Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

[AKCIJA] [ATIDARYTA] Mouse Nelegaliu Pins/Bonds/JCoins Shop! [1.7M/1.5M/7M Ea!] [40+Rep] [Patikima/Saugu/Greita]


Mousiukas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3188 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

b38c2e88a373b5cacf4d44f7090d3453609.png
Sveiki, taigi netyčia kaž kokiu būdu net neprisimenu pats kaip ištryniau posta icon_biggrin.gif. Tai va žodžiu pradėsiu viską iš naujo. Užsiimu nelegaliais Bond/Pin, kartais ir Jcoins. Tai nėra koks PaybyMobile ar Creditarrow-10x10.png Card, taip tai yra "Nelegalu" betarrow-10x10.png tai ne sitie būdai kurios jus tik ir težinote turbūt icon_biggrin.gif. Mano būdas yra biški kitoks. Po kiek vieno padarymo turėsime apsikeisti arba V.K (Viska Kita), arba J.R (Juodaja Rinka) "BUTINAI TURITE PARAŠYTI Y TEMA KAI PAVERČIU JUS IR APSIKEISTI REPUTACIJA!!! Užtrunku nuo 1min iki 48H. Nepavertus per šita laika pinigai bus gražinami, aišku galėsite man duoti laiko dar bandyti, kartais vertimas priklauso nuo "Account ilgumo naudojimo, tai yra kiek laiko account'uj. Nu žodžiu viską aptarsime skypėje. Už negatyve neatsakau! BŪTINAI SKAITYTI ŠITA VIETA!!! - Nerašykite man ar turiu bondu, aš jų neturiu, gaunu taip pat kaip ir pinus! Reikės jūsu Login! "Kas perkat paslaugas mano privalot paskaityt! - http://rsbot.lt/index.php?/topic/195580-del-osrs-phat-bei-mano-paslaugu/

======================================================================
!!!Taisykles!!!
Turi 50 J.R (Juodaja Rinka)= Einu Pirmas
Neturi 50 J.R (Juodaja Rinka)= Eini Pirmas
Neturi RsBot.LT? Net nerašyk kad eiciau pirmas icon_smile.gif

SuperGames.LT reputacija nedamonina nes čia ją visi renkasi for free everyday.

 Paversta Žmoniu - [ 9 ]
Gražinti Pinigai - [ 2 ]
======================================================================
Kainoraštis: Visoms kainoms 20% Nuolaida! Perkant daug, galima derybos. Ir nors 1perkat nebijokit derėtis! icon_smile.gif Jei kartais neturite visos sumos, o turetie 50/75% sumos, rasykite man, galime susidereti icon_smile.gif
07OldSchool - 1.5M Pin [ Akcija 1.2M ]
07OldSchool - 1M Bond Perkant 2 suma 1.5M [ Akcija 900K ]
Paypal - 5USD [ Akcija 4USD Uz Pin, 2USD Uz Bond ]
BTC - 5USD [ Akcija 4USD Uz Pin, 2USD Uz Bond ]
JCoins 200 - 5M OldSchool [ Akcija 4M - RS3 20M ]
Cs:Go Skins - Min 5USD [ Akcija - 4USD ]
Banku - Banku neimu, tiesiog tada nusipirkite iš šitū žmonių 07/RS3 Milu. 100% Patikimi Nariai bei atsakau už juos, bet nėra dėl ko atsakyti nes 100% Patikimiausi Nariai - [ DiceGam3 - Tigeris - Fisjeris LTU - Vl4d4s - Zappy 
 ]
SteamWallet 5EUR [ Jam nėra Akcijas, kadangi minimalus pirkimas yra 5USD/EUR/GBP]

SteamKeyhttps://www.g2a.com/10-random-steam-cd-key.html# Pigiausias beveik budas! ]
======================================================================
Žmonės kurie pirkosi: [ ] Kai sukūriau Rsbote šita tema tada tik pradėjau rašyti šita lista, o šiaip yra daugiau nei 60Paverstų gal net daugiau žmonių.
VISA TEMA NUKOPIJUOTA NUO MANO RSBOT TEMOS PER NAUJA TYNGIU RASYT

======================================================================
Rsb Bosas: 2015-03-14 Pin [ Ejo Pirmas ]
Narutas: 2015-03-26 Pin 
[ Ejo Pirmas ]
Draugas is skypes: 2015-03-26 Pin [ Ejo Pirmas ]
SHeK: 2015-03-27 Pin [ Ejo Pirmas ]
Sparc: 2015-03-27 Pin [ Ejo Pirmas ]
Rsb bosas: 2015-03-28 Bond [ Ejo Pirmas ]
Dovydase: 2015-04-12 Bond [ Ejo Pirmas ]
Skype: 2015-06-27 Akcijinis Pin [ Ejo Pirmas ]
Skype: 2015-07-10 Akcijinis Pin [ Ejo Pirmas ]
Kur bus parašyta "Skype" tai bus žmogus ne Rsbot.lt Narys.

======================================================================
Patikimų žmonių OSRS/RS3 GoldŠhop.
Zappy - http://rsbot.lt/index.php?/topic/107865-perku-parduodu-07-14€18€-eoc-02€-030€zappy-mills-supirkimas-pardavimas-visais-lietuvos-bankai/

======================================================================
Ieškomi 2Reklameriai kurie reklamuotu mano paslaugas. Už 4-5surastus žmonės, 1Pinas 31Diena jūsu, arba 1Bondas, kuris bus tradable ant RS3. Priminsiu gaunu bondus taip pats kaip pinus, reikės jūsu login. Kaip žinosiu ar žmogus atėjo pagal jūsu reklamavima? Tiesiog jūs nesakykite man Website kur reklamuosite, ir kai žmogus mane pridės, aš paklausiu jūsu ir juo kur rado mane bei jusu kur reklamavot mane, ir jei atsakymai sutaps jūs turėsite pakvietes jau 1žmogu icon_smile.gif nu ir t.t. icon_smile.gif Ieškomi tik 2žmonės ne daugiau! icon_smile.gif
======================================================================
Kontaktai:
Skype: Epic-Movie
SteamID: http://steamcommunity.com/id/KingKinderis

Redaguota , nario Mousiukas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Nuo tada žmogau kai jie gaunami nelegąliai kaip ir pinai taip pat, perkama viskas per Runescape svetaine ;) Nemanai jei jau vien žodis Nelegalus bondai reiškia kad reikės prisijungti prie tavo acc? Su mielu noru priimčiau kita gida kur nereiktu prisijūngti prie jūsu account'u. ;)

Redaguota , nario Mousiukas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jei account'as bus verciamas pirma karta nelegaliai, nieko nebuna. Nei vienas pirkejes dar nepasiskunde kad gautu po pirmo karto nelegalaus membo "JCoins" tik 1parase kad gavo JCoins kadangi account'as ne karto buvo jo verciamas P2P per PayByMobile gidus kai jie dar veikdavo. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nuo tada žmogau kai jie gaunami nelegąliai kaip ir pinai taip pat, perkama viskas per Runescape svetaine ;) Nemanai jei jau vien žodis Nelegalus bondai reiškia kad reikės prisijungti prie tavo acc? Su mielu noru priimčiau kita gida kur nereiktu prisijūngti prie jūsu account'u. ;)

Ką tu svaiksti, bond gauni kaip item ir gali jį usint ant kito acc arba konvertuot ir perduot per trade.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ką tu svaiksti, bond gauni kaip item ir gali jį usint ant kito acc arba konvertuot ir perduot per trade.

Durneli tu *Myliu SuperGames.lt* durneli. Zinai kad galima pirkti Bondus per website uz pinigus ir atsiskaityti SMS Zinute/Banku/Paypal ir dar kitokiais budais? Ir kai nusiperki jy per website, jis atsiranda ant RS3 ir buna tradable. Durneli nerasyk cia nesamones, matai visazinis jis atsirado ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Durneli tu *Myliu SuperGames.lt* durneli. Zinai kad galima pirkti Bondus per website uz pinigus ir atsiskaityti SMS Zinute/Banku/Paypal ir dar kitokiais budais? Ir kai nusiperki jy per website, jis atsiranda ant RS3 ir buna tradable. Durneli nerasyk cia nesamones, matai visazinis jis atsirado ;)

Jei perki bond jis atsiras kaip item be jokių išimčių ir neknisk žmonėm proto.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...

Atsiras ant RS3 tavo intentoriuje, ir bus TRADABLE, *Myliu SuperGames.lt* uzpisai neberasyk cia pievu visazini tu *Myliu SuperGames.lt*. Nori pakomentuot rasyk y skype. ;)

Kam man tau į skype rašyt. Tegul žmonės mato kas per veikėjas esi :)

 

Bond visada po pirkimo atsiranda inventoruje nors ir negalima jų tradint ,bet galima sumokėti kelis šimtus k ir galėsi tradint tad neknisk tu man proto nes aš runescape žaidžiu ~10 metų ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kam man tau į skype rašyt. Tegul žmonės mato kas per veikėjas esi :)

 

Bond visada po pirkimo atsiranda inventoruje nors ir negalima jų tradint ,bet galima sumokėti kelis šimtus k ir galėsi tradint tad neknisk tu man proto nes aš runescape žaidžiu ~10 metų ;)

 

Nusišauk nebenusišnekėjas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3188 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...