Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Skubiai parduodu 15 CS:GO raktų


renaldasj

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3243 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Pats skaityt ir ismok, jai tu cia vienintelis su juo tokia nuomone turintys draugeliai.

1. Čia ne mano tema, o Reno. O tu atsakinėji man.

2. Baubas rašė, kad jis gauna raktus po 1,8 EUR vos ne vos. O Renas parašė, kad gauna ir dar pigiau nei 1,8 EUR, bet parduoda po 2,1 EUR.

3. Aš su Renu nepažįstamas net, ką kalbėt apie draugelius.

4. Jeigu tu vis tiek dar žadi kažką įrodinėt, tai persiskaityk visus pranešimus esančius temoje. Nes dabar atrodai kaip tikras bukaprotis. :D

"Aš nežaidžiu Minecraft" tik pusę mano forumo pranešimų yra apie Minecraft, ir dar ne "Minecraft" projekto reklama ant parašo... :D

* Tai sarkazmas, tavo atveju, jeigu ir šito sakinio nesuprastum. Nors manau, kad nelabai supranti kas tas sarkazmas yra išviso.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

sorry but nahh, aint got rekt ;) markai ar neatvaziuosi pas manes ir nesudauzysi kaip visus zadejai? bandei zudytis gal?

 

galiu garantuoti, kad už šitą žmogų esu patikimesnis bent jau 100x, bet still man nesvarbu iš ko pirks, aš vistiek juos parduosiu po 2,1 e, so man verslo mini nenumuši^^ aš per daug protingas

Patikimesnis :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD tu supranti , akd tu lietuvos japas, o jie rimti pardaavėjai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1. Čia ne mano tema, o Reno. O tu atsakinėji man.

2. Baubas rašė, kad jis gauna raktus po 1,8 EUR vos ne vos. O Renas parašė, kad gauna ir dar pigiau nei 1,8 EUR, bet parduoda po 2,1 EUR.

3. Aš su Renu nepažįstamas net, ką kalbėt apie draugelius.

4. Jeigu tu vis tiek dar žadi kažką įrodinėt, tai persiskaityk visus pranešimus esančius temoje. Nes dabar atrodai kaip tikras bukaprotis. :D

"Aš nežaidžiu Minecraft" tik pusę mano forumo pranešimų yra apie Minecraft, ir dar ne "Minecraft" projekto reklama ant parašo... :D

* Tai sarkazmas, tavo atveju, jeigu ir šito sakinio nesuprastum. Nors manau, kad nelabai supranti kas tas sarkazmas yra išviso.

 

 

1. Aš tau nepradejau atsakineti, pats ir pradejai.

2. kaskaip ne as vienas jusu minties nepagaunu, pasakityk komentarus ir pamatysi kiek teigiamu, kiek ne

3. Nu ir kas?

4. O ką? Kas draudzia man rasineti kokiuose noriu temuose? Jai turiu minecraft projekta, tai nereiskia, kad ji zaidziu. 

 

Kaip ir minejau, jai nieko apie mane nezinai, net nebandyk įrodineti koks as esu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1. Aš tau nepradejau atsakineti, pats ir pradejai.

2. kaskaip ne as vienas jusu minties nepagaunu, pasakityk komentarus ir pamatysi kiek teigiamu, kiek ne

3. Nu ir kas?

4. O ką? Kas draudzia man rasineti kokiuose noriu temuose? Jai turiu minecraft projekta, tai nereiskia, kad ji zaidziu. 

 

Kaip ir minejau, jai nieko apie mane nezinai, net nebandyk įrodineti koks as esu.

Bevilitiškas. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Patikimesnis :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD tu supranti , akd tu lietuvos japas, o jie rimti pardaavėjai.

jei as lietuvos japas tai tu markas savizudis

 

 

Nuo kada €2.1 pigiau už €1.8?

ok viskas , gana man SG lietuvių logikos :D tu vietoj gauni po 1.8e ane, o aš gaunu kitur po dar mažiau negu tu, bet parduodu brangiau - ruski biznis a?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Konkretus juokdarys esi. Skubiai parduodu uz 2.1. nejuokink vaikeli. Eikit i Facebook grupe Cs go lietuviai, arba cs go lietuva ir ten zmones patikimi uz 1.8 parduoda. Nepirkit is sito juokdario.

nejuokink tu manes :D:D:D tegul eina kur nori pirkti i don't give a shit about it. Nerupi man SG 99% vaiku nuomone apie mane, tai ir tu gali ciauptis, nes tu konkretus dalbajobas, kuris nebaige mokyklos

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O kur čia pas tave ta "garsioji" reputacija?

1. Apgailėtini keli " View all 45 comments" Steam profilyje?

2. Ar čia lygiai nulis http://www.steamgifts.com/user/Renas/feedback?

Kaip Tu gali teigti, kad esi "Patikimas" turėdamas apgailėtinus 45 komentarus?

Raktai po 2.1? Tik visiškas durnelis pirktų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

O kur čia pas tave ta "garsioji" reputacija?

1. Apgailėtini keli " View all 45 comments" Steam profilyje?

2. Ar čia lygiai nulis http://www.steamgifts.com/user/Renas/feedback?

Kaip Tu gali teigti, kad esi "Patikimas" turėdamas apgailėtinus 45 komentarus?

Raktai po 2.1? Tik visiškas durnelis pirktų.

visų pirma aš netradinu su kitais iš užsienio, nes mane biesina tokie dalykai.

Steam komentarai nieko nereiškia tiek man, tai ir manau tiek tau.

ir nesakiau niekur, kad garsioji reputacija.

 

p.s liko 9 raktų

Redaguota , nario RenaldasJ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na jei liko 9, reiškias vis dėlto yra dalbajobų kurie perka po 2.1eur. Teks ir man po tiek pardavinėt, gal užkibs koks durnelis :D

ne liko mažiau negu 9, aš ir be šio forumo žmonių turiu kurie perka, tereikia prasinešti ^.^

 

Jis tik knisa prota, tam, kad kitam zmogui įrodytu.

:D:D:D troli patylėk

 

Tikiu

tikėk į viešpatį, dalbašnike

 

Čia daugiau narcizų kovas matau ,nei pardavimų chatų :Dd jei skubiai parduodi tai ir parduok pagal prieinama kaina, nes yra kas po 1.9eu parduoda (tame rate ir aš)

yeah, matau visi čia dėl vieno žodžio užkibo :D žinau ir tu, kad pardavinėji, bet visgi, prieikime prie to, kad nederiau quicksello, o tiesiog norėjau, kad po 2,1 skubiai nupirktu t.y vienos savaitės bėgyje... Bet visgi, I don't give a shit about those kids.

 

GG WP asilai

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3243 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...