xaxax

cs 1.6 Neina cj jumpu padaryt (HNS)

Recommended Posts

Sveiki taigi neseniai pradejau mokintis cj (count jump) bet vistiek kai nusoku padarau tik apie 215 arba 220 retkraciais 230. Kazko man neina nesprantu nusistates kad pasukes ten peles vidury ten man duckintu tai pries pradedamas sokti paduckinu ir tada soku bet kazko man neisnesa stengiuos daryti straf'us placius ir nedaug (apie 5,4) bet nu vistiek neina niekaip nesuprantu ko man neisnesa gal kas galetu per koki skype arba tesiog cia ir db nzn arba kokiam serveryje.

Tai tikiuosi kazkas atsiras kas galetu pamokinti.

Dalintis ┼í─» prane┼íim─ů

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kit─ů puslap─»

Si┼źlau tau pasi┼żi┼źr─Śti atid┼żiau ─» kitu patyr┼źsiu pamokas, nes man taspats buvo bet po geru 2~ savai─Źiu imu 265~268 ^^

┼átai mano si┼źlymos pamokos tau :
https://www.youtube.com/watch?v=nsERHwBdUnw
https://www.youtube.com/watch?v=awsEyBRk4uE

Ir ─Źia toks pasteb─Śjimas niekas tav─Ös asmeni┼íkai nemokys , ... Labai ilgas procesas kaip stovi ir t┼źri ┼żi┼źr─Śti i tavo progresavima ar pn┼í :)

Matau nori CJ i┼ímokti per vien─ů dien─ů, taip nebuna.. Dar ┼żiurint kokie tavo strafes sync% bei greitis kaip soki LJ.. ┬áPo bi┼íki i┼ímoksi galbut, bet geriau scj mokinkis papra┼í─Źiau ir neu┼żima tiek daug laiko (nebent moki SGS ka┼żkiek, jai nemoki tai geriau cj. :D )

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakym─ů galite i┼í karto, o u┼żsiregistruoti v─Śliau. Jeigu jau turite paskyr─ů m┼źs┼│ forume, Prisijunkite.

Sve─Źias
Atsakyti šioje temoje...

×   ─«klijuotas tekstas turi teksto formatavim─ů.   Pa┼íalinti teksto formatavim─ů

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automati┼íkai ─»terpta.   ─«terpti nuorod─ů paprastai

×   J┼źs┼│ ankstesnis prane┼íimas buvo atkurtas.   I┼ívalyti redaktori┼│

×   J┼źs negalite ─»kelti nuotraukas tiesiogiai.─«kelkite arba ─»d─Śkite nuotraukas i┼í URL.

• ┼áiame puslapyje nar┼ío:   0 nariai

N─Śra registruot┼│ nari┼│ per┼żi┼źrin─Źi┼│ ┼í─» forum─ů.