Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

MCSERVERIAI.LT - Populiarių minecraft serverių topas! [Perkant balsus jie bus uždėti iškarto po išsiųstos žinutės!]


Th3Nedas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3001 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sistema ne jūsų kurta, o platinta internete, ir tu net sugebėjai pakeisti kreditus.

Kreditai viduje kodo yra palikti be to si sistema platinta buvo ir kreditu palikimas ten nebuvo paminetas tad pries rasydamas pasidomek :)

šaunus top`as, pats esu dėjęs savo serverį, sėkmytės

Dekui ! :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kreditai viduje kodo yra palikti be to si sistema platinta buvo ir kreditu palikimas ten nebuvo paminetas tad pries rasydamas pasidomek :)

Dekui ! :)

turbūt žlibas esu, nematau jokių kreditų :D

 

Tik šį užrašą:   Draudžiama kopijuoti © McServeriai.lt 2015

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

turbūt žlibas esu, nematau jokių kreditų :D

 

Tik šį užrašą:   Draudžiama kopijuoti © McServeriai.lt 2015

Kažkas neskaito komentarų, bet nepeiksiu uždėjau kreditus to žmogaus kas kodavo sistemos vidinį kodą t.y anglas - Fabian.

Dabar tikiuosi niekas nepeiksit ir neberašysit bereikšmių komentarų :)

Redaguota , nario Th3Nedas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Eilinis topas ir tiek, bent naujausias versijas laikytumėt viršuj, o ne 1.8.7 kažkur apačioj, o 1.7.1.0 viršuj. 

Iš tavo paaiškinimo supratau , kad sakai nauja versija tavo manymu yra 1.7, o ištikrųjų naujausia versija yra 1.8 , bet tai nereiškia, kad naujos versijos serveriai turi būti iškelti. Visi serveriai turi vienodas pozicijas, bet jas gali lemti taškų kiekis, o serveris ryškiau matomas nusipirkus VIP statusą t.y jis pabrežiamas.

Jeigu turi įdėjų, kaip topą tavo manymų padaryti neeilinį , tai parašyk čia į temą ir tai bandysiu įvykdyti. Šiuo metu darome automatinį taškų pirkimą :)

Dėkui už tavo nuomonę :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Turiu menka, bet gera pasiulima matai ten kur Statusas, Pavadinimas ir t.t..  Pridėk svetainė(Tinklalapis)

 


Iš tavo paaiškinimo supratau , kad sakai nauja versija tavo manymu yra 1.7, o ištikrųjų naujausia versija yra 1.8 , bet tai nereiškia, kad naujos versijos serveriai turi būti iškelti. Visi serveriai turi vienodas pozicijas, bet jas gali lemti taškų kiekis, o serveris ryškiau matomas nusipirkus VIP statusą t.y jis pabrežiamas.

Jeigu turi įdėjų, kaip topą tavo manymų padaryti neeilinį , tai parašyk čia į temą ir tai bandysiu įvykdyti. Šiuo metu darome automatinį taškų pirkimą :)

Dėkui už tavo nuomonę :)

Galėtum padaryti kad reikėtu pasirinkti serverio versija(ar kažką tokio)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Turiu menka, bet gera pasiulima matai ten kur Statusas, Pavadinimas ir t.t..  Pridėk svetainė(Tinklalapis)

 

Galėtum padaryti kad reikėtu pasirinkti serverio versija(ar kažką tokio)

Dėkui, už nuostabias įdėjas įgyvendinsim :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 4 savaičių...

Atsidariau pažiūrėt, krovė kokias 10 sekundžių, baigės kantrybė ir išjungiau. :D

Aš palaukiau :) Nieko gero nepamačiau,

Kas nenorite laukti 10 sekundžių te ..

3118af949682d5c56a84787f0bb55e0f625.PNG

Mane nustebino lankomumas ir iškilo klausimas, koks ,,tolkas'' čia kelti savo serverį, jai lankomumas mažesnis nei mano projekto svetainės -___-

c784a32c079a90b67f332603057fc264143.PNG

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš palaukiau :) Nieko gero nepamačiau,

Kas nenorite laukti 10 sekundžių te ..

3118af949682d5c56a84787f0bb55e0f625.PNG

Mane nustebino lankomumas ir iškilo klausimas, koks ,,tolkas'' čia kelti savo serverį, jai lankomumas mažesnis nei mano projekto svetainės -___-

c784a32c079a90b67f332603057fc264143.PNG

Laikau ant VPS dėl to ir stringa, o šeip tai lankomumas mažas , nes reklaminau tik supergames.lt ir + čia žmonės random ieško serverių, o ne ateina pakomentuot vien dėl to tavo tinklalapyje ir yra didesnis lankomumas :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš palaukiau :) Nieko gero nepamačiau,

Kas nenorite laukti 10 sekundžių te ..

3118af949682d5c56a84787f0bb55e0f625.PNG

Mane nustebino lankomumas ir iškilo klausimas, koks ,,tolkas'' čia kelti savo serverį, jai lankomumas mažesnis nei mano projekto svetainės -___-

c784a32c079a90b67f332603057fc264143.PNG

 

Taigi viskas savo laiku bus tas populiarumas minecraft.e7.lt iškart irgi neišpopulerėjo. Dabar rašai, kad kažka parašytum tipo rimtas komentaras turi būt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3001 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...