LaurynasJ

[Atsargiai] Lukas_Fiesta

Recommended Posts

Kadangi tinkamesn─Śs vietos neradau, o ir pats Fiesta ─Źia da┼żnai vis ie┼íko projekto. Taigi si┼źlau nepasitik─Śti juo . Kod─Śl ?

Buvo priimtas ─» projekt─ů tvarkyti WEB, stebuklingai pats pasiskelb─Ś Savininku.

Nupirkau dizain─ů forumui, dabar eina per visus projektus ir si┼źlo unikal┼│ dizain─ů, kur─» a┼í pirkau savo projektui, ir j─» naudoju, o jis j─» pasi─Śm─Ś i┼í mano projekto.┬á

Forumui l┼ź┼żus nesugeb─Śjo nieko padaryti, pats visk─ů tur─Śjau padaryti, o jis tik u┼żd─Śjo dizain─ů ir suk┼źr─Ś grupes.┬á

Taigi jeigu kas kuriate rimt─ů projekt─ů, si┼źlai neapsigauti ir nepastik─Śti juo.

P.S. Reikiant galiu ─»kelti pervedimo nuotrauk─ů kai pirkau dizain─ů :)

Redaguota , nario LaurynasJ
  • Teigiamai 5

Dalintis ┼í─» prane┼íim─ů

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kit─ů puslap─»

Hi, hi draugu─Źiai, pavydi, kad platinta dizain─ů projektui u┼żdedu ? Gaila, numirsi ? Kad Saints-City.lt - (nereklama) jokio lankomumo nesulauke tai a┼í nekaltas. Pasitik─Śjai ka┼żkuo perdaug nu─Śjo ─» phpadmin ir sukeit─Ś database mysql, ir dabar verki kad u┼żd─Śjau dizain─ů prik─Śliau hook┼│ modifikacij┼│ ir jau nepasitik─Śti tuo ? Kas pasitiki tie mldc, o tokie ┼í┼źdukai, kaip tu man tikrai netrugdo. A─Źi┼ź u┼ż reklam─ů.

Beje : Spaud┼żiu ┼żali─ů, kad prane┼íiai, kit─ů kart─ů ┼żinosim.

Seniau nor─Śjo ─» mano projekt─ů xD bet jis nieko nemoka sakau sukurk skiltis , a┼í nedarau toki┼│ paprast┼│ darb┼│ :D nu ┼żod┼żi┼│..

Pats nemok─Śjai ir dabar sakai, kad a┼í nemoku ? At─Śjas ─» projekt─ů i┼í karto galima sakyti i┼í─Śjau, nes projektas ┼í┼źdo vertas. Any way ne─»domus tu.

I┼ídyk─Ös ┼żydukas.┬á

O k─ů hitleriukas naujokiukas ─Źia veikia? ;0

Tokius "fruktus" reikia bausti :)

CERT.LT - (NE REKLAMA)

Jau senai ┼żinomas fruktas.

Prabilo dykaduonis :DD Pats maliesi po projektus, tik kad ger─ů projektams reklam─ů moki padaryt, o daugiau taip tai nieko esi vertas.

Redaguota , nario Lukas_Fiesta
  • Teigiamai 6

KAM REIKIA SAINTS-CITY.LT ABIEJ┼▓ DIZAIN┼▓ SKYPE : LUKAS.BESTUKAS

PARŪPINSIU NEGAILA GI MAN :DDD

Hi, hi draugu─Źiai, pavydi, kad platinta dizain─ů projektui u┼żdedu ? Gaila, numirsi ? Kad Saints-City.lt - (nereklama) jokio lankomumo nesulauke tai a┼í nekaltas. Pasitik─Śjai ka┼żkuo perdaug nu─Śjo ─» phpadmin ir sukeit─Ś database mysql, ir dabar verki kad u┼żd─Śjau dizain─ů prik─Śliau hook┼│ modifikacij┼│ ir jau nepasitik─Śti tuo ? Kas pasitiki tie mldc, o tokie ┼í┼źdukai, kaip tu man tikrai netrugdo. A─Źi┼ź u┼ż reklam─ů.

Pats nemok─Śjai ir dabar sakai, kad a┼í nemoku ? At─Śjas ─» projekt─ů i┼í karto galima sakyti i┼í─Śjau, nes projektas ┼í┼źdo vertas. Any way ne─»domus tu.

CERT.LT - (NE REKLAMA)

Prabilo dykaduonis :DD Pats maliesi po projektus, tik kad ger─ů projektams reklam─ů moki padaryt, o daugiau taip tai nieko esi vertas.

Platintas, neplatintas a┼í j─» pirkau, jis yra mano, o tu d─Ślioji visur j─». Jokio lankomumo ? Na lankomumo yra visai pakankamai, tu ─Źia kar┼í─Źiuojiesi, kad buvai i┼ímestas, d─Śl to, kad nesugebi atlikti savo darbo, bei per daug savivaliauji. Tu vienas tur─Śjai prisijungimus, o dabar a┼í pasitik─Śjau ka┼żkuo ? Eik jau nesimazin─Ös pripa┼żink, kad nemoki atlikti savo darbo ..

• Teigiamai 1

Nu va pats parodai, kad esi nepatikimas ir taip tariant pyzdukas, tai va chebra atsargiai, nes priimsit pavogs visk─ů ir prad─Śs platinti :)

• Teigiamai 1

Labas Lukas_Fiesta a┼í nesigailiu kad pakvie─Źiau prisijungti prie projekto nes tikrai esi patikimas sulaukia savo pinig┼│ sumos u┼ż darb─ů tikrai per dien─ů stengiasi ma─Źiau tas man labai patiko tad Laurynai nemanau ar ─Źia ties─ů sakai ar i┼í pavydo bet ─Źia mano nuomon─Ś s─Śkmes tau :)

• Teigiamai 2

Platintas, neplatintas a┼í j─» pirkau, jis yra mano, o tu d─Ślioji visur j─». Jokio lankomumo ? Na lankomumo yra visai pakankamai, tu ─Źia kar┼í─Źiuojiesi, kad buvai i┼ímestas, d─Śl to, kad nesugebi atlikti savo darbo, bei per daug savivaliauji. Tu vienas tur─Śjai prisijungimus, o dabar a┼í pasitik─Śjau ka┼żkuo ? Eik jau nesimazin─Ös pripa┼żink, kad nemoki atlikti savo darbo ..

Na i┼ítis┼│ kam ko reikia padaru visk─ů. Pas tave buvo viskas paruo┼íta, juk ra┼íin─Śjai visokias ┼żinotes o b*e* kaip gra┼żu, gali t─ů ir t─ů ? Tipo dar pasakyk tai nebuvo ? :DD Visk─ů padariau ko reik─Śjo. Na, o kaip forumas su─Śjo, j┼źs perra┼í─Śte, gerai u┼żd─Śjau dizain─ů, v─Śl visas modifikacijas, hookus suk─Śliau sutvarkiau sulietuvinau, rangus ir t.t visokiausias smulkmenas. Tai pat buvai patenkintas, o dabar galvok k─ů nori.

Labas Lukas_Fiesta a┼í nesigailiu kad pakvie─Źiau prisijungti prie projekto nes tikrai esi patikimas sulaukia savo pinig┼│ sumos u┼ż darb─ů tikrai per dien─ů stengiasi ma─Źiau tas man labai patiko tad Laurynai nemanau ar ─Źia ties─ů sakai ar i┼í pavydo bet ─Źia mano nuomon─Ś s─Śkmes tau :)

D─Śkoju, vis d─Śl to maloni┼│ ┼żmoni┼│ yra, kurie pasitiki, o ne ┼í┼źd─ů mal─ů kaip m┼źs┼│ mielas Lauryn─Ślis ! Kur u┼ż vebinim─ů suteikia tik Administratori┼│ :DD

CERT.LT - (NE REKLAMA)

Skaitau, jaunas ┼żydukas + internetas = katastrofa. Neveltui d─Śg─Ś tavo tauta per zweiten weltkrieg

• Teigiamai 1

Skaitau, jaunas ┼żydukas + internetas = katastrofa. Neveltui d─Śg─Ś tavo tauta per zweiten weltkrieg

Seni nepyk ne┼żydas. :( O jei taip domiesi apie juos, tai kokia tavoji gentis ?

Na ir tavo webe taip pat mano pirktas dizainas  :D

Sve─Źias
┼ái tema yra u┼żrakinta.

• ┼áiame puslapyje nar┼ío:   0 nariai

N─Śra registruot┼│ nari┼│ per┼żi┼źrin─Źi┼│ ┼í─» forum─ů.