Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

[Apklausa] 80-90% Sulietuvintas runescape privatus serveris


Effo

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3103 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Lietuviškas RSPS  

27 balsai

  1. 1. Ką manote apie beveik pilnai sulietuvintą runascape private serverį?

    • Šito ir laukiau, tikrai norėčiau tokiame pažaisti ir manau žaistų tikrai nemažai lietuvių. <3
      23
    • Žaisčiau jei būtų sulietuvintas bet ne tiek, ta prasme, kad kaip pavyzdys Walk here ir kiti options, išliktų angliški... ;)
      1
    • Neįdomu žaisti lietuviškame serveryje, nežaisčiau. -.-
      0
    • Mano nuomonė visiškai kitokia, parašysiu į komentarus. :)
      3


Recommended Posts

Sveiki visi, pagalvojau, kad galbūt įdomu būtų padaryti pilnai lietuvišką serverį, jau daug tokių buvo daryta, bet visiškai sulietuvinto tikrai nebuvo, man reikalinga jūsų nuomonė, ką jūs galvojate apie tai. Aš asmeniškai manau, kad tai būtų gan įdomu Lietuviams konkuruoti ir priprasti prie viso sulietuvinimo. :) Taigi prašau prabalsuokit, man labai reikalinga jūsų nuomonė, nes jei įdėsiu nemažai darbo ir vėliau niekas nežais, tai nieko gero nesigaus. :/ Sulietuvinti būtų ir monstrai ir galbūt net daiktai.

 

Tačiau yra keli + ir keli -

 

+ būtų tokie:

  • Unikalus serveris pirmas toks Lietuvoje.
  • Įdomesnis žaidimas.
  • Linksmesnis žaidimas.

 

- būtų tokie:

  • 100% Lietuviškai nebūtų, pasitaikytų kad vietomis išlįstų ir lietuviškų žodžių, tačiau tai nėra labai didelė problema, jei žaidėjai radę užsenietiškus žodžius praneštų administracijai.
  • Žmonėms reikėtų šiek tiek laiko priprasti prie valdymo ir viso kito.
  • Žaidime būtų nemažai švėplų žodžių, tokių kaip Prisijunge zaidejai ir t.t, ta prasme nosinės nebūtų naudojamos ir žodžiai būtų švėpli.

Ačiū kiekvienam balsavusiam. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Asmeniškai tikrai tavo rsps nebūtų toks pirmas unikalus Lietuvoje. Geriausias RSPS buvo party-scape bent jau man ir jai Rulexas mėgins atgaivint tą serverį manau ten rinksis žmonės ir vėl, kadangi sukurtum tą savo serverį, bet galiu pasakyt pamatytum kad niekas nelošia tik dabar čia rašo ir kaip visi kurie kūrė serverius po 1-2mėnesių uždarytum, tik dabar taip atsakysi į mano komentarą, kad tikrai taip nebus... Žaidžiau party-scape beveik nuo pat jo atidarymo pradžios jau ne vieni metai ir jai Rulexas mėgins gaivint tikrai grįšiu ten. Nu mėgink kurt, gal kas išeis. (Čia tik mano nuomonė)

Redaguota , nario James_Makar
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Asmeniškai tikrai tavo rsps nebūtų toks pirmas unikalus Lietuvoje. Geriausias RSPS buvo party-scape bent jau man ir jai Rulexas mėgins atgaivint tą serverį manau ten rinksis žmonės ir vėl, kadangi sukurtum tą savo serverį, bet galiu pasakyt pamatytum kad niekas nelošia tik dabar čia rašo ir kaip visi kurie kūrė serverius po 1-2mėnesių uždarytum, tik dabar taip atsakysi į mano komentarą, kad tikrai taip nebus... Žaidžiau party-scape beveik nuo pat jo atidarymo pradžios jau ne vieni metai ir jai Rulexas mėgins gaivint tikrai grįšiu ten. Nu mėgink kurt, gal kas išeis. (Čia tik mano nuomonė)

 

Žmogau, pilnai sutinku su tavo nuomone. :) Tačiau Party-Scape nebuvo pilnai sulietuvintas aš planuoju dar labiau sulietuvinti. Ir dėl uždarymo, tai jei nuo regularaus starto matysiu, kad žais 2-3 mėnesius ne daugiau kaip 5 žaidėjai tai tikrai serverio nelaikysiu, tačiau ir nepaliksiu, viską pranešiu ir taip toliau, bet čia jau blogiausias atvėjis, nemanau, kad nebus visiškai žaidėjų, visgi platinsiu ir stengsiuosi reklamuoti šį serverį. ;) Ačiū už nuomonę. :)

 

Aš taip pat tik už 317, kiti išviso manęs nedomina serveriai. :)

Redaguota , nario Ton!c
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 mėnesių...
  • Parašė po 1 mėnesio...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3103 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...