Peršokti į turinį

The forest CO:OP Kaip reikia žaisti ir tikra vištiena! [video]


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3256 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

https://youtu.be/ASF9wnf1pGY


 


Sveiki visi hoho šiandien įkėliau naują video žaidėme The forest COOP buvo tikrai samgu daug gerų įvikiu bet ir su garsu truputi susibugindavo tai ilgo epizodo nebeįkelsiu ^^bet ką padarysi trumputis irgi geras linksmas video. Norite tokių daugiau užprenumeruokite mano kanala man tai tikrai padės dėkui jums!!! Bei kanale vyksta CS:GO giveaway!!


Yra nauja versija!!


Redaguota , nario Citadoras
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Patiko :) galėtum tokių daugiau panašių kelt :P

Ikelsim daugiau jeigu patiko tiktai nesumislijam kaip ir ką veikti per video kad nebūtu nuoboduuu. Esame jau sukuria dar pora epizodu taigi šiandien diena dar vienas pasirodys o kitas dar kitą dieną kuriame užbaigėme labai nesekmingai... Bei dėl garso kokybės meginu kažką sugalvoti kad kuo mažiau girdėtumėte pašalinių garsų bet dar nesugalvoju kaip :///

 

Patiko :P Kurk dar tokių video ;P

Gerai dėkui ir tau ^^

 

Nepamirškite Sub ir comment užmesti jeigu tikrai pratiko ir norite daugiau ^^ 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ai patarimas pažaisk kokius naujus žaidimus ir žiūrėk kad pc išvežtu ir kaip filmuotum palaikyti 50-60FPS :) tai būtų GTA V , call of duty advanced warfare, FAR CRY 4  :)

aš nežinau aš tokius kaip COD:AW ir FC4 beapsimoka filmuoti nes pagrinde juos jau senai daug kas perėja ir šjp tuos žaidimus drasiai veža tiktai va GTA V filmuojama story mode neužilgo kažkuria diena ikelsiu ir story mode ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3256 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...