Arc Light

Už "YouTube" vaizdelį - 15 metų kalėjimo

Recommended Posts

Neapdairiai "YouTube" keitimosi įrašais sistemoje patalpintas vaizdelis JAV studentui virto 15 metų kalėjimo nuosprendžiu. Iš Egipto kilęs ir inžinieriją Pietų Floridos universitete studijuojantis vaikinas tokią bausmę pelnė už 12 minučių trukmės įrašą. Jame rodoma, kaip iš nuotolinio valdymo pultelio, skirto žaislinėms mašinėlėms, pasidaryti nuotolinio bombos detonavimo prietaisą.

Filmuko ištraukas, aiškinančias kaip ir ką daryti, 2007 metų pradžioje peržiūrėjo šimtai "YouTube" lankytojų. Jis netruko sulaukti ir teisėsaugininkų dėmesio, kurie mikliai rado studentą, o jo kompiuteryje - ir pilnos trukmės video. Pora metelių tyrimo bei bylinėjimosi ir štai - 15 metų už grotų.

Žinoma, bausmė gal būtų buvusi kuklesnė jei filmuke nebūtų teiginių, kad detonatorių galima naudoti prieš tuos, kas kaunasi JAV pusėje... Drąsu, o už terorizmą ir susijusius dalykus anapus Atlanto po Rugsėjo 11-osios įvykių duoda daug.

Games.lt

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Aš vakar girdėjau lyg tais per žinias, kad iš youtube išims visus firmai "warner" (kažkas tokio) priklausančius video, tai yra: Madonnos, Red Hot CHili Peppers ir kitų žymių ir gerų dainų atlikėjų. Youtube nesutinka mokėti tai kompanijai pinigų (dėl kažkokių teisių ar sutarčių.)

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

  • eneba
  • eneba
  • eneba  • SuperGames programele
  • SuperGames programele