Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Glenvil'is - Viduramžių kaimelis


Maron

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3151 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki visi, šiandien Jums noriu pristatyti savo naujausiąjį darbą, Glenvil'į.Šį kaimelį sudaro 15 unikalaus interjero ir dizaino pastatų, kurie turi skirtingas paskirtis.Statydamas miestelį, naudojau Conquest resursų paketą, kurio autorius yra Monsterfish_.Taip pat už nuostabų žemėlapį, ant kurio stovi Glenvil'is dėkoju Lyrah komandai.Prašau jūsų netingėti ir įvertinti mano darbą, pasakyti savo nuomonę, kažkokius pastebėjimus.

 

        Kaimelio sudėtis:

  • smūklė
  • malūnas
  • kepykla
  • turgelis
  • sandėlys
  • bažnyčia
  • kalvio namelis
  • parduotuvė
  • 5 skirtingi gyvenamieji namai.
  • Kasykla
  • gyvulių aptvaras

 


 

        Nuotraukos:

 

eb418fd3604ca6bd2856c8b7c209d9cc497.png

 

67d431cc01dbb773bf72dbf2779822fc610.png

 

1539c7a490f8371399de021529bc31ea924.png

 

c1e69d9597c91f0f0f0a87500b93f055694.png

 

53f843f23e770abe955e00d5419681f4577.png

 

a34f9c23f417e67f9505e8338a0c2547185.png

 

072ca1a57e07b4d237a547a507bdc22b956.png

 

280998b5390070ac2edbb00182aac433964.png

 

62018c6a72f30e1378f3f3b87a313c01716.png

 

 

 

7b8f650cfa8e7e658cb231f73d833d66170.png

 

4ca0b6044d9c7baa19a35416088792c0604.png

 

                     

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kaimelis savotiškai gražus, neapkrauta. Gaila, kad tik viena nuotrauka iš vidaus, geras interjeras. Paprasta, bet gražu :) +Rep ! Tobulink savo įgūdžius ir laukiam daugiau tavo darbų :)


Manau namai per daug išmėtiti.

1. *Išmėtyti

2. Neradai prie ko prisikabint.

3. Namai normaliai išdėlioti, juk čia kaimelis... Neturi visi būt susigrūdę.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kaimelis savotiškai gražus, neapkrauta. Gaila, kad tik viena nuotrauka iš vidaus, geras interjeras. Paprasta, bet gražu :) +Rep ! Tobulink savo įgūdžius ir laukiam daugiau tavo darbų :)

1. *Išmėtyti

2. Neradai prie ko prisikabint.

3. Namai normaliai išdėlioti, juk čia kaimelis... Neturi visi būt susigrūdę.

Visi turim savo nuomones

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ačiū už nuomonę, bet tikrai nemanau, kad namai yra kažkaip labai išmėtyti.Čia juk ne miestas, o kaimelis.Dėl vežimo tai sutinku, reikės pastatyti, o šieno kupetos tikrai gerai neatrodys, padrikai sukrautos tarp namų, tuo labiau kai šalia daugelio namų jau yra sukrautas šienas. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Fainiai, man patiko, normaliai čia tos gryčios sustatytos, jūs skirkit kaimelį nuo miestelio, o tuo labiau, viduramžių. Gal galima malūno foto? Tik iš tolo yra, pasigedau išsamiau apie malūną, nes iš tolo tai ten gražiai atrodė, bet nelabai kas matės.

Redaguota , nario .lukonic`
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ačiū už nuomonę, man tai į mišrainę nepanašu, bet gi visi turime savo nuomones. Conquest tekstūros su metadata galimybe ir buvo sukurtos tam, kad galima būtų naudoti kuo daugiau skirtingos išvaizdos blokų. Mano nuomone, tai taip pat prideda detalumo ir naturalumo į statinį, nes tik iš dviejų blokų statinys man neatrodo labai gražiai. Suprantu, jeigu esi vos vos naudojęs šias tekstūros, jos atrodys keistai, kaip mišrainė. Taip pat siulau pasižiūrėti į daugiau darbų pastatytų su Conquest_ tekstūromis, geriausiai būtų kokiam nors creative serveryje, pvz. Ravand.org. Ten tau turbūt visi plotai atrodytų kaip mišrainės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ačiū už nuomonę, man tai į mišrainę nepanašu, bet gi visi turime savo nuomones. Conquest tekstūros su metadata galimybe ir buvo sukurtos tam, kad galima būtų naudoti kuo daugiau skirtingos išvaizdos blokų. Mano nuomone, tai taip pat prideda detalumo ir naturalumo į statinį, nes tik iš dviejų blokų statinys man neatrodo labai gražiai. Suprantu, jeigu esi vos vos naudojęs šias tekstūros, jos atrodys keistai, kaip mišrainė. Taip pat siulau pasižiūrėti į daugiau darbų pastatytų su Conquest_ tekstūromis, geriausiai būtų kokiam nors creative serveryje, pvz. Ravand.org. Ten tau turbūt visi plotai atrodytų kaip mišrainės.

 

Man regis, tu mažai apie mane žinai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3151 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...