Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

UŽSIDIRBK TIKRŲ LENGVŲ PINIGŲ NAUDODAMAS SAVO ANDROID TELEFONĄ,PLANŠETĘ


TapuTapu

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3201 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Nu gaidys tas uento. SORRY, bet rimtai... aš kasdien tikrinu gal 10 kartų jau 3 dienos kaip nėr appsu, mano kantrybė geležinė, bet jau pradeda knist... ir temos pavadinimas Lengvi Pinigai visiškai netinka.

Neapsimoka čia gryna nesamonė

O kur apsimoka? Stumt laika prie facebook? Nemanau kad laisvalaikiu paskaitai kokia knygą... O kelias minutes pasedejus per diena prie uento gali prie kišenpinigių prisidurti... Bet, kad kaip ir sakiau ... 3 dienos be jokiu apps...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu gaidys tas uento. SORRY, bet rimtai... aš kasdien tikrinu gal 10 kartų jau 3 dienos kaip nėr appsu, mano kantrybė geležinė, bet jau pradeda knist... ir temos pavadinimas Lengvi Pinigai visiškai netinka.

O kur apsimoka? Stumt laika prie facebook? Nemanau kad laisvalaikiu paskaitai kokia knygą... O kelias minutes pasedejus per diena prie uento gali prie kišenpinigių prisidurti... Bet, kad kaip ir sakiau ... 3 dienos be jokiu apps...

Tiesiog neuztaikai:) Juk ne Uento pasalina programas. Skaitykim FB APP nusiperka 1000 downloadu, ir mes uento turetojai siunciames, jei tu nespeji i ta 1000 - tai cia ne uento kalte:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tinginiai kokie, as nuo pat pradzios kaip varau taip varau, jau i 70 euru kopiu :P

Per 1,5 mėn. uždirbai 70 €. Per 1 mėn. išeitų 48 €. Turiu du Android – pelnas dvigubėja – 96 €. Per metus gautųsi 1152 €. O jeigu turėčiau 4 paskyras, tai jau apie 2000 € (paskaičiau taisyklėse, kad negalima kurtis kelių paskyrų ant vieno įrenginio). Really?

Redaguota , nario e3valdas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O čia normalu, kad iš sąrašo atsisiuntus ir atidarius programą prasideda neaiškios kilmės siuntimai?

Jo ;D man tas pats, visokie "10008299993" ir pns. Bet šiaip naudodamas pastebejau daug bugu appse. Pirma tai atsisiunti tuos 8 taškų apps ir kiekviena diena prisijunginejant prie uento, praėjus 3 dienom rašo: failed ir nėra tu taškų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Taip, dabar ivyko atnaujinimas, po kurio galimas 1 accountas per viena telefona.

Taip pat del 8 tasku bugo, taip daznai buna failed, bet buna ir tokiu kurios paeina, tai mano nuomone jei naudojates mob. duomenimis, nesiuskit, nebent mazai uzima :D. O jei wifi, tai koks skirtumas, gi nieko nekainuoja, o gal uzskaitys, galbut dabar pataise po atnaujinimo, ziuresim.

As nuo kovo renku, ir dar nesustojau, ir galiu pasakyt, kad palyginus su kovu, dabar tikrai daug maziau programu islenda, nes jas greit isgraibsto, visgi daug jau zmoniu naudojasi uento, tai galiu palinket tik - gaudykit programeles ir kantrybes su uento ;D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Taip, dabar ivyko atnaujinimas, po kurio galimas 1 accountas per viena telefona.

Taip pat del 8 tasku bugo, taip daznai buna failed, bet buna ir tokiu kurios paeina, tai mano nuomone jei naudojates mob. duomenimis, nesiuskit, nebent mazai uzima :D. O jei wifi, tai koks skirtumas, gi nieko nekainuoja, o gal uzskaitys, galbut dabar pataise po atnaujinimo, ziuresim.

As nuo kovo renku, ir dar nesustojau, ir galiu pasakyt, kad palyginus su kovu, dabar tikrai daug maziau programu islenda, nes jas greit isgraibsto, visgi daug jau zmoniu naudojasi uento, tai galiu palinket tik - gaudykit programeles ir kantrybes su uento ;D

Swx paklaust norejau kelinta valanda mazdauk lietuvos laiku ju islenda nes nepavyksta uzgaudyt wpš :D.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3201 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...