Peršokti į turinį

Dormeo čiužinys


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3223 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, nutiko bėda. Vienas giminės narys turi dormeo. Ant čiužinio pateko šlapimo, jis susigėrė į čiužinio vidų ir dabar dvokia visas kambarys ir čiužinys. Panaši situacija buvo nutikusi ir su senesniu čiužiniu, bet prapjovė apačią ir išmetė tokią kaip medžiagos dalį į kurią buvo susigėręs šlapimas. Šito čiužinio nenori pjaustyti, nes sako, kad kažkokio šūdo prikišta į vidų ir nelabai eina pašalinti. Taip pat yra bėda, kad kai paguli ant to čiužinio paskui būna duobė ant jo. Pirkta iš Top Shop. Jeigu ir buvo garantija, tai ji jau nebegalioja. Man reikia, kad padėtumėtė dėl šitų dviejų problemų. Dėl patekusio šlapimo galvoju, kad gal eitų kaip nors išgarinti jį. Ar įmanomas toks variantas? Taip pat, jeigu nepavyks patvarkyti šitos bėdos, planuojama pirkti naują čiužinį, nes vienas toks Paulius vyks į Vašingtoną (sostinę) su laivu rugpjūtį, tai galės nupirkti iš ten (jeigu leis transportuoti laive, kai vyks atgal). Iš Vašingtono parduotuvių, tai radau tokių neblogų čiužinių, bet dabar nesinori kaip sakant išmesti dormeo, todėl bus perkamas naujas tik tada, jeigu nepavyks nieko padaryti. Laukiu pagalbos šioje temoje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Čia žaidimų forumas, o ne koks Dormeo šlapimo garinimo forumas :)

Skiltis pavadinta "Apie viską", todėl manau, kad čia galima visomis temomis rašyti. Taip pat dar kilo bėda dėl kambario išvėdinimo. Jis nesutinka naktį palikti lango atidaryto, nes bijo vagių. Dieną sutinka palikti atidarytą tik tada, kai būna kambaryje (iš viso 1 valandą). To neužtenka, nes tvaikas vis tiek eina iš čiužinio. Aš mąsčiau, kad kai garinsiu paliksiu ir naktį čiužinį lauke, bet bijo, kad pavogs jį.

Juk yra žmonių kuriuos išsikvieti ar pats nuveži tą čiužinį ir išvalo sausu valymu ar kokiu ten google pažiūrėk išima bilekokias dėmes ten jie.

Pageidauja, kad čiužinys būtų naktį namuose. Naktį jam reikia čiužinio, nes nesutinka miegoti ant sofos. Sako, kad kils tada nugaros problemos. Jeigu ten išvalo šlapimą iš vidaus per vieną dieną, tada tinka. Dėmės nesvarbu, svarbu, kad iš vidaus išvalytų.

Redaguota , nario Saulius Jūrevičius
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Skiltis pavadinta "Apie viską", todėl manau, kad čia galima visomis temomis rašyti. Taip pat dar kilo bėda dėl kambario išvėdinimo. Jis nesutinka naktį palikti lango atidaryto, nes bijo vagių. Dieną sutinka palikti atidarytą tik tada, kai būna kambaryje (iš viso 1 valandą). To neužtenka, nes tvaikas vis tiek eina iš čiužinio. Aš mąsčiau, kad kai garinsiu paliksiu ir naktį čiužinį lauke, bet bijo, kad pavogs jį.

Pageidauja, kad čiužinys būtų naktį namuose. Naktį jam reikia čiužinio, nes nesutinka miegoti ant sofos. Sako, kad kils tada nugaros problemos. Jeigu ten išvalo šlapimą iš vidaus per vieną dieną, tada tinka. Dėmės nesvarbu, svarbu, kad iš vidaus išvalytų.

 

Kad ir apie viską bet.. 48b422c915115dc1cfc9e4a688e104a2561.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Nesitikėk iš 12-15-amečių normalių atsakymų, wtf dude. :D nešk į kokią plovyklą, domėkis internete kas užsiima čiužinių valymu, švara, geriausiu atveju, kas prekiauja tuo, tie turi žinoti.

Aš pasidomėjau ir radau kelias plovyklas didesnes, bet jos tolokai. Paskui pažiūrėjau radau vieną netoli namų, viskas kaip ir gerai, bet kilo vienas klausimas. Su kuo plauna čiužinius ir ar nenaudoja jokių chemikalų, dėl kurių vėliau gali kilti sveikatos problemų?

 

radau problema

Pirko jis iš ten, nes jį sudomino reklamos ir visokie čiužinio demonstravimai per televizorių (nežinau ar dabar vyksta, bet kai pirko tai rodydavo)

Redaguota , nario Saulius Jūrevičius
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gerai, kad žaidimų forumas, bet yra ir atitinkama skiltis sukurta atitinkamiems dalykams. Kituose forumuose nesilankau, todėl galvojau, kad čia gali padėti.

 

Anyway tu vistiek galvoji, kad tarp mūsų geimeriu(dažniausiai) atsiras žmones kurie domisi šlapimo problemomis ant čiužinio? Kad čia ir prikolas būtu jei čia yra, man vistiek  būtu gėda rašyti čia, tuolabiau su tokia problemą tu arba tavo tėvai su kuriais tu gyveni turėtu žinoti kaip ta problema pasirūpinti, o ne žmonės kurie sėdi forume ir domisi žaidimais... 

 

tumblr_msd5paENQL1s6bgx2o1_1280.png

Redaguota , nario Dr.Arnas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Anyway tu vistiek galvoji, kad tarp mūsų geimeriu(dažniausiai) atsiras žmones kurie domisi šlapimo problemomis ant čiužinio? Kad čia ir prikolas būtu jei čia yra, man vistiek  būtu gėda rašyti čia, tuolabiau su tokia problemą tu arba tavo tėvai su kuriais tu gyveni turėtu žinoti kaip ta problema pasirūpinti, o ne žmonės kurie sėdi forume ir domisi žaidimais... 

 

tumblr_msd5paENQL1s6bgx2o1_1280.png

Nereikia kuo nors domėtis, kad galėtų padėti. Galima pasidalinti iš patirties, pasiūlyti sprendimų ir pnš. Pvz, kai kuria temas, kad padėtų su mergomis, tai nesako, kad čia žaidimų forumas. Ir tie, kurie padeda neturi domėtis mergomis, kad padėtų. Sako viską iš patirties. Ši bėda nenutiko man ar mano tėvams, bet mano senesnio amžiaus giminaičiui.

Redaguota , nario Saulius Jūrevičius
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Į garanatinį nešk turėtu motherboarda su case pakeist

Redaguota , nario .lukonic`
Narys įspėtas. Rašyti pilnus, turiningus ir nebereikšmius pranešimus. Vietoje žodelių "jėga, žinau, fainai, ok, gerai, help" ar panašių geriau nieko nerašyti.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 4 savaičių...

Nereikia kuo nors domėtis, kad galėtų padėti. Galima pasidalinti iš patirties, pasiūlyti sprendimų ir pnš. Pvz, kai kuria temas, kad padėtų su mergomis, tai nesako, kad čia žaidimų forumas. Ir tie, kurie padeda neturi domėtis mergomis, kad padėtų. Sako viską iš patirties. Ši bėda nenutiko man ar mano tėvams, bet mano senesnio amžiaus giminaičiui.

 

Tai merginos ir primyžti čiūžiniai 2 visiškai skirtingi dalykai

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3223 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...