faxenas

D─Śl CSGO.

Recommended Posts

Sveiki. Noreciau pasiteiraut del vieno dalyko, tai yra rank dingimo. Esu LEM rank'o. Zaidziau sau ramiai, pralaimejau viena match ir staiga dingo rank ir raso "Skill group has expired due to inactivity, win 1 match to display it again" Kiek suprantu, kazkodel ateme rank ir reikia viena matcha laimet. Klausimas, kodel jie is manes ji ateme? Aisku iskart nusprendiau nueit suzaist, 2 is eiles pralaimejau nes zaidziau su totaliais botais, iprastai nezaidziu solo, bet jau taip isejo. Tai kaip cia suprast? Jei 2 pralaimejau, iskart rankas kris, ar isliks LEM? Dekui uz atsakymus

Dalintis ┼í─» prane┼íim─ů

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kit─ů puslap─»

Gal ka┼żkada ┼żaidei su ┼żaid─Śju kuris naudojo ─Źytus?

Jo turejom teamoj cyteri, vidury matcho VAC bana gavo

Redaguota , nario deivukk. #faxenas

Jo turejom teamoj cyteri, vidury matcho VAC bana gavo

Tai ko dar klausi?  :mucha:

Esme issiaiskinau. Ale as buvau "inactive" Siandien laimejau 1 matcha ir gavau tapati LEM ranka. Tik man idomu, kaip as galejau but inactive, jei kiekviena diena po 3-4h losiu cs:go? Va ikeliu foto, i rez nekreipkit demesio, nes turejau 70loss su pc buvo problemu, kaist pradejo lb. http://prntscr.com/71wklk

Redaguota , nario deivukk. #faxenas

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakym─ů galite i┼í karto, o u┼żsiregistruoti v─Śliau. Jeigu jau turite paskyr─ů m┼źs┼│ forume, Prisijunkite.

Sve─Źias
Atsakyti šioje temoje...

×   ─«klijuotas tekstas turi teksto formatavim─ů.   Pa┼íalinti teksto formatavim─ů

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automati┼íkai ─»terpta.   ─«terpti nuorod─ů paprastai

×   J┼źs┼│ ankstesnis prane┼íimas buvo atkurtas.   I┼ívalyti redaktori┼│

×   J┼źs negalite ─»kelti nuotraukas tiesiogiai.─«kelkite arba ─»d─Śkite nuotraukas i┼í URL.

• ┼áiame puslapyje nar┼ío:   0 nariai

N─Śra registruot┼│ nari┼│ per┼żi┼źrin─Źi┼│ ┼í─» forum─ů.