Vienas projektas gali tur─Śti tik VIEN─ä TEM─ä! U┼ż daugiau nei vienos temos tur─Śjim─ů tokios pa─Źios bus taikoma 1.4. taisykl─Ś.
darrel.

FTB Gamers | FTB Unleashed | Private Server

Recommended Posts

d0f77b6275f3cfd339058d5e1b4701dc202.png

#─« server─» galima patekti u┼żpild┼żius anket─ů

• Serverio pavadinimas : FTB Gamers
  • Serveris platformas :FTB Unleashed modifikacij┼│ paketas
  • Serverio re┼żimas : Hard, PVP ON
  • ─« server─» gali jungtis : Cracked/Premium ┼żaid─Śjai
  • ┼Żaid─Śj┼│ i┼íviso galime priimti : 6
  • Kontaktai : tomas.filipavicius1

#Serverio hostingas

Serverio hosting─ů parinkome nemokam─ů, prie┼żastis yra tame kad mok─Śt man u┼ż hosting─ů nelabai apsimoka. Kadangi jeigu atsiras dar ┼żaid─Śjams noras ┼żaisti kitus modifikacijos paketus man reik─Śs imti galingesn─» hostingo plan─ů ir u┼ż tai mok─Śti dar daugiau o pinig┼│ leisti ─» bal─ů nesinori.

#Kaip patekti ─» server─» ir kokie ┼żaid─Śjai priimami

─« server─» galite patekti u┼żpilde anket─ů kurios svetain─Ś pateikta auk┼í─Źiau, jeigu ko nors nesuprantate kvieskite ─» skype kuris taip pat pateiktas auk┼í─Źiau. Mes ie┼íkome bent kiek patyrusi┼│ Feed the Beast ┼żaid─Śj┼│, retas kuris nemoka ┼żaisti Feed the Beast b┼źna priimtas.

#Kod─Śl buvo parinktas toks modifikacij┼│ paketas?

┼áis modifikacij┼│ rinkinys buvo parinktas d─Śl silpnesni┼│ kompiuteri┼│ tur─Śtoju, tarp j┼│ ir a┼í. Kadangi nor─Śjau sukurti server─» tok─», kuriame gal─Śtu ┼żaisti ne vien tik ┼żmones kurie ten turi galingus kompiuteris bet ir silpnesni┼│ kompiuteri┼│ tur─Śtojai.

#Ar kada nors pasikeis modifikacij┼│ paketas?

Na manau pasikeis tuomet kai ┼żaid─Śjams serveryje nebeliks kas veikti. Ten pavyzd┼żiui nu┼żudysime Ender Drakon─ů, Wither bosus. Kai ten tur─Śsime geriausius daiktus ir pana┼íiai.

#Kantryb─Ś

Serveryje prireiktu ┼żmoni┼│ kurie turi kantryb─Śs, kadangi serverio hostingas kaip sakiau yra nemokamas tai jis neleis serverio palikti visada ─»jungto. Kaip tai suprasti? Pavyzd┼żiui, ┼żaid─Śj┼│ slot'as yra 10 o ┼żaid─Śj┼│ serveryje yra 7. Tai per nustatyta laik─ů hostingas i┼íjungs server─» ir paskui kad server─» ─»jungti reikia laukti tam tikra laiko tarp─ů.

Redaguota , nario darrel.

Dalintis ┼í─» prane┼íim─ů

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kit─ů puslap─»

Pakvie─Źiau, priimk. Tikrai manau bus k─ů veikti. :)

Kad negavau kvietimo, duok savo skype aš tave pakviesiu.

Kad negavau kvietimo, duok savo skype aš tave pakviesiu.

Ne t─ů buvau pakvietes. :D Pakvie─Źiau ─» normal┼│ skype.;)

Ne t─ů buvau pakvietes. :D Pakvie─Źiau ─» normal┼│ skype. ;)

Ir ─» ta negavau :x. Duok savo skype (tikriausiai b┼źsiu tave u┼żblokav─Ös d─Śl reklam┼│).

Ir ─» ta negavau :x. Duok savo skype (tikriausiai b┼źsiu tave u┼żblokav─Ös d─Śl reklam┼│).

jonukas657

Na pakvie─Źiau, jeigu negavai. skyp: donatas.php

Priimiau ─» skype.

Tema redaguota!

Turime jau netgi 7 laisvas vietas! Neginia niekas nenorite prisijungti?

O tau neapsimok─ů ? ar mama pinig┼│ neduoda ir tai yra rimtas klausymas, o nesi ty─Źiojimas

Tu man dabar pai┼íkink, kod─Śl man tur─Śtu apsimok─Śti? A┼í moku u┼ż hosting─ů, kiti ┼żaid┼żia. Dauguma vis vien neparemtu nei k─ů, ir man reiketu mok─Śti i┼í savo ki┼íenes. Bei ─Źia privatus serveris, tai joki┼│ paslaug┼│ n─Śra ir man i┼í to pelno nebus.

Pakeista temos spalva, kas su ┼íviesiu forumo dizainu gal─Śsit ─»skaityt kas para┼íyta temoje.

Atei─Źiau, bet tas FTB man ko┼í─Ś makalo┼í─Ś... ;D Per daug sud─Śtinga.

Va koks Attack of the B-team tai zjbs b┼źt┼│, bet gaila legalo neturiu. ;D

Redaguota , nario .3rniXas^

Atei─Źiau, bet tas FTB man ko┼í─Ś makalo┼í─Ś... ;D Per daug sud─Śtinga.

Va koks Attack of the B-team tai zjbs b┼źt┼│, bet gaila legalo neturiu. ;D

D─Śl Attack of the B-team tai susirask tiesiog Technic Launcher cracked'─ů ir viskas.. O d─Śl FTB tai jis gan pana┼íus ─» Attack of the B-team. Ai┼íku neina ten slibin┼│ augint ar n─Śra ten toki┼│ ─»vairiausiu biom┼│ kaip per Attack of the B-team. Bet irgi yra ten ┼íaltkalvio gyvenimas galima sakyt ir taip, ─»vairiausi Pulverizer, Induction Smelter. Bet n─Śra ten ─»vairiausi┼│ Chisel mod┼│ ir pana┼íiai.

D─Śl Attack of the B-team tai susirask tiesiog Technic Launcher cracked'─ů ir viskas.. O d─Śl FTB tai jis gan pana┼íus ─» Attack of the B-team. Ai┼íku neina ten slibin┼│ augint ar n─Śra ten toki┼│ ─»vairiausiu biom┼│ kaip per Attack of the B-team. Bet irgi yra ten ┼íaltkalvio gyvenimas galima sakyt ir taip, ─»vairiausi Pulverizer, Induction Smelter. Bet n─Śra ten ─»vairiausi┼│ Chisel mod┼│ ir pana┼íiai.

Tai attack of the b-team tai galiu lošt, bet serveriu nerandu cracked. Net negali pats sukurt cracked servo.

Va b┼źtent. Man patinka statyt, patinka daug biom┼│, patinka drakonai.

Nepatinka tie Pulverizeriai, nes nemoku su jais elgtis. ;D Nors ir per attack of the b-team tas pats yra, bet yra daug kitoki┼│ ─»domi┼│ dalyk┼│.

Tai attack of the b-team tai galiu lošt, bet serveriu nerandu cracked. Net negali pats sukurt cracked servo.

Va b┼źtent. Man patinka statyt, patinka daug biom┼│, patinka drakonai.

Nepatinka tie Pulverizeriai, nes nemoku su jais elgtis. ;D Nors ir per attack of the b-team tas pats yra, bet yra daug kitoki┼│ ─»domi┼│ dalyk┼│.

Tai per FTB Unleashed gali neb┼źtinai tai daryti.. Gali kad ir ─» kok─» Twillight Forest nukeliauti arba ─» kiek patobulinta Nether. Per FTB Unleashed nesakau kad n─Śra visi┼íkai nauj┼│ blok┼│, ai┼íku kad yra. Med┼żi┼│ daug nauj┼│, quartz'o blokai atrodo dar ka┼żkokie yra nauji ir dar daugiau. Taip pat gal─Śsi ir ie┼íkot ┼íventykl┼│ kur rasi ─»vairiausiu item┼│.

Tai per FTB Unleashed gali neb┼źtinai tai daryti.. Gali kad ir ─» kok─» Twillight Forest nukeliauti arba ─» kiek patobulinta Nether. Per FTB Unleashed nesakau kad n─Śra visi┼íkai nauj┼│ blok┼│, ai┼íku kad yra. Med┼żi┼│ daug nauj┼│, quartz'o blokai atrodo dar ka┼żkokie yra nauji ir dar daugiau. Taip pat gal─Śsi ir ie┼íkot ┼íventykl┼│ kur rasi ─»vairiausiu item┼│.

┼Żinau a┼í t─ů FTB. ┼Żi┼źr─Śjau mineircraft epizodus kai dar─Ś seniau.

Na gal ir prisijungsiu... Tik pirma reikia parsisi┼źst ir pa┼żi┼źr─Śt ar nelagins tas ftb. P.S Nelegalams servas?

┼Żinau a┼í t─ů FTB. ┼Żi┼źr─Śjau mineircraft epizodus kai dar─Ś seniau.

Na gal ir prisijungsiu... Tik pirma reikia parsisi┼źst ir pa┼żi┼źr─Śt ar nelagins tas ftb. P.S Nelegalams servas?

Taip.

Pats ┼żaid┼żi┼│ su toki┼│ PC :

AMD Sempron Processor 3100+ 1.8 GHz

2GB

AMD Radeon HD 5450 512MB su vos vos OC

Windows 8.1 32bit

Ir su Optifine + 50% Brightness a┼í gaunu ma┼żdaug 20-30fps su fps drop'ais bet ┼żaist ─»manoma.

Neikite pas jį nieko blogo nedariau ir mane išmete...

1. ┼Żudymas

2. Nesamoni┼│ darymas

3. Stumimas ant kit┼│ ┼żaid─Śj┼│ kad jie vogia daiktus nors pas jiems leidi tai daryti.

Tai kad u┼ż niek─ů i┼ímestas nebuvai.. Pats dar prisipa┼żinai per skype kad esi kaltas..

pakvie─Źiau, jeigu negausi, kviesk ─» skype: rocky44

Kvietimo negavau ir kai nor─Śjau tave pakviest tai tu rocky dafiga ne┼żinau kuris tu..

1. ┼Żudymas

2. Nesamoni┼│ darymas

3. Stumimas ant kit┼│ ┼żaid─Śj┼│ kad jie vogia daiktus nors pas jiems leidi tai daryti.

Tai kad u┼ż niek─ů i┼ímestas nebuvai.. Pats dar prisipa┼żinai per skype kad esi kaltas..

Kvietimo negavau ir kai nor─Śjau tave pakviest tai tu rocky dafiga ne┼żinau kuris tu..

Nu, prisipa┼żinau bet┬á nestumiau ant ┼żaid─Śj┼│ ? nesakiau kad ten eitu jie n* ... ne┼żinojai kad teisme jeigu prisipa┼żisti kad esi kaltas gauni ma┼żiau bausm─Ös arba i┼ívis jos negauni.

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakym─ů galite i┼í karto, o u┼żsiregistruoti v─Śliau. Jeigu jau turite paskyr─ů m┼źs┼│ forume, Prisijunkite.

Sve─Źias
Atsakyti šioje temoje...

×   ─«klijuotas tekstas turi teksto formatavim─ů.   Pa┼íalinti teksto formatavim─ů

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automati┼íkai ─»terpta.   ─«terpti nuorod─ů paprastai

×   J┼źs┼│ ankstesnis prane┼íimas buvo atkurtas.   I┼ívalyti redaktori┼│

×   J┼źs negalite ─»kelti nuotraukas tiesiogiai.─«kelkite arba ─»d─Śkite nuotraukas i┼í URL.

• ┼áiame puslapyje nar┼ío:   0 nariai

N─Śra registruot┼│ nari┼│ per┼żi┼źrin─Źi┼│ ┼í─» forum─ů.