Å elmiux

Ausintuvas

Recommended Posts

Sveiki galetumet pasiulyti CPU ausintuva , mano socket 1156 , cpu smarkiai neoverclockinsiu , bet butu gerai kad butu zemos temperaturos , full load kad butu apie 40-50 max , skiriu iki 350lt , oc yra nuo 3ghz iki 3,4ghz

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Na zinai jai su stock full load 80c , tokia darbine temperatura nera gera, del to ir keiciu, o dulkiu nera nes viska pravales.

JACK# , atsiprasau uz minus rep , netycia per telefona pasispaude , atsilyginsiu plius rep uz tai :)

Redaguota , nario domantasxxl

Dalintis šį pranešimą

Nereikia tokių sumų, už tiek vandeniu aušinamą nusipirktum :D

Štai tikrai geras - http://www.1a.lt/kompiuteriu_komponentai/ausintuvai/cooler_master_hyper_212_evo_universal_cooler_rr212e16pkr1

Dalintis šį pranešimą

Apie tavo siulyta galvojau , bet nepirkau , nes kazkaip norisi kad temperaturos butu zemos ;) Na zinau , kad jis turetu pakankamai gerai susidoroti , bet man norisi kazko galingesnio :D Apie vandens ausinima galvojau , bet nesinoretu man keisti savo dideliu korpusu ausintuvu xd Beja butu gerai kad tylus butu ;)

Dalintis šį pranešimą

Apie tavo siulyta galvojau , bet nepirkau , nes kazkaip norisi kad temperaturos butu zemos ;) Na zinau , kad jis turetu pakankamai gerai susidoroti , bet man norisi kazko galingesnio :D Apie vandens ausinima galvojau , bet nesinoretu man keisti savo dideliu korpusu ausintuvu xd Beja butu gerai kad tylus butu ;)

Geresnio už šitą nelabai gausi, nebent aušinsi vandeniu

Dalintis šį pranešimą

O temperaturos normalios bus ? Jausis skirtumas tarp stock ir jo ? Nes kazkaip galvoju geriau viena kart ikist daugiau pinigu nei keleta kartu ir dar daugiau isleist.

Redaguota , nario domantasxxl

Dalintis šį pranešimą

O temperaturos normalios bus ? Jausis skirtumas tarp stock ir jo ? Nes kazkaip galvoju geriau viena kart ikist daugiau pinigu nei keleta kartu ir dar daugiau isleist.

žinoma jausis ir temperatūra bus normali.

Dalintis šį pranešimą

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti Å¡ioje temoje...

×   Ä®klijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   PaÅ¡alinti teksto formatavimą

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiÅ¡kai įterpta.   Ä®terpti nuorodą paprastai

×   JÅ«sų ankstesnis praneÅ¡imas buvo atkurtas.   IÅ¡valyti redaktorių

×   JÅ«s negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Ä®kelkite arba įdėkite nuotraukas iÅ¡ URL.

• Å iame puslapyje narÅ¡o:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.