Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

parduodu Parduodamas SARG.lt vartotojas, tik už 3 EURUS !


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3272 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Laba diena, su visais sveikinuose kadangi parduodu SARG.lt vartotoją, labai gerai žinomą vardu Edgaras_Grimali, kadangi šis ACC yra atiduotas man, tai aš nelabai kaip ir žaidžiu SA:MP'ą ant vasaros, susiruošiau jį parduoti.


 


Apie vartotoją informacija:


 


XP: 1700000 mln, ir  vis dar kyla.


Mašina: Premier 31000 rida, Super GT 300 rida.


Verslas: 22120 eurų į min.


VIP Galioja dar 26 dienas.


Kreditų turimi tik 2 kreditai.


/SAUGUMAS - uždėta yra PIN kodas, ir prisijungimas su GMAIL'ų visa kita nuimta.


XP yra visų darbų, visų po 100k, ir daugiau.


 


Su verslu uždirbti galima per 60 minučių tai yra 1 valandą - uždarbį būna 1,400000 mln.


 


Aš buvau pražaidęs 500 minučių uždarbį buvo 12 mln, kažkur. Tad kas žaidžia SARG'e ilgai greitai pinigų pasidarysite.


 


Į darbus labai lengva papulti nėra NAL'ogų, jokių viskas tvarkinga, ir pinigų nebūtų kad kas paskolintų nebėda, tiesiog paprašyti reikia.


 


Pasiekimų yra įvygdyta 74/85, teisės yra visos išlaikytos, tik nuotraukose nepadariau, jau kad išlaikytos.


 


SKIN'Ų apie 10 yra.


 


NUOTRAUKOS IŠ ŽAIDIMO:


 


 3d81020b4ab71a16e776220d16e39523408.jpg


b46c7b9f86da1244baae2a2abb2b8075103.jpg


1829404f789f7fc876127b4cf0d9b4d5207.jpg


 


 


PARDUODAMA VOS UŽ 3 EURUS !


 


SKYPE: LUKASMILGUS


Redaguota , nario Lukas Milgevičius
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Laba diena, su visais sveikinuose kadangi parduodu SARG.lt vartotoją, labai gerai žinomą vardu Edgaras_Grimali, kadangi šis ACC yra atiduotas man, tai aš nelabai kaip ir žaidžiu SA:MP'ą ant vasaros, susiruošiau jį parduoti.

 

Apie vartotoją informacija:

 

XP: 1700000 mln, ir  vis dar kyla.

Mašina: Premier 31000 rida, Super GT 300 rida.

Verslas: 22120 eurų į min.

VIP Galioja dar 26 dienas.

Kreditų turimi tik 2 kreditai.

/SAUGUMAS - uždėta yra PIN kodas, ir prisijungimas su GMAIL'ų visa kita nuimta.

 

Su verslu uždirbti galima per 60 minučių tai yra 1 valandą - uždarbį būna 1,400000 mln.

 

Aš buvau pražaidęs 500 minučių uždarbį buvo 12 mln, kažkur. Tad kas žaidžia SARG'e ilgai greitai pinigų pasidarysite.

 

Į darbus labai lengva papulti nėra NAL'ogų, jokių viskas tvarkinga, ir pinigų nebūtų kad kas paskolintų nebėda, tiesiog paprašyti reikia.

 

Pasiekimų yra įvygdyta 74/85, teisės yra visos išlaikytos, tik nuotraukose nepadariau, jau kad išlaikytos.

 

SKIN'Ų apie 10 yra.

 

NUOTRAUKOS IŠ ŽAIDIMO:

 

63f12b4224bc211fac07c5796270947e199.jpg

16bf2467ee30eb18b0cdca683b6e0af382.jpg

 a9a5f5a1f8ce67a5bf507bb3e8e620ee80.jpg

 

ATSISKAITYMAS: SMS žinute, kreditais, SAVG.lt milijonais, bankiniu pavedimu.

 

Kaina: 15 eurų, dar galėsime paderinti, galėčiau daugiau nuotraukų iš žaidimo atsisiūsti skypėje.

 

SKYPE: lukasmilgus[/center]

 

norejau imt bet nepatikimai atrodai , per tarpininka tinka ? ir moku paypalu

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

tai čia grimalis? tai kad tik verslas geras..

 

Taip, bet yra mašina Premier 31000 RIDA irgi vertė yra, verslas taip gal geriausia iš čia, bet pinigų galima pasidaryti, kas ten ir yra svarbiausia ir už milus, paskui realių pinigų užsikalti, ACC labai senas, pats žaidėjas labai gerai žinomas visų ir gerbiamas, tad verta pirkti manau, ir dar nedidelė kaina, nes už tą verslą mokėta palėj 100 litų. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pakviesk į skype: lukasmilgus

UP ! Parduodu už 300 kreditų į vieną serverį.

 

SKYPE: lukasmilgus

Gi sakei nežaidi SA:MP ant vasaros. R3kt,sakė grimalis forume kad nupist*s acc nepasitikėt,buvo atsigrąžinęs vė pavogė

 

Tavo žodžiai kad nežaidi sampo: Laba diena, su visais sveikinuose kadangi parduodu SARG.lt vartotoją, labai gerai žinomą vardu Edgaras_Grimali, kadangi šis ACC yra atiduotas man, tai aš nelabai kaip ir žaidžiu SA:MP'ą ant vasaros, susiruošiau jį parduoti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3272 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...