Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

[CS: GO] Operation Bloodhound


Daren_Shan

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3233 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Ar esate nusipirkę Operation Bloodhound ?  

59 balsai

  1. 1. Ar esate nusipirkę Operation Bloodhound ?



Recommended Posts

Jo labai atsipirko, gavau netgi 1 euro dropą Falchion Case, ir visi dropai iš ginklų už levelius buvo 0,04 - 0,11 euro centų skinai.. Tiesiog labai apsimokėjo :)

Reikėjo pirkti kai išleido Operation, dėžės buvo po 4-5 Eurus.

O ginklų dropai yra laimės dalykas. Aš gavau 4, du buvo centiniai, kiti du buvo 8 ir 6 eurus.

Kiek aš matau tai visiems dropai eina nuo 2 iki 10 eurų.

Teigti. kad visi dropai centiniai yra kvaila.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai ir pirkau antrą dieną po Operation išleidimo Pass, bet visgi, neišėjo gauti Case kai buvo 4 - 5 eurai. Nu jei man visi dropai buvo centiniai, kodėl tai kvaila yra teigti?

Tai ką, nori pasakyti kad per 4 drop savaites nesusirinkai daugiau už 5.49€ ?? :D Išeini į pliusą ir rami galva.

Reddit buvo parašyta, kad didesni dropai už rank up būna casual matchuose, nei Competitive.

Du centinius gavau Competitive, ir vat du po 8 ir 6 eurus gavau vygdymas misijas ir rank up casual :D Nežinau, čia tiesa ar sutapimas :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai ir pirkau antrą dieną po Operation išleidimo Pass, bet visgi, neišėjo gauti Case kai buvo 4 - 5 eurai. Nu jei man visi dropai buvo centiniai, kodėl tai kvaila yra teigti?

 

Reikia niekur negauti skinu pries isleidziant, pavyzdziui : Tu pirmadieni gauni 2 Skins 2Case (MAX),o pass isleidzia antradieni, tai tu jau ta savaite negausi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man taip pat.. :D Ir gaila ranka gadintis, nes mapai ne kokie :D

Kažkaip dėl rank niekada nesukau galvos. Esu Global Elite ir labai seniai buvau nukritęs.

O apie žemėlapius, tai taip- ten mačiau misijų kad reiks net 32 roundus Comp. laimėti kažkurioje misijoje :D

Poryt bus drop savaitė- jeigu nk gero negausiu, tai gal net nesistengsiu del to Gold :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3233 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...