Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

UŽSIDIRBK TIKRŲ LENGVŲ PINIGŲ NAUDODAMAS SAVO ANDROID TELEFONĄ,PLANŠETĘ


TapuTapu

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3201 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Atsakau visiems:

Taip,dėl root neveiks ši programa, taip pat siūlau nedaryt factory reset telefonui, nes taip pat gali nebeveikti.

1 taškas - 0,01 USD. 500 - 5 USD. Išmokama per minutę.

PayPal gali turėti visi, nereikia būt 18.

Jei programų nėra, jos visos išrankiotos, reikia laukt kol atsiras, užtaikyt momentus.

Bonus taškų galite gauti žaidžiant žaidimus už 8 points, kai juos įrašot.

Verta pabandyti? Manau taip.

Prašote pagalbos PM, bet pasirodo nesiregistravote per mane, sunkiai pagelbėsiu :)

Tiesiog rink ir į tą patį paypalą išgrynink.

Nee, dėl root tikrai čia negali neveikt, pas mane visi telefonai užrootinti ir ant visų kuo puikiausiai veikia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Factory reset visiškai neitakotu nes tai tik gamykliniu parametru atstatymas ir visų programų ir failų panaikinimas (nu tel atstatymas iki gamyklinio) tai tikrai neitakoja, o dėl root tai jo.. Bet kam tel. Naudoti kaip svečiui, o ne kaip administratoriui (su root)

P.s. Kiek gauni už referalus? Na viena žmogų pakviesta... ir ka jis turi padaryt? Užsiregit? O nėra tokio dalyko kaip

tavo "link" už kurio paspaudimus gauni taškų?

Nes nu surinksi max 10 dolcu ir viskas... nu kiek gi begali būti siūlomų programų... Nėra pastovumo.

Aš pagalvojau o jūs atkartojote... Ne, dėl root teisiu ji veikia ir tai nesudaro nieko... Turėjau telefone gi build.prop editoriu ir del jo programa neveikė :D kol daėjo... device id...

Na dėja iš patirties kalbu ir žinau kas ką įtakoja, taigi factory reset padarius, gali būti, kad nebeprisiloginsi prie acc, buvo vienam pažįstamui taip jau:)

Aš už vieno referalo atsiųstą programą gaunu 2 taškus, už 2 level referalą(referalo referalai) gaunu 1 tašką už programą.

Ne 10 dolcų max surinksi, o rink kiek tik nori, tos programos nuolat atsiranda, vis kitos. Nes programų kūrėjai perka "downloadus" iš uento, o mes jas parsiunčiam, mes lyg kokie tarpininkai, tarp jų ir app kūrėjų.

Nee, dėl root tikrai čia negali neveikt, pas mane visi telefonai užrootinti ir ant visų kuo puikiausiai veikia.

Priklauso čia jau nuo Uento, ar jie užgaudys tokį acc užblokuot ar ne..

 

Parsisiunčiau, bandysiu. Pasidalinsiu įspūdžiais. :)

11733315_905672959501788_447928488_n.jpg

Sėkmės, tiesiog siūlau būt kantriam:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Netrukau nei 5min ir jau 30 points. Tai kasdien paaukot 5min manau tikrai verta. :)

 

Na, pradžioje lengviau, nes yra išlikę seni app, svarbiausia kaip ir minėjau kantrybė, nes ne daugelis kurie siuntėsi išliko. Mačiau tokių kurie 100 surinko ir leavino nes greičiausiai nebepajėgė:)

Tikrai taip. As kas 2 dienas po 5 eur pasiemu.

Neblogai, daug reffu turi gal? Nes aš anksčiau tik į savaitę tilpdavau po 5 eur.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na, pradžioje lengviau, nes yra išlikę seni app, svarbiausia kaip ir minėjau kantrybė, nes ne daugelis kurie siuntėsi išliko. Mačiau tokių kurie 100 surinko ir leavino nes greičiausiai nebepajėgė :)

Neblogai, daug reffu turi gal? Nes aš anksčiau tik į savaitę tilpdavau po 5 eur.

Neturiu nei vieno. Tiesiog turiu sudina kompiuteri tai per ji nieko nezaidziu. Pasileidziu muzika ir sedziu as toje programeleje po 3 val :D

Redaguota , nario CaptainPotato
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš dirbu jau per 20 acc :D terp visų po 158 taškus. Bet ar galėsiu i tapatį paypalą pervesti?? P.S. Jei idomu visa tai užima 2val. Per dieną (tiksliau užėmė kai pradžioje buvo daug appsu, dabar visus per 30 min kažkur prachekinu... *Myliu SuperGames.lt* 2-3 apps per diena..)

Bet užtat turėsiu 100 doleriu :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš dirbu jau per 20 acc :D terp visų po 158 taškus. Bet ar galėsiu i tapatį paypalą pervesti?? P.S. Jei idomu visa tai užima 2val. Per dieną (tiksliau užėmė kai pradžioje buvo daug appsu, dabar visus per 30 min kažkur prachekinu... *Myliu SuperGames.lt* 2-3 apps per diena..)

Bet užtat turėsiu 100 doleriu :D

Su vienu paypal vartotoju galima turet tik 2 paskyras. Todel atsargiai:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Aišku dėkui. O kaip jus atjungiat vartotoja is uento sistemos? Aš tai per android nustatymus kur yra pašalinti programas, spaudžiu pašalinti duomenis ir tada nebelieka prisilogginusio acc.

Taip ir reiktu daryti, bet nereikia man to, uztenka ir vieno acc:) Nes man atrodo, jog vienam telefonui gali buti parsiusta tik 1 ta pati programele, tai nera tikslo per 100 acc bandyt po 1 parsisiust

Redaguota , nario TapuTapu
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3201 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...