Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Lošimo kamuoliukų sistema by Matas F. - Fexurious - ATNAUJINTA (paskutinis statymas)


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3025 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Turbūt nolifini Lolą per istorijos pamokas, nes Hitleris irgi mires.

Tu žyduk skaitau drebėsi, kaip ir per mano partijos patekimą į reichstagą 1933m. Nes nuo tada, visiems žydišką bolševizmą skleidžiantiems asmenims šildymą įjungiau 24/7.

Redaguota , nario Adolf Hitler
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tu žyduk skaitau drebėsi, kaip ir per mano partijos patekimą į reichstagą 1933m. Nes nuo tada, visiems žydišką bolševizmą skleidžiantiems asmenims šildymą įjungiau 24/7.

Ir kodėl tu mane žydu vadini? :D

Jeigu dar turi ką pasakyti - PM. Nenoriu teršti temos su tavo nesąmonėm.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sistema visai įdomi, kruopščiai atliktas darbas tiek iš TD, tiek iš skripto veikimo pusės, be to puiku, jog po praeito karto paklausiai mano patarimo ir nusprendei įgarsinti, o ne viską rašyti per sa-mp chat'ą, na tiesa susivėlei ten keliose vietose, bet kam nepasitaiko? Visiems visada pirmi kartai nekokie, o po to priprantama ir tai tampa tiesiog kasdienybė. Sėkmės toliau kuriant išskirtines sistemas, bei gyvenime. Žinoma gauni nuo manęs žalią mygtuką. ;)


 


p.s Sa-mp'o pasaulyje retas žmogus, kuris pasisako ir po to ištesi tai ką pasako. Manau dėl to, gauni dar vieną stipru pliusą iš mano pusės.


Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Idomi sistema tikrai, bet protingesni su taktikom pasidarys labai daug pinigų, nebent apgalvojai :)

Neįmanoma apeiti šios sistemos su taktikomis, nes visi kamuoliukai sukuriami random(atsitiktiniu) būdu.

P.S Jei būtų taktikos, tai visi tie, kurie turi pinigų statytu tonyBet'e, ar topSport'e ir pnš, bei viską laimėtų :D

Sistema visai įdomi, kruopščiai atliktas darbas tiek iš TD, tiek iš skripto veikimo pusės, be to puiku, jog po praeito karto paklausiai mano patarimo ir nusprendei įgarsinti, o ne viską rašyti per sa-mp chat'ą, na tiesa susivėlei ten keliose vietose, bet kam nepasitaiko? Visiems visada pirmi kartai nekokie, o po to priprantama ir tai tampa tiesiog kasdienybė. Sėkmės toliau kuriant išskirtines sistemas, bei gyvenime. Žinoma gauni nuo manęs žalią mygtuką. ;)

p.s Sa-mp'o pasaulyje retas žmogus, kuris pasisako ir po to ištesi tai ką pasako. Manau dėl to, gauni dar vieną stipru pliusą iš mano pusės.

Ačiū! :) Redaguota , nario Matas F.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pasakyk nuo ko ir argumentuok, kad patikėčiau

  • Nuo didelios apkrovos(žaidėjų+textdraw) = serveriui pz*a.
  • Kodas(ne toks, koks jis ir turėtu būti)

su dideliu žaidėjų kiekiu nebandėi gi :taika:

Redaguota , nario RenaldasJ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Nuo didelios apkrovos(žaidėjų+textdraw) = serveriui pz*a.
  • Kodas(ne toks, koks jis ir turėtu būti)
su dideliu žaidėjų kiekiu nebandėi gi :taika:

Kodas pats paprasčiausias, apgalvotas, kad nebūtų apkrovos, jei vienu metu daug žaidėjų žaistų, tai dėl apkrovos net galvos nesuku + pamirškit tą apkrovą, ypač kai kodas paprastas ir greitas (kaip pas mane yra) dabar 21 amžius, nauji kompiutetiai gali palaikyti daug daugiau nei jūs išsivaizduojat.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kodas pats paprasčiausias, apgalvotas, kad nebūtų apkrovos, jei vienu metu daug žaidėjų žaistų, tai dėl apkrovos net galvos nesuku + pamirškit tą apkrovą, ypač kai kodas paprastas ir greitas (kaip pas mane yra) dabar 21 amžius, nauji kompiutetiai gali palaikyti daug daugiau nei jūs išsivaizduojat.

negyvenk svajonėse, ne pc problema yra, o sampe, logic m8.(aišku ir tavo lt kalboje)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sistema tobula, nieko keisti nereikia, dar tas atnaujinimas su paskutiniu statymu tai isvis cool

Neklausyk to renaldo cj pats ant GUI gyvas ir galvoja dabar dar cj sededamas ar nuo per didelio GUI skaiciaus jo GM neapsikraus taip galvoja cj nes pats gal naudoja AMIGA kompiuteri

reikia zmonesms naujoviu, kokias tu ir padarai, suskuri sistemas su textdraw ir tai jau atrodo daugiau nei sistema, nes viskas taip kruopsciai ir tobulai atlikta, lyg default samp'e butu, nesustok kurti, nes pasieksi tikrai daug

Redaguota , nario Lukas_Frozers
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kompe, pabandyk ant greito kompo apkrautą sistemą paleisti ir ant kažkokio grabo kompo paleisti, ant grabo strigs, ant greito nestrigs.

nepaėjo paaiškint :funny: :funny:

 

Sistema tobula, nieko keisti nereikia, dar tas atnaujinimas su paskutiniu statymu tai isvis cool

Neklausyk to renaldo cj pats ant GUI gyvas ir galvoja dabar dar cj sededamas ar nuo per didelio GUI skaiciaus jo GM neapsikraus taip galvoja cj nes pats gal naudoja AMIGA kompiuteri

reikia zmonesms naujoviu, kokias tu ir padarai, suskuri sistemas su textdraw ir tai jau atrodo daugiau nei sistema, nes viskas taip kruopsciai ir tobulai atlikta, lyg default samp'e butu, nesustok kurti, nes pasieksi tikrai daug

man labai patinka GUI, preferinu GUI negu TD, bet ir TD neatsisakau, na supranti, o dabar nesikisk kur tau nereikia vaikeze

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

nepaėjo paaiškint :funny: :funny:

man labai patinka GUI, preferinu GUI negu TD, bet ir TD neatsisakau, na supranti, o dabar nesikisk kur tau nereikia vaikeze

Nu jei nesupratai to mano paaiškinimo apie kompą, tai nežinau ką su savo galva tu darai.

Tai tu nesikišk, įsikišai kur nereikia, nieko nesupratęs likai ir banda vartytis vaikiškai, dink iš čia, nedaryk gėdos mano temai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3025 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...