Peršokti į turinį
Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

parduodu Parduodamas SARG.lt vartotojas, tik už 3 EURUS !


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3283 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Ką tu čia, aš tau nieko nesiūliau, tiesiog tu NEPATIKIMAS, nes nenori, bent kažkiek įtikinti, jokių įrodymų negavau.

Nu kada tau Deffix top narys, yra nepatikimas ir visus apgaudineja aferiste tu prakeiktas? Tave taip kieme kažkas atlapnos kažkada, kad pamatysi už tokius darbus. Dar drysti atsiliepima neigiama rašyt ? Vaikelis *Myliu SuperGames.lt*

 

Redaguota , nario Monica:*
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nepatikimas, esi.

Vaikas :D gal nuotraukas atsiųsti ? turiu išsisaugojes, nuo kada tau tarpininkas deffix netinka ? Siulai savo draugus, kurie pirma karta girdisi, tu gal nebejuokauk ka ? Patarimas, jeigu apgaudineji, bent viska apgalvok

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Vaikas :D gal nuotraukas atsiųsti ? turiu išsisaugojes, nuo kada tau tarpininkas deffix netinka ? Siulai savo draugus, kurie pirma karta girdisi, tu gal nebejuokauk ka ? Patarimas, jeigu apgaudineji, bent viska apgalvok

 

ką tu čia ką aš tau siūliau  ? primesk atgal į skype pašnekėsim. Deffix man netinka, nepažįstu a šjo,.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Visu pirma sitas vartotojas pavogtas yra, antra pats pardavejas yra nepatikimas ir tikrai jus apgaus, nes paprase, kad atbaninciau jam vartotoja, as tai padariau, atseit leis apziureti vartotoja - atsakymo po unbano nesulaukiau.

Na va, dabar ne aš vienas, o atsiliepimą neigiama vistiek nuo jo gavau. Lukai, vaikeli, ką dabar pasakysi ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3283 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...