą pravažiuoji ir pisą per FPS , tas pats ir su FPS žaidimais ;)

Kaip ir rašiau "pradeda tarpais laginti žaidimą įprastai žaidžiu 60-70 fps kol vintiliatorius tarpais nustoja užti ir kai vėl pradeda 10-15fps ir taip kartojasi kas 10 sekundžių "

 

 

 

 

(redaguota)

inteliai visada kaistą tik jie žaidimams geri :) Tiesiog geriausia nuimt plastmase po procu, pakišt cooling pad ir tiesiog pertept termo pasta, jei nepadeda tai tiesiog pirkt naują gerą kompą aušinama skyščiu. Nes tiesiog užsipisimas iš šūdo išradinėt kažką vertingo

Visi procesoriai kaista, prie ko tas Intel?

Ankščiau nekaito, viskas ėjo kaip styga, termo pastą tikrinau dar yra, cooleris išvalytas prieš savaitę, o dėl naujo tai planuoju

Pala, žinojai, jog nuėmus cooler'į reik termopastą pertepti? Nes jei neoadarei to, tai ir kaist gali, nes atsiranda oro taro CPU ir cooler'io. Be to, laptopai visada kaista labiau. Redaguota , nario Tautedorus

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4001 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...