Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Reikia PC build'o


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3262 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

OC reiskia pakelti veikimo dazni, kad ta dalis greiciau veiktu, bet ji pradeda labiau kaist, todel greiciau sugenda

Nepatingejau is rurinkau builda http://uk.pcpartpicker.com/p/wRGzxr

Ten tas hdd is ebay yra naudotas ir dar senas + 500gb hdd yra letesni uz 1tb todel tikrai nepralosi pirkdamas nauja 1tb. O naudotu hdd tiesiog neapsimoka pirkti, nes jeigu numeti ant zemes jie sugenda (kartais pasitaiko isimciu, bet dazniausiai po kiek laiko ant numestu hdd atsiranda bad sektoriu)

Uzmirsau paminet kad tame builde reiktu OC'int procesoriu, nes nepatrauktu tokios galingos vaizdo plokstes

Kadangi sakei jog reiktų OC'int, o nuo to detalės sygendra greičiau, man tavo build'as nelabai patinka. Katik vėl truputį atnaujinau savajį, užmesk akį: http://imgur.com/a/wxYh7

Manau pirksiu šį. Žinau kad vaizdo plokštė šiek tiek prastoka, bet mano norus užpildys. Galų gale po kokio pusmečio ar metų pasikeisiu ;) Taip pat su šiuo build'u man kuo puikiausiai paveš GTA V bent jau ant Recommended Specs (tai jaučiu and medium).

Redaguota , nario Martynas .
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

neblogas ir tas tavo buildas, tik hdd itartinai atrodo net gamintojo neraso

Nežinau, bet duoda metams garantiją, tad nelabai pergyvenu, jei ką gražins pinigus arba sutaisys jei suges.

Bėje, mano senam kompe yra pernais keista motininė plokštė, vadinas: ASRock N68C-GS FX

Ar ji man netiktų vietoj tos, kad naują pirkčiau ten tą MSI? Jei tinka tai sutaupau 35 ar kiek ten svarų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nežinau, bet duoda metams garantiją, tad nelabai pergyvenu, jei ką gražins pinigus arba sutaisys jei suges.

Bėje, mano senam kompe yra pernais keista motininė plokštė, vadinas: ASRock N68C-GS FX

Ar ji man netiktų vietoj tos, kad naują pirkčiau ten tą MSI? Jei tinka tai sutaupau 35 ar kiek ten svarų.

Netiks procas tavo senai motininei. Socket'as netinka. Taip kad teks imt ta MSI.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nežinau, bet duoda metams garantiją, tad nelabai pergyvenu, jei ką gražins pinigus arba sutaisys jei suges.

Bėje, mano senam kompe yra pernais keista motininė plokštė, vadinas: ASRock N68C-GS FX

Ar ji man netiktų vietoj tos, kad naują pirkčiau ten tą MSI? Jei tinka tai sutaupau 35 ar kiek ten svarų.

Tai kodel del oc pergyveni? hdd yra dazniausiai gendanti dalis, be to hdd galetum dar ir ant sekancio kompo naudot (nebent ssd atpigtu iki hdd lygio) http://www.ebay.co.uk/itm/WD-Blue-Desktop-1TB-SATA-III-3-5-Hard-Drive-7200RPMrpm-64MB-Cache-/181652357489?pt=LH_DefaultDomain_3&hash=item2a4b530171

Redaguota , nario eimantasd
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai kodel del oc pergyveni? hdd yra dazniausiai gendanti dalis, be to hdd galetum dar ir ant sekancio kompo naudot (nebent ssd atpigtu iki hdd lygio) http://www.ebay.co.uk/itm/WD-Blue-Desktop-1TB-SATA-III-3-5-Hard-Drive-7200RPMrpm-64MB-Cache-/181652357489?pt=LH_DefaultDomain_3&hash=item2a4b530171

Nes procesorius brangesnis nei HDD... Anyways ačiū už aną nuorodą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Na jei žinočiau pasakyčiau... Bėje mano kompui jau 8 metai, o HDD dar nebuvo keistas, todel del HDD nebijau..

EDIT:

Pažiūrėjau, kad šita motininė palaiko tik Intel Core i5-4460S ir i5-4460T. O mano yra tiesiog i5-4460. Ar nrkils problemų?

Redaguota , nario Martynas .
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na jei žinočiau pasakyčiau... Bėje mano kompui jau 8 metai, o HDD dar nebuvo keistas, todel del HDD nebijau..

EDIT:

Pažiūrėjau, kad šita motininė palaiko tik Intel Core i5-4460S ir i5-4460T. O mano yra tiesiog i5-4460. Ar nrkils problemų?

Manau, jog blogai rašo, nes palaiko visus LGA 1150 socket'o procesorius :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Manau, jog blogai rašo, nes palaiko visus LGA 1150 socket'o procesorius :)

Aisku. O kaip del vaizdo plokstes? Visos sarase yra, o "gtx 750 ti" nera :/ ?

P.S. Saltinis: http://uk.msi.com/support/mb/H81MP33.html#support_support

Redaguota , nario Martynas .
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3262 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...