Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

parduodu Steam account uz F.Eurus


ignasas100

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3273 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

nepatariu su siuom zmogum tureti reikalu nepatikimas, megina apgaudineti zmones. ir kaskas is moderatoriu be priezasties jam neigiamus atsiliepimus nujeme tad tikrai nieko keisto kad pilna cia sukciu

Ka tu cia sneki mazas pamienuk,pats nesutykai eiti pirmas ir sakai kad as scameris,jei nori galiu su zmonem eiti sita acc pirmas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ka tu cia sneki mazas pamienuk,pats nesutykai eiti pirmas ir sakai kad as scameris,jei nori galiu su zmonem eiti sita acc pirmas.

agirdz tu urod.as biski ramiau rasyk. gal skype susirasinejima paviesint ? dar tokio naglo dalbajobo nebuvau mates. pideraste maziau prie kompo drocink.

ir tu man paaiskink kas eitu pirmas tokiam zmogui kuris pakviecia i skype ir paraso kad turi 300reputacijos tasku ir kad neina pirmas tiesiog juokas sueme numetciau tau savo turymus atsiliepimus ir iskarto prasidejo tad manau pinoki vienas kita supratom

PS. jaigu galvoji kad tavo tie uzdeti -rep man kaska reikia patarciau prisimint kad cia tik eilinis forumas

Redaguota , nario .lukonic`
Nary įspėtas. Forume reikia nesikeikti, gerbti kitus forumo narius bei administraciją ir jų nuomonę, neįžeidinėti ir negrasinti, savo nuomonę pateikti aiškiai, suprantamai ir civilizuotai.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

agirdz tu urod.as biski ramiau rasyk. gal skype susirasinejima paviesint ? dar tokio naglo dalbajobo nebuvau mates. pideraste maziau prie kompo drocink.

ir tu man paaiskink kas eitu pirmas tokiam zmogui kuris pakviecia i skype ir paraso kad turi 300reputacijos tasku ir kad neina pirmas tiesiog juokas sueme numetciau tau savo turymus atsiliepimus ir iskarto prasidejo tad manau pinoki vienas kita supratom

PS. jaigu galvoji kad tavo tie uzdeti -rep man kaska reikia patarciau prisimint kad cia tik eilinis forumas

Prašau atsiųst man visus įrodymus, kaip jis tave apgavo, į asmeninę žinutę.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3273 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...