Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

parduodu Parduodu/ Keičiu steam paskyrą


ArtūrasM

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3215 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

7a9a5a53206a613e01a823eb6190c744651.PNG

 

* Rašau didelėm raidėm jog visi aklieji matytų, šį įspėjimą. Viršuje nėra įspėjimas, tai tik rodo jog esu atsirakinęs family share (tiems kurie nežino). Šito steam labai neskubu parduot, tad neaiškinkit jog neparduosiu ir panašiai. Rašom tik su pasiūlymais ir nenoriu komentaruose jog išreikštumėt savo sėkmės palinkėjimus, jai kas labai norit pasisakykit tyliai ir man to užteks. Ačiū už supratimą.
P.S. Scammeriai ir įvairūs apgavikai net nevarkit, vis tiek manęs neapgausit.

P.P.S Alter ir panašūs šūdmaliai irgi nerašykit.
P.P.P.S OvidijauD žinau jog ir tu norėsi labai parašyt ką nors kvailo, tad nereikia :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

7a9a5a53206a613e01a823eb6190c744651.PNG

 

* Rašau didelėm raidėm jog visi aklieji matytų, šį įspėjimą. Viršuje nėra įspėjimas, tai tik rodo jog esu atsirakinęs family share (tiems kurie nežino). Šito steam labai neskubu parduot, tad neaiškinkit jog neparduosiu ir panašiai. Rašom tik su pasiūlymais ir nenoriu komentaruose jog išreikštumėt savo sėkmės palinkėjimus, jai kas labai norit pasisakykit tyliai ir man to užteks. Ačiū už supratimą.

P.S. Scammeriai ir įvairūs apgavikai net nevarkit, vis tiek manęs neapgausit.

P.P.S Alter ir panašūs šūdmaliai irgi nerašykit.

P.P.P.S OvidijauD žinau jog ir tu norėsi labai parašyt ką nors kvailo, tad nereikia :lol:

Sekmės pardavime (Tyliai sakau)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man gal ir apsimoka keisti, kadangi tavo steam vertė, vos ne per pus didesnė (skaičiuojant pagal steamdb), bet iš tavo visų žaidimų mane domina tik 1, tad nelabai manau jog norečiau šio steamo

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3215 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...