Barz

[KLAUSIMAS] Apie HOST

Recommended Posts

Sveiki noriu paklaust ar yra koks nors nemokamas hostingas, nesvarbu kiek dienų nes reik ištestuoti serverį.

NERA┼áYKIT JEI NE┼ŻINOT.

┬á ┬á ┬á ┬á ┬á ┬á ┬á ┬á ┬á ┬á ┬á ┬á ┬á ┬á ┬á ┬á ┬á ┬á ┬á ┬á ┬á ┬á ┬á ┬á ┬á A─Źi┼ź i┼í anksto

Dalintis ┼í─» prane┼íim─ů

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kit─ů puslap─»

http://www.000webhost.com/

Asmeniškai šita bandau.

Dar vis aš jo neperprantu :D

o samp,mc?

Toks dar yra?

Dalintis ┼í─» prane┼íim─ů

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kit─ů puslap─»

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakym─ů galite i┼í karto, o u┼żsiregistruoti v─Śliau. Jeigu jau turite paskyr─ů m┼źs┼│ forume, Prisijunkite.

Sve─Źias
Atsakyti šioje temoje...

×   ─«klijuotas tekstas turi teksto formatavim─ů.   Pa┼íalinti teksto formatavim─ů

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automati┼íkai ─»terpta.   ─«terpti nuorod─ů paprastai

×   J┼źs┼│ ankstesnis prane┼íimas buvo atkurtas.   I┼ívalyti redaktori┼│

×   J┼źs negalite ─»kelti nuotraukas tiesiogiai.─«kelkite arba ─»d─Śkite nuotraukas i┼í URL.

• Temos, kurios buvo pa┼żym─Śtos tomis pa─Źiomis ┼żym─Śmis:

• Para┼í─Ś deeply
      pas mane yra razer ┼ívie─Źianti klaviat┼źra, ir nor─Śjau pasikeist jog kitokios spalvos ┼íviest┼│, tai ka┼żk─ů prispaud┼żiau ­čśĽ ir dabar kai noriu ka┼żk─ů para┼íyt klaviat┼źra pati praded ra┼íyt random raides ­čśĽ
    • Para┼í─Ś Pink_Nightmare
      Sveiki, kreipiuosi ─» jus kadangi go3 yra u┼żblokaves filmavim─ů ir niekaip neina filmuoti rodo juoda vaizd─ů tai kaip b┼źt┼│ galima apeiti j┼│ sistema?
    • Para┼í─Ś SeToRas
      Sveiki, turiu origin visk─ů k.t. ir legalius the sims 4, ir man nepaleid┼żia gal kas galit patart kaip?
      Unable to start Instializator error at start up

• Para┼í─Ś SeToRas
      Sveiki, turiu legalu fs 19 per steama. Ir nepaleid┼żia, tiek per steam, ir crackinto ir ta pa─Źia lentele met─ů man, gal ┼żinot kaip sutvarkyti?

• ┼áiame puslapyje nar┼ío:   0 nariai

N─Śra registruot┼│ nari┼│ per┼żi┼źrin─Źi┼│ ┼í─» forum─ů.