Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4006 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Ginklas MW yra MW.

O ginklas FT su MW Look yra ginklas FT kokybės su MW atrodymu. Tai būna ginklo aukštesnė quality, kai FT atrodo geriau arba panašiai už MW kokybę, ir taupant biudžetą, drąsiai perkamas FT variantas. Akivaizdus pavyzdys yra su Ak Redline FT.

Temą sukuriau šiai siauro mąstymo būtybei: http://www.supergames.lt/user/44055-x1fion/

Citata:

Debilas Ft i Mw keist nori xddddddddd pasimetes kainose

Čia ne pradžiamokslis, o tema kurioje bandai pasijuokt iš žmogaus. Normaliai sukurk temą su normaliu gidu, nes kas 2 tema tavo su nesąmonėm.

O man giliai p# tavo ir daugumos mažvaikių nuomonė šiame forume. Taip, yra čia normalių, bet dauguma siaurapročiai.

Jei žmogus neskiria MW nuo MW Look, tai jam patarčiau apskritai pabandyti nebežaisti CS: GO.

O tau siūlyčiau atsip#st su savo kvailais pamokslais. Eik į csgo group'es ir ieškok žaidėjų, ką darai kiekvieną dieną, su savo apgailėtinu lem rank'u. Juokiasi iš tavęs pusė csgo lietuva steam group'ės.

Oj b** koks tu afigienas ne mažvaikis,duodu 100 proc tau nėra net 20-ies.kai kitą kartą kursi savo "nesamoningą" gidą,pagalvok apie save,koks buvai tu pradžioje.

Man 10 metų

(redaguota)

O man giliai p# tavo ir daugumos mažvaikių nuomonė šiame forume. Taip, yra čia normalių, bet dauguma siaurapročiai.

Jei žmogus neskiria MW nuo MW Look, tai jam patarčiau apskritai pabandyti nebežaisti CS: GO.

O tau siūlyčiau atsip#st su savo kvailais pamokslais. Eik į csgo group'es ir ieškok žaidėjų, ką darai kiekvieną dieną, su savo apgailėtinu lem rank'u. Juokiasi iš tavęs pusė csgo lietuva steam group'ės.

Man 10 metų

Nebesvaik tik, 10 kartų rašei kad išeisi iš šito forumo, nes mažvaikiai. Jau iš tavo išsireiškimo jog "SA-MP žaidėjai visi yra debilai" aiškus tavo intelekto lygis. Sukūrei temą krč kur pavadinimas neatitinka pavadinimo ir krč išsipyzdavot bandei iš kažkokio žmogaus kuris gal nežino. Išeik tu į lauką gal truputėlį bent. Arba eik sukurt dar vieną temą apie "Kaip atsikratyt priklausomybės CS" ar kokia ten tada sukūrei. Čia man atrodo suklydai, jog ne iš manęs juokiasi, o iš tavęs. Kiek atsimenu tai dar CSGO grupėse lietuvių neiškojau žaidėjų apart šio forumo. Koks tu apgailėtinas lol.

Redaguota , nario No Fear
I0ZIOGI.png?2 New York 2016

 

Simply amazing

 

O man giliai p# tavo ir daugumos mažvaikių nuomonė šiame forume. Taip, yra čia normalių, bet dauguma siaurapročiai.

Jei žmogus neskiria MW nuo MW Look, tai jam patarčiau apskritai pabandyti nebežaisti CS: GO.

O tau siūlyčiau atsip#st su savo kvailais pamokslais. Eik į csgo group'es ir ieškok žaidėjų, ką darai kiekvieną dieną, su savo apgailėtinu lem rank'u. Juokiasi iš tavęs pusė csgo lietuva steam group'ės.

Man 10 metų

Jei tau lem rankas apgailetinas, tai tu esi tikras mm dievas,turiu drauguose tokiu lem, kad tau pakrautu gan sausai, bisk nuleisk gara ir valink jei nepatinka kazkas, suaugeli ;)

Nebesvaik tik, 10 kartų rašei kad išeisi iš šito forumo, nes mažvaikiai. Jau iš tavo išsireiškimo jog "SA-MP žaidėjai visi yra debilai" aiškus tavo intelekto lygis. Sukūrei temą krč kur pavadinimas neatitinka pavadinimo ir krč išsipyzdavot bandei iš kažkokio žmogaus kuris gal nežino. Išeik tu į lauką gal truputėlį bent. Arba eik sukurt dar vieną temą apie "Kaip atsikratyt priklausomybės CS" ar kokia ten tada sukūrei. Čia man atrodo suklydai, jog ne iš manęs juokiasi, o iš tavęs. Kiek atsimenu tai dar CSGO grupėse lietuvių neiškojau žaidėjų apart šio forumo. Koks tu apgailėtinas lol.

Tai jeigu nežino, kam jis rašo ir užsipuola debilų išvadindamas, nors nežino? :D

Tu vis dar nesupranti, kad rank ne viskas, nes csgo rank sistema yra prasta? Nesuprantu tokiu pasiputeliu isteriku, iseik i lauka, gal smegenis pravedinsi, gal priklausomybe isgydisi ;)

A6 vis dar laukiu tavo tų "Skillų" draugelių su LEM STeam ID. AR aš sulauksiu?

 CSGO Rank sistema yra gera, jei bot'as esi ir nepasieki Aukštesnio Rank, niekas nekaltas.

VIS DAR LAUKIU stEAM ID. Ilgai teks laukti?

(redaguota)

A6 vis dar laukiu tavo tų "Skillų" draugelių su LEM STeam ID. AR aš sulauksiu?

CSGO Rank sistema yra gera, jei bot'as esi ir nepasieki Aukštesnio Rank, niekas nekaltas.

VIS DAR LAUKIU stEAM ID. Ilgai teks laukti?

Nu paklaustum rimtesniu zmoniu, pasakytu ta pati, kad rank sistema sudina, paprasti noobai sedi supreme, o apie steam id, neduosiu, nes nemoki padoriai bendraut, veliau sakys kad kviecia zemo intelekto zmones juos. :) Redaguota , nario Magic*

Retardas. Nieko daugiau nereikia sakyti, ranku dievas "OMG LEM ZEMAS LYGIS JUOKIASI IS TAVES" pasikėlei globalą atrodo profesionalas nuo to tapai ir gali visiem pisti prota? Rimtai eik prasiblaškyk truputėli. Aj dėl ranku sistemos. Taip, ji yra supista kaip reikalas, po vac wave visi kas tik nori galėjo patapti globalais ir t.t, pusė mg steam draugų lem-ge dabar sėdi per kelias savaites. Tai normalus rankingas? :D

P.S paskambink kai fnaticai i komandą paims tave.

O man giliai p# tavo ir daugumos mažvaikių nuomonė šiame forume. Taip, yra čia normalių, bet dauguma siaurapročiai.

Jei žmogus neskiria MW nuo MW Look, tai jam patarčiau apskritai pabandyti nebežaisti CS: GO.

O tau siūlyčiau atsip#st su savo kvailais pamokslais. Eik į csgo group'es ir ieškok žaidėjų, ką darai kiekvieną dieną, su savo apgailėtinu lem rank'u. Juokiasi iš tavęs pusė csgo lietuva steam group'ės.

Man 10 metų

ką tu pisi *Myliu SuperGames.lt* nieks iš jo grupės nesijuokia ;Ddd

(redaguota)

Ez 16-0 ne Deivio naudai.

Tai duok medi savo Steam ID ir padarysim Demo, pažiūrėsim kas ir kaip.

Peza, stumia, bet bijo pažaist kartu. Toks bukas protelis. Parašyk PM savo Steam ID, ar kinkos dreba?

Įdėsiu demo po Match, supergames.lt žmonės pamatys, kad tie kurie garsiai loja, botai yra.

Laukiu Steam ID mažvaiki.

Redaguota , nario Ðeivis
(redaguota)

mano steam id profilyje mažvaiki, bet nežaisiu, nes labai bijau su tokiu žaisti, žinai GE > MGE :(( tai manau,kad mane supisi į vienus vartus, o tu kituose vartuose bybi čiulpsi. Mauk nahuj iš šito forumo, nieks tavęs nelaiko čia, nepatinka smuk, mum tavo pagyrų nereikia. Naujokelis *Myliu SuperGames.lt* ir šūstras, ant tiek kieme suspardytas buvai, kad net bijai išeit?

Redaguota , nario Pranas
Narys įspėtas. Forume reikia nesikeikti, gerbti kitus forumo narius bei administraciją ir jų nuomonę, neįžeidinėti ir negrasinti, savo nuomonę pateikti aiškiai, suprantamai ir civilizuotai.

Guess who's back

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4006 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...