Peršokti į turinį

Įvairių programerių SKYPE grupė


Rey

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3205 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Šis žmogus pasiekę rekordą! Jo turėti vardai: Martynas, Tomas, Edgaras, Markas, Paulius (berods), Renas ir dar daug kitų! Kokio proto reikia būti, bet sutiksiu, kad jo tas skype vardų stilius ir komentavimas viską išduoda apie jį. Jau įsivaizduoju kai suaugs kiek vardų žmogus pasikeis gyvenime. :cry:

 

EDIT: pamiršau pridėti Kęstučio vardą žmogus gavo per didelę kompiuterio dozė todėl žmogus pradėjo manyti, kad yra Kęstusis aka cagsolution.

Redaguota , nario Rimantas!
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

koks tu supratingas, aciu. skype grupes yra grupes kur gali but nuo 2 iki nesvarbu kiek zmoniu. nera uz ka.

ooo aciu, nezinojau as galvojau skaip grupes tai kur tave priema i skype grupe kaip i viena visuma ir kai savininmas yra owneris net kai zmoniu penki ar keturi o ne atvirksciai kaip buna savininkas koks nors pats ir tada pareina zmoniu i grupe

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

ooo aciu, nezinojau as galvojau skaip grupes tai kur tave priema i skype grupe kaip i viena visuma ir kai savininmas yra owneris net kai zmoniu penki ar keturi o ne atvirksciai kaip buna savininkas koks nors pats ir tada pareina zmoniu i grupe

nk nesupratau, bet sekmes tau gyvenime, nenusizudyk kaip markas aka edgar, aka ......

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

gal ne į temą, bet vistiek, jūs suprantat kaip skaudinat žmogų? :D kad ir per netą, bet vistiek, aš bent jo vietoj nedaryčiau sau tiek gėdos, o jūs galėtumėt į jį ir mažiau dėmesio skirt :D, vienu žodžiu, čia tik mano nuomonė, ji nėra labai svarbi :D

Tai kad jis vogia kitų žmonių asmenybes :D vaidino cagsolution, renu, dabar dar ir manim :DD

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...

gal ne į temą, bet vistiek, jūs suprantat kaip skaudinat žmogų? :D kad ir per netą, bet vistiek, aš bent jo vietoj nedaryčiau sau tiek gėdos, o jūs galėtumėt į jį ir mažiau dėmesio skirt :D, vienu žodžiu, čia tik mano nuomonė, ji nėra labai svarbi :D

Tai matosi kad zmogeliui demesio truksta kad vis vartotoja keicia, tai mes skiriam jam demesio. Not a problem, not a big deal :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3205 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...