Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ieškau projekto, teikiu paslauga


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3198 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Vitaliko visos idėjos iš LV projekto ;/.

Nebejuokauk, pats dirbau pas šitą žmogų armijoje, projekte. Direktorius puikus. Paprastai rango nepasikelsi. Būna visokie mokymai, misijos (ne tai, kad kelti rida ar žudyti). Bet užimti kokia nors tai teritorija. Veiklos direktorius sugalvoja tikrai daug. Jeigu jis žais kokiame projekte aš irgi ateisiu :) Tokį direktorių reikia visur sekti.

P.S. Kad LV projekte net nėra Armijos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tikrai šis žmogus labai daug idėju turi armijai jus jas tik darykit,jis jums tokius veiksmus gali padaryti,treniruotes nerealios yra jo,tikrai vertas jis gero projekto kur galės išmokyti visko ką moka apie armija,greičiau imkit jį į armijos direktorių pokol dar jis yra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nebejuokauk, pats dirbau pas šitą žmogų armijoje, projekte. Direktorius puikus. Paprastai rango nepasikelsi. Būna visokie mokymai, misijos (ne tai, kad kelti rida ar žudyti). Bet užimti kokia nors tai teritorija. Veiklos direktorius sugalvoja tikrai daug. Jeigu jis žais kokiame projekte aš irgi ateisiu :) Tokį direktorių reikia visur sekti.

P.S. Kad LV projekte net nėra Armijos.

dabar nėra ankščiau būdavo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

OOO tikrai geras dirikas . Esu dirbes pas jis . Labai viskas idomu , ir kiekviena karta prisijungdamas i servery vis galvojau apie tai kas gi naujo šen bus . Labai puikus drk mokantys vadovauti , rango tikrai taip lengvai nepakelsi . Treneruotes pas ji man buvo pačios idomiausios , nei vienas drk tokiu trfk nedare už visa mano samp karjera nors lošiu nuo 2010 metu. Yra visokios taktikos ir dar daug daug visokiu idomybiu .Jis niekada ir jo darbuotojai negaudovo rimtu papeikimu , o jai ir gaudomo tai tik nuo gaujiniu kurie buvo apsiverke kad juos lengvai armiječiai ištaškydavo. Todel jai noryt tureti tikrai gera armija pas save serve, paimkit i projekta šita žmogu :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dirbau pas jį, puikus direktorius, labai daug išmano apie kariuomenę. Manau, kad kito žmogaus taip išmanančio kariuomenės darbą Lietuvos SA-MP serveriuose nėra. Puikiai susitvarkydavo su darbuotojais. Nusiskundimų dėl jo darbo nebuvo. Rengdavo įdomias treniruotes, mokymus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Matos, kad žmogus yra atsidavęs savo mėgstamam darbui. Šaunuolis, siek ir toliau tiek. Dar norėjau pasakyti, kad tu sakei čia savo aprašime "bet to labai daug parašytos informacijos dažnas nemėgsta skaityti ;D", tai tikrai nebuvo nuobodu skaityti tokį aprašymą. Kadangi tokį dalyką pirmą kartą matau tokio pobūdžio tinklapyje kaip SuperGames.lt . Sėkmės tau paieškose :) Tikrai norėčiau pabandyti, pas tave dirbti :) Manau būtu įdomu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3198 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...