Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

[CS: GO] Operation Bloodhound


Daren_Shan

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3233 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Ar esate nusipirkę Operation Bloodhound ?  

59 balsai

  1. 1. Ar esate nusipirkę Operation Bloodhound ?



Recommended Posts

tai sakai aš vienintėlis toks ? išskirtinis sako b*et

Aš 3 dėžes gavau jau nuo Operation aktyvavimo :D Per savaitę tikrai įmanoma 2 gauti. Operation drop limitas ir yra 2 dėžes per savaitę, nes už misijas, be XP daugiau nieko neduoda.

Bet šiuo metu iš tų dėžių jokios naudos, nes dėžės kaina krito iki 1,92€ ir dar kris žemiau kol visiems sudropins. Aš tai palauksiu, kol pakils bent iki 3€ ir tada parduosiu.

Mane labiau domina Private Rank drop'ai, va ten tai paslaptis :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš 3 dėžes gavau jau nuo Operation aktyvavimo :D Per savaitę tikrai įmanoma 2 gauti. Operation drop limitas ir yra 2 dėžes per savaitę, nes už misijas, be XP daugiau nieko neduoda.

Bet šiuo metu iš tų dėžių jokios naudos, nes dėžės kaina krito iki 1,92€ ir dar kris žemiau kol visiems sudropins. Aš tai palauksiu, kol pakils bent iki 3€ ir tada parduosiu.

Mane labiau domina Private Rank drop'ai, va ten tai paslaptis :D

Nu as tik viena tegavau nors turiu nusipirkes iskart kai atsirado
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Įvygdžiau 8 misijas ir daugiau nevygdysiu :D tokios nesąmoningos.. Neverta dėl tų XP stengtis.. Vat Vanguard kai įvygdai tai duodavo ginklus, o čia beprasmiai XP :D

Operation pliusas kad yra Coin ir Comp. Statistika bei Drop dėžės :D Mano nuomone, tai prasčiausias Operation.

Man labiausiai patiko Phoenix.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

naaah, ačiū Dievui, kad nenusipirkau, nuojautos klausiau, kad nieko gero iš to nebus :D lauksiu kitos operation, gal bus geresnė negu šita ^^

 

P.S hate those XP

Šią savaitę gavau Rare dropą vertą 7 Eurų. Tai man Operation tikrai atsipirko dvigubai ir labai greitai dėl bonusų kyla XP ir Rankas. Misijos šiek tiek reikalauja laiko, bet kolkas šis Operation man davė daugiau naudos, nei Vanguard.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

i

Iš drop gavau: 1 drop-0.4eur skin ir 1 falchion case įsikeičiau į raktą,dabar antrą sav: drop-0,4eur,2 falchion case. Gaila netyčia išjungiau steam guard ir negaliu trade. Nes tikrai kaina kris falchion case.

Iki rytojaus tikrai nekris. O vat nuo rytojaus kokio vakaro gali būti ir 0.50€ :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nebus. Kai prasides dropai, tai deze daugiau kaip 1€ iki kitu drop tikrai nekainuos. Dabar jau krito nuo 4€ iki 1.75€.

Nes kaip žinau pradėjo kris ir tiems,kurie neturi to operation. Kaip ir kiti cases. Pasidarė regular case.

Redaguota , nario Sprit3LT
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Nes kaip žinau pradėjo kris ir tiems,kurie neturi to operation. Kaip ir kiti cases. Pasidarė regular case.

Tikrai ne :D Falchion Case gauna tik tie, kas turi Operation. Daugiau kaip 1.80€ Falchion Case tikrai jau nekainuos. Nuo rytojaus vakaro kai reset drop bus, dėžės kaina gali kristi net iki 0.4-0.5€.

Ši Falchion Case labai abejoju kad bus regular case.

Redaguota , nario Ðeivis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tikrai ne :D Falchion Case gauna tik tie, kas turi Operation. Daugiau kaip 1.80€ Falchion Case tikrai jau nekainuos. Nuo rytojaus vakaro kai reset drop bus, dėžės kaina gali kristi net iki 0.4-0.5€.

Ši Falchion Case labai abejoju kad bus regular case.

Noriu paklausti kaip tu sakei per 1 sav gali gaut 2 falchion case drop. Tai nuo kada prasideda ta savaitė? Nuo tada kada buvo išleistas operation ar sakykim kada nusipirkai?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Noriu paklausti kaip tu sakei per 1 sav gali gaut 2 falchion case drop. Tai nuo kada prasideda ta savaitė? Nuo tada kada buvo išleistas operation ar sakykim kada nusipirkai?

Aš jau gavau 4 dėžes. Bet teko panolifinti :D Maždaug po 20 Competitive per savaitę sumetu.

Drop'ai reset'inasi kas savaitę nuo Operation aktyvavimo.

Jeigu dabar tu gauni drop iš private rank, tai kitą drop gausi po 7 parų. Tas pats yra ir su dėžėm.

O vat su Chrome dėžėm yra kita sistema.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš tai lošiant paprastai casual tas misijas vygdant arba deathmatch.

Dėžės yra drop metamos visose serveriuose ir visose žaidimo moduose.

Dėl private rank ginklo drop nežinau- norint gauti ar būtina žaisti officialiam Valve serveryje ar galima kokioj masofkėj- tarkim bahuru serveryje :D

Už misijas drop nieko negauni, tik XP taškus ir galimybė pasidaryti Silver arba Gold medalį.

Jeigu gerai supratau postą :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dėžės yra drop metamos visose serveriuose ir visose žaidimo moduose.

Dėl private rank ginklo drop nežinau- norint gauti ar būtina žaisti officialiam Valve serveryje ar galima kokioj masofkėj- tarkim bahuru serveryje :D

Už misijas drop nieko negauni, tik XP taškus ir galimybė pasidaryti Silver arba Gold medalį.

Jeigu gerai supratau postą :D

Na kitaip aš norėjau pasakyt. Tu sakei,kad vargai kol gavai dėžes comperative,o aš lengvai deathmatchuose ar casual vygdant misijas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Na kitaip aš norėjau pasakyt. Tu sakei,kad vargai kol gavai dėžes comperative,o aš lengvai deathmatchuose ar casual

vygdant misijas.

Tikrai nevargau :D Tik nolifinau, nes patinka pasiimti draugus ir eiti kartu pažaisti Competitive :D

Kituose žaidimo moduose žaisčiau nebent jeigu turėčiau Cooldown arba dėl misijų.

Žaisti CS:GO Competitive su draugais yra awesome efektas. Man tie drop'ai nėra svarbūs. Svarbu, kad išėjau į pliusą nuo Operation Pass kainos :D

Redaguota , nario Ðeivis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3233 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...