Effo

[Apklausa] 80-90% Sulietuvintas runescape privatus serveris

Lietuvi┼íkas RSPS  

27 balsai

1. 1. K─ů manote apie beveik pilnai sulietuvint─ů runascape private server─»?

• ┼áito ir laukiau, tikrai nor─Ś─Źiau tokiame pa┼żaisti ir manau ┼żaist┼│ tikrai nema┼żai lietuvi┼│. <3
      23
    • ┼Żais─Źiau jei b┼źt┼│ sulietuvintas bet ne tiek, ta prasme, kad kaip pavyzdys Walk here ir kiti options, i┼ílikt┼│ angli┼íki... ;)
      1
    • Ne─»domu ┼żaisti lietuvi┼íkame serveryje, ne┼żais─Źiau. -.-
      0
    • Mano nuomon─Ś visi┼íkai kitokia, para┼íysiu ─» komentarus. :)
      3

Recommended Posts

Sveiki visi, pagalvojau, kad galb┼źt ─»domu b┼źt┼│ padaryti pilnai lietuvi┼ík─ů server─», jau daug toki┼│ buvo daryta, bet visi┼íkai sulietuvinto tikrai nebuvo, man reikalinga j┼źs┼│ nuomon─Ś, k─ů j┼źs galvojate apie tai. A┼í asmeni┼íkai manau, kad tai b┼źt┼│ gan ─»domu Lietuviams konkuruoti ir priprasti prie viso sulietuvinimo. :) Taigi pra┼íau prabalsuokit, man labai reikalinga j┼źs┼│ nuomon─Ś, nes jei ─»d─Śsiu nema┼żai darbo ir v─Śliau niekas ne┼żais, tai nieko gero nesigaus. :/ Sulietuvinti b┼źt┼│ ir monstrai ir galb┼źt net daiktai.

Ta─Źiau yra keli + ir keli -

+ b┼źt┼│ tokie:

• Unikalus serveris pirmas toks Lietuvoje.
  • ─«domesnis ┼żaidimas.
  • Linksmesnis ┼żaidimas.

- b┼źt┼│ tokie:

• 100% Lietuvi┼íkai neb┼źt┼│, pasitaikyt┼│ kad vietomis i┼íl─»st┼│ ir lietuvi┼ík┼│ ┼żod┼żi┼│, ta─Źiau tai n─Śra labai didel─Ś problema, jei ┼żaid─Śjai rad─Ö u┼żsenieti┼íkus ┼żod┼żius prane┼ít┼│ administracijai.
  • ┼Żmon─Śms reik─Śt┼│ ┼íiek tiek laiko priprasti prie valdymo ir viso kito.
  • ┼Żaidime b┼źt┼│ nema┼żai ┼ív─Śpl┼│ ┼żod┼żi┼│, toki┼│ kaip Prisijunge zaidejai ir t.t, ta prasme nosin─Śs neb┼źt┼│ naudojamos ir ┼żod┼żiai b┼źt┼│ ┼ív─Śpli.

A─Źi┼ź kiekvienam balsavusiam. :)

Dalintis ┼í─» prane┼íim─ů

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kit─ů puslap─»

┼áeip tiesa pasakius, b┼źtu tikrai ─»domu pa┼żaisti, bet a┼í asmeni┼íkai ┼żai┼í─Źiau tik 317. Man 718 ne prie ┼íirdies, tiesiog ┼í┼ź***. 3174LIFe !

Asmeni┼íkai tikrai tavo rsps neb┼źt┼│ toks pirmas unikalus Lietuvoje. Geriausias RSPS buvo party-scape bent jau man ir jai Rulexas m─Śgins atgaivint t─ů server─» manau ten rinksis ┼żmon─Śs ir v─Śl, kadangi sukurtum t─ů savo server─», bet galiu pasakyt pamatytum kad niekas nelo┼íia tik dabar ─Źia ra┼ío ir kaip visi kurie k┼źr─Ś serverius po 1-2m─Śnesi┼│ u┼żdarytum, tik dabar taip atsakysi ─» mano komentar─ů, kad tikrai taip nebus... ┼Żaid┼żiau party-scape beveik nuo pat jo atidarymo prad┼żios jau ne vieni metai ir jai Rulexas m─Śgins gaivint tikrai gr─»┼íiu ten. Nu m─Śgink kurt, gal kas i┼íeis. (─îia tik mano nuomon─Ś)

Redaguota , nario James_Makar

Asmeni┼íkai tikrai tavo rsps neb┼źt┼│ toks pirmas unikalus Lietuvoje. Geriausias RSPS buvo party-scape bent jau man ir jai Rulexas m─Śgins atgaivint t─ů server─» manau ten rinksis ┼żmon─Śs ir v─Śl, kadangi sukurtum t─ů savo server─», bet galiu pasakyt pamatytum kad niekas nelo┼íia tik dabar ─Źia ra┼ío ir kaip visi kurie k┼źr─Ś serverius po 1-2m─Śnesi┼│ u┼żdarytum, tik dabar taip atsakysi ─» mano komentar─ů, kad tikrai taip nebus... ┼Żaid┼żiau party-scape beveik nuo pat jo atidarymo prad┼żios jau ne vieni metai ir jai Rulexas m─Śgins gaivint tikrai gr─»┼íiu ten. Nu m─Śgink kurt, gal kas i┼íeis. (─îia tik mano nuomon─Ś)

┼Żmogau, pilnai sutinku su tavo nuomone. :) Ta─Źiau Party-Scape nebuvo pilnai sulietuvintas a┼í planuoju dar labiau sulietuvinti. Ir d─Śl u┼żdarymo, tai jei nuo regularaus starto matysiu, kad ┼żais 2-3 m─Śnesius ne daugiau kaip 5 ┼żaid─Śjai tai tikrai serverio nelaikysiu, ta─Źiau ir nepaliksiu, visk─ů prane┼íiu ir taip toliau, bet ─Źia jau blogiausias atv─Śjis, nemanau, kad nebus visi┼íkai ┼żaid─Śj┼│, visgi platinsiu ir stengsiuosi reklamuoti ┼í─» server─». ;) A─Źi┼ź u┼ż nuomon─Ö. :)

A┼í taip pat tik u┼ż 317, kiti i┼íviso man─Ös nedomina serveriai. :)

Redaguota , nario Ton!c

Malonu, kad daug kas u┼ż, bandysiu padaryti, ka┼żk─ů tikrai ─»domaus, kad b┼źt┼│ ┼żaid┼żian─Źi┼│ ir taip toliau. ;)

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakym─ů galite i┼í karto, o u┼żsiregistruoti v─Śliau. Jeigu jau turite paskyr─ů m┼źs┼│ forume, Prisijunkite.

Sve─Źias
Atsakyti šioje temoje...

×   ─«klijuotas tekstas turi teksto formatavim─ů.   Pa┼íalinti teksto formatavim─ů

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automati┼íkai ─»terpta.   ─«terpti nuorod─ů paprastai

×   J┼źs┼│ ankstesnis prane┼íimas buvo atkurtas.   I┼ívalyti redaktori┼│

×   J┼źs negalite ─»kelti nuotraukas tiesiogiai.─«kelkite arba ─»d─Śkite nuotraukas i┼í URL.

• ┼áiame puslapyje nar┼ío:   0 nariai

N─Śra registruot┼│ nari┼│ per┼żi┼źrin─Źi┼│ ┼í─» forum─ů.