Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Planšetė iki 450 € [Išsirinkau DELETE]


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3230 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

O būtinai nori 8 colių? Nes už tokią sumą gali imt 10.1.

 

Šiaip va tikrai labai apsimoka - http://www.1a.lt/kompiuterine_technika/plansetiniai_kompiuteriai/acer_aspire_switch_10_sw5012_fhd_silver

 

Nu jei nepatinka ir tikrai nori 8 colių, tai tada šitą - http://www.1a.lt/kompiuterine_technika/plansetiniai_kompiuteriai/hp_pro_tablet_g1_408_64gb_black

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O būtinai nori 8 colių? Nes už tokią sumą gali imt 10.1.

 

Šiaip va tikrai labai apsimoka - http://www.1a.lt/kompiuterine_technika/plansetiniai_kompiuteriai/acer_aspire_switch_10_sw5012_fhd_silver

 

Nu jei nepatinka ir tikrai nori 8 colių, tai tada šitą - http://www.1a.lt/kompiuterine_technika/plansetiniai_kompiuteriai/hp_pro_tablet_g1_408_64gb_black

2 variantas sudomino
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kodėl tu nenori PRESTIGIO planšetės? Man atrodo PRESTIGIO firma, geriausiai išmano šioje srityje, kaip sukurti geras planšetes ir pnš, telefonai nieko gero.. O planšetės, tai pagal mane vienos iš geriausių, pats turėjau, ir turiu, žiauriai geros. Taip pat pažiūrėk SAMSUNG.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kodėl tu nenori PRESTIGIO planšetės? Man atrodo PRESTIGIO firma, geriausiai išmano šioje srityje, kaip sukurti geras planšetes ir pnš, telefonai nieko gero.. O planšetės, tai pagal mane vienos iš geriausių, pats turėjau, ir turiu, žiauriai geros. Taip pat pažiūrėk SAMSUNG.

Žmogus aiškiai parašė,jog androidų net nesiūlyti,o samsungai vien androidiniai.

Redaguota , nario #luknis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Sveikas, patarčiau tau pasiimti LG G Pad 8.0 LTE

 

Apžvalga

 

 

Kad ir Androidas, vistiek turėtų patikti, bent man užkabino jis, kad ir neesu Android'ų megėjas

 

 

Vertintu tikrai tavo pagalba, bet aš tikrai nenoriu žaisti su androidu.Kokia esmė pirkti planšetę su androidu, kai turi telefoną su androidu.Nenoriu aš su, juo terliotis,  todėl manau, kad tikrai subtiliau,bei geriau yra windowsai 8.Sutik, nesutik su manim, bet man taip atrodo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Siaip geresnes plansetes uz iPad'a neegzistuoja. Nu bet geriau nesiulysiu, nes neismaneliai uzpuls, kad moki tik uz varda. :D 

Jei jau zmogus yra tikras Apple hater'is, tada jau siulyciau imt Android'ine plansete (kad ir telefas ant Android jau yra) nes bent jau patogiai galesi kazka paleist, kazkur panarsyt ar pasizaist..

Windows naudot kaip touch yra visiska nesamone. Ziauriai nepatogu, mazai ten ka paleisi. Zdz nekazka..

Teko naudotis Microsoft Surface plansete.. galvojau i siena mesiu is pykcio, ant tiek nepatogu.. prijungus pele dar visai puse velnio, be peles tiesiog pragaras.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kaip ir Vadila minėjo, geresnės planšetės už ipadą nėra, žinau kad nori vien tik windows operacinės sistemos, tačiau patikėk manim, paėmęs ipadą nesigalėsi, pats turiu Ipad mini. jau apie 8 mėnesiai, nei karto nepastrigo, jokio lago ar palūžimo visiškai nebuvo, pas mane ipade dabar yra apie 20 žaidimų, 5 filmai ir visiškai nelagina :) o kaina be interneto jo apie 250eur.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3230 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...