Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

cs 1.6 Neina cj jumpu padaryt (HNS)


xaxax

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3208 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki taigi neseniai pradejau mokintis cj (count jump) bet vistiek kai nusoku padarau tik apie 215 arba 220 retkraciais 230. Kazko man neina nesprantu nusistates kad pasukes ten peles vidury ten man duckintu tai pries pradedamas sokti paduckinu ir tada soku bet kazko man neisnesa stengiuos daryti straf'us placius ir nedaug (apie 5,4) bet nu vistiek neina niekaip nesuprantu ko man neisnesa gal kas galetu per koki skype arba tesiog cia ir db nzn arba kokiam serveryje.

Tai tikiuosi kazkas atsiras kas galetu pamokinti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Siūlau tau pasižiūrėti atidžiau į kitu patyrūsiu pamokas, nes man taspats buvo bet po geru 2~ savaičiu imu 265~268 ^^

 

Štai mano siūlymos pamokos tau :
https://www.youtube.com/watch?v=nsERHwBdUnw
https://www.youtube.com/watch?v=awsEyBRk4uE




Ir čia toks pastebėjimas niekas tavęs asmeniškai nemokys , ... Labai ilgas procesas kaip stovi ir tūri žiūrėti i tavo progresavima ar pnš :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3208 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...