Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

[Atsargiai] Lukas_Fiesta


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3266 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Kadangi tinkamesnės vietos neradau, o ir pats Fiesta čia dažnai vis ieško projekto. Taigi siūlau nepasitikėti juo . Kodėl ?

Buvo priimtas į projektą tvarkyti WEB, stebuklingai pats pasiskelbė Savininku.

Nupirkau dizainą forumui, dabar eina per visus projektus ir siūlo unikalų dizainą, kurį aš pirkau savo projektui, ir jį naudoju, o jis jį pasiėmė iš mano projekto. 

Forumui lūžus nesugebėjo nieko padaryti, pats viską turėjau padaryti, o jis tik uždėjo dizainą ir sukūrė grupes. 

 

Taigi jeigu kas kuriate rimtą projektą, siūlai neapsigauti ir nepastikėti juo.

P.S. Reikiant galiu įkelti pervedimo nuotrauką kai pirkau dizainą :)

Redaguota , nario LaurynasJ
  • Teigiamai 5
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Hi, hi draugučiai, pavydi, kad platinta dizainą projektui uždedu ? Gaila, numirsi ? Kad Saints-City.lt - (nereklama) jokio lankomumo nesulauke tai aš nekaltas. Pasitikėjai kažkuo perdaug nuėjo į phpadmin ir sukeitė database mysql, ir dabar verki kad uždėjau dizainą prikėliau hookų modifikacijų ir jau nepasitikėti tuo ? Kas pasitiki tie mldc, o tokie šūdukai, kaip tu man tikrai netrugdo. Ačiū už reklamą.

 

Beje : Spaudžiu žalią, kad pranešiai, kitą kartą žinosim.

 

Seniau norėjo į mano projektą xD bet jis nieko nemoka sakau sukurk skiltis , aš nedarau tokių paprastų darbų :D nu žodžių..

Pats nemokėjai ir dabar sakai, kad aš nemoku ? Atėjas į projektą iš karto galima sakyti išėjau, nes projektas šūdo vertas. Any way neįdomus tu.


Išdykęs žydukas. 

O ką hitleriukas naujokiukas čia veikia? ;0


Tokius "fruktus" reikia bausti :)

CERT.LT - (NE REKLAMA)


Jau senai žinomas fruktas.

Prabilo dykaduonis :DD Pats maliesi po projektus, tik kad gerą projektams reklamą moki padaryt, o daugiau taip tai nieko esi vertas.

Redaguota , nario Lukas_Fiesta
  • Teigiamai 6
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Hi, hi draugučiai, pavydi, kad platinta dizainą projektui uždedu ? Gaila, numirsi ? Kad Saints-City.lt - (nereklama) jokio lankomumo nesulauke tai aš nekaltas. Pasitikėjai kažkuo perdaug nuėjo į phpadmin ir sukeitė database mysql, ir dabar verki kad uždėjau dizainą prikėliau hookų modifikacijų ir jau nepasitikėti tuo ? Kas pasitiki tie mldc, o tokie šūdukai, kaip tu man tikrai netrugdo. Ačiū už reklamą.

 

Beje : Spaudžiu žalią, kad pranešiai, kitą kartą žinosim.

 

Pats nemokėjai ir dabar sakai, kad aš nemoku ? Atėjas į projektą iš karto galima sakyti išėjau, nes projektas šūdo vertas. Any way neįdomus tu.

O ką hitleriukas naujokiukas čia veikia? ;0

CERT.LT - (NE REKLAMA)

Prabilo dykaduonis :DD Pats maliesi po projektus, tik kad gerą projektams reklamą moki padaryt, o daugiau taip tai nieko esi vertas.

Platintas, neplatintas aš jį pirkau, jis yra mano, o tu dėlioji visur jį. Jokio lankomumo ? Na lankomumo yra visai pakankamai, tu čia karščiuojiesi, kad buvai išmestas, dėl to, kad nesugebi atlikti savo darbo, bei per daug savivaliauji. Tu vienas turėjai prisijungimus, o dabar aš pasitikėjau kažkuo ? Eik jau nesimazinęs pripažink, kad nemoki atlikti savo darbo ..

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Platintas, neplatintas aš jį pirkau, jis yra mano, o tu dėlioji visur jį. Jokio lankomumo ? Na lankomumo yra visai pakankamai, tu čia karščiuojiesi, kad buvai išmestas, dėl to, kad nesugebi atlikti savo darbo, bei per daug savivaliauji. Tu vienas turėjai prisijungimus, o dabar aš pasitikėjau kažkuo ? Eik jau nesimazinęs pripažink, kad nemoki atlikti savo darbo ..

Na ištisų kam ko reikia padaru viską. Pas tave buvo viskas paruošta, juk rašinėjai visokias žinotes o b*e* kaip gražu, gali tą ir tą ? Tipo dar pasakyk tai nebuvo ? :DD Viską padariau ko reikėjo. Na, o kaip forumas suėjo, jūs perrašėte, gerai uždėjau dizainą, vėl visas modifikacijas, hookus sukėliau sutvarkiau sulietuvinau, rangus ir t.t visokiausias smulkmenas. Tai pat buvai patenkintas, o dabar galvok ką nori.

Labas Lukas_Fiesta aš nesigailiu kad pakviečiau prisijungti prie projekto nes tikrai esi patikimas sulaukia savo pinigų sumos už darbą tikrai per dieną stengiasi mačiau tas man labai patiko tad Laurynai nemanau ar čia tiesą sakai ar iš pavydo bet čia mano nuomonė sėkmes tau :)

Dėkoju, vis dėl to malonių žmonių yra, kurie pasitiki, o ne šūdą malą kaip mūsų mielas Laurynėlis ! Kur už vebinimą suteikia tik Administratorių :DD

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Hi, hi draugučiai, pavydi, kad platinta dizainą projektui uždedu ? Gaila, numirsi ? Kad Saints-City.lt - (nereklama) jokio lankomumo nesulauke tai aš nekaltas. Pasitikėjai kažkuo perdaug nuėjo į phpadmin ir sukeitė database mysql, ir dabar verki kad uždėjau dizainą prikėliau hookų modifikacijų ir jau nepasitikėti tuo ? Kas pasitiki tie mldc, o tokie šūdukai, kaip tu man tikrai netrugdo. Ačiū už reklamą.

 

Beje : Spaudžiu žalią, kad pranešiai, kitą kartą žinosim.

 

Pats nemokėjai ir dabar sakai, kad aš nemoku ? Atėjas į projektą iš karto galima sakyti išėjau, nes projektas šūdo vertas. Any way neįdomus tu.

O ką hitleriukas naujokiukas čia veikia? ;0

CERT.LT - (NE REKLAMA)

Prabilo dykaduonis :DD Pats maliesi po projektus, tik kad gerą projektams reklamą moki padaryt, o daugiau taip tai nieko esi vertas.

Skaitau, jaunas žydukas + internetas = katastrofa. Neveltui dėgė tavo tauta per zweiten weltkrieg

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Labas Lukas_Fiesta aš nesigailiu kad pakviečiau prisijungti prie projekto nes tikrai esi patikimas sulaukia savo pinigų sumos už darbą tikrai per dieną stengiasi mačiau tas man labai patiko tad Laurynai nemanau ar čia tiesą sakai ar iš pavydo bet čia mano nuomonė sėkmes tau :)

Na ir tavo webe taip pat mano pirktas dizainas  :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3266 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...